Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
=))

View attachment 238137

🎬 Scent of a Woman 1992

جای تعجبی برای من نداشت... چیزی که در این ویدیو می بینیم، موضوع اکثر پایان نامه های مطالعات ترجمه در حوزه «ترجمه دیداری و شنیداری» است. دستکاری (Manipulation) که در این حوزه وارد شده است و انواع مختلفی دارد؛ این خودش یک مورد پژوهشی جذاب می تواند برای پژوهشگر باشد به همراه گرگ وال استریت و سکانس صحبت مک کانهی و دی کاپریو

• Like
Reactions: TheGodfather

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
دقیقا چرا یک فرد سالم و سرحال باید برای بلک پنتر ۲ در حال انتظار باشه
اگه منظورتون اینه که چرا بین بقیه فیلم های مارولی یک طرفدار مارول باید برای این فیلم انتظار بکشه که برای خود من هم عجیبه . البته احتمال 90 درصد برای شایعه های حضور نامور و دکتر دومه . فکر نکنم کسی برای دیدن تبدیل شدن اون کاراکتر ننر و نچسب شوری به بلک پنتر لحظه شماری کنه :D

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
545
نام
AMIR
MV5BZDcwNDlkODgtZjIzOS00OGUyLWEwYjctNTRmNmMwN2QzNjVjXkEyXkFqcGdeQXVyMTQ4NDExMA@@._V1_ (1).jpg

داشتم دنبال فیلم می گشتم که چشمم افتاده به این پوستر فیلمو سالش که زده بود 2021 تعجب کردم گفتم جلل الخالق مگر چالز برانسون خیلی سال پیش نمرده بود تو نگو که این بابا چالز برانسون قلابیه نه یه فیلم بلکه چندتا فیلم دیگه هم بازی کرده. :lol:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
یک اتاق، چهار صندلی، دو خانواده و تجربه مشترک از یک حادثه معقول در آمریکای معاصر؛ «Mass» همان فیلم و همان مثالی است که می توان با استفاده حداقلی از یک بودجه (300 هزار دلار)، یک فیلم بسیار متفاوت ساخت.

1640792783687.png

#سومین_فیلم_خوب_سال

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
510
اگه Thelma رو دوست داشتید، یه فیلم عجیب‌غریب و خوب دیگه از Eskil Vogt اومده به اسم De Uskyldige :D البته امسال The Worst Person In The World رو هم داره که عادی به نظر می‌رسه، ولی ندیده‌ام :D

• Like

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
یک اتاق، چهار صندلی، دو خانواده و تجربه مشترک از یک حادثه معقول در آمریکای معاصر؛ «Mass» همان فیلم و همان مثالی است که می توان با استفاده حداقلی از یک بودجه (300 هزار دلار)، یک فیلم بسیار متفاوت ساخت.

View attachment 238275

#سومین_فیلم_خوب_سال
درود بر شما بخاطر معرفی این فیلم. لایک کفایت نمیکرد!

• Like

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
سورپرایز سال؟
بشینید Red Rocket رو ببینید که با چارتا بازیگر درجه دو چی تحویلتون میده
اونایی که الماس های تراش نخورده برادران سفدی رو دوس داشتن حتما این رو نگاه کنن ، قطعا لذت میبرن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر