Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
متاسفانه تعداد افراد ۷۰ سال به بالا توی این تاپیک کمه. در نتیجه کسی متوجه عدم حضور گیوم‌تل نشد.

در نبود جهان پهلوان گیوم‌تل، محض لودگی به پهلوان جومونگ دلاور رای دادم.

نظر واقعیم اما رابین توی کماندار نوجوان بود که عملاً همون رابین‌هوده. اما هیچ وقت مستقیم اشاره نشد که این رابین هوده (یا من یادم نیست).
بعد از اون رابین هود فک ناجور در سریال رابین هود تولید شده در شبکه آلت دست ملکه الیزابت پلید
هرچند توی اون سریال خود رابین‌هود بعد از لید ماریان کراشیان و کاراکتر ریچارد آرمیتاژ، در جایگاه سوم بود.

منم جزییات کمی از سریال گیوم تل رو هنوز بخاطر میارم.

ای کاش " آرش کمانگیر " هم توی گزینه های نظرسنجی @Jill-Valntine بود که هم برای ما ایرانی ها اهمیت زیادی داره و هم این شخصیت در انیمه معروف Fate حضور داره.
Arash

به هر حال در نبود ایشون به " رابین هود " رای دادم چون با ایشون هم خاطره های خوبی دارم:

The Adventures of Robin Hood [1938]
Robin Hood [1973]

رابین هود یه نقش کوتاه کمدی توی Shrek [2001] هم داره که مطمئنم کسی فراموش نکرده. (اونجایی که مزاحم پرنسس " فیونا " میشه :D)
دوبله فارسی اون انیمیشن (نسخه ای که هومن حاجی عبداللهی جای شخصیت شرک صحبت کرده) عالیه.

• Like
Reactions: AmirPXP and m.a.t

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,927
نام
آن مرد !
این گیوم تلو من 3 بار دیدم
اقا نسخه تلویزیون کامل نبود بود ؟
قسمت اخر پادشاه بده تو زندانه گفگتو فلسفی میکنه باخودش
اصلا نتیجه جنگ معلوم نشد، سرنوشت گیوم تل معلوم نشد
بعد در زندان باز شد رف بیرون:-?
الان که فک میکنم معلومه دیگه، شکست خورده میخوان اعدامش کنن:D
10 ساله فک میکردم ناقص بود
:D

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
این اسپین آفه درسته؟ حتما باید اون yellowstone رو دید؟ قابل تحمل هست؟
راستش نمیدونم دوست عزیز . من بصورت اتفاقی با این سریال اشنا شدم . از اونجایی هم که عاشق رد دد و جان مارستون هستم با این سریال خیلی حال میکنم .

• Like
Reactions: SiminSecret

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
نمیدونم والا ترور جسی جیمز رو چند سال پیش دیدم زیاد جالب نبود برام شاید چون سنم کم بوده.
اگه درست یادم باشه اینجوری بود که استایل خاصی داشت ینی هنری بود اما محتوای خاصی نداشت.
ترنس مالیک اگه اونجور استایلی داره تو فیلم سازی خب در کنارش محتوا هم داره.
چون خیلی ها تعریف کردن شاید یبار دیگه ببینم.
جالبه چون من بر عکس شم فکر می کنم فیلم های ترنس مالیک البته ترنس مالیک بعد درخت زندگی فرم و استایل داشتن ولی از نظر محتوا خیلی کمبود داشتن. ترور جسی جیمز اتفاقا محتوا کم نداشت . فقط باید انتظارمون از فیلم رو مشخص می کردیم . اگه به چشم یک اثر مثل 3:10 دقیقه به یوما یا جنگو به دیدنش بنشینیم قطعا تو ذوقمون میخوره . پیشنهاد می کنم حتما در لیست اتون قرار بدید و بعدا مجددا ببینیدش

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
میان کلامتان شکر
ولی ترور جسی جیمز به دست رابرت فورد بزدل اونقدر ها هم خوب نبودا من حس می کنم بس که سینما از وسترن اسپاگتی های بی هدف و داغون پر شده بود این فیلم که نسبتا یه وسترن درست و حسابی بود خوب به چشم اومد وگرنه در اون حد هم عالی نبود فقط خوب بود
اگه اسم ترور جسی جیمز به دست رابرت فورد بزدل رو بزاریم وسترن عالی پس به جویندگان و ریو براوو و مردی که لیبرتی والانس رو کشت و جانی گیتار و ... چی باید بگیم ؟
ببینید بحث اینه که انتظارمون از وسترن چی باشه . جویندگان و ریو براوو و اکثر شاهکار هایی که نام بردید وسترن خالص هستن . اما ما واقعا در سینمای مدرن دیگه وسترن کلاسیک نداریم شاید واقعا بشه فقط بازسازی 3:10 به یوما و شجاعت واقعی رو به عنوان یک وسترن مدرن موفق با شمایل کلاسیک حساب کرد . ترور جسی جیمز قطعا در چهارچوب وسترن های کلاسیک قرار نمی گیره و با دید وسترن های کلاسیک قطعا می خوره تو ذوق آدم . یک جورایی اتفاق به نظرم ترور جسی جیمز یک ضد وسترنه . فیلم مرثیه ای آرام و شاعرانه بر ارزش هاییه که تو اون آثار کلاسیک مطرح میشه . انگار داره میگه که دوران غرب وحشی در واقع این طوریه و چیزی به نام قهرمان توش نیست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• Albis
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر