m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,085
نام
مــاکــان
من بالای 50 بار فیلم 1987 robocop رو دیدم و لذت بردم ولی شاهکاری مثل اودیسه 2001 که الهام بخش اکثر فیلسازان جهان بوده رو شاید 2 بار هم ندیدم.
دقیقا دهه شصتی ها و هفتادی ها فکر کنم همه همین وضع داشتن، برای اولین بار کلاس 4ام دبستان بودم که دیدم، میشه 72-73 .
یادم میاد همون شبی که فیلم به ما رسوندن با VHS، برای اینکه تو مهمونی سروصدا نکنیم یک تیکه 4-3 بار از اول پلی کردن و ما از پای تلیویزون تکون نخوردیم :D
دیگه بماند که بعدها چندین بار دیدیم.
فیلمهایی که از انیمه Ghost In The Shell ۱۹۹۵ الهام گرفته شده
فیلم هایی که ایده گرفتن خیلی زیادترن، اینها فقط بخشیش هست.
کلا یک اثر وقتی این حد خوب هست و تاریخ ساز، دیگه خیلی سخت میشه که عناوین بعد اون باهاش مقایسه نشن و یا ایده نگرفته باشن.
مثلا خود ghost in the shell جاهایی سوال پیش میاد که آیا از Blade runner ایده گرفته، خالقش تقریبا همین عبارت بالارو میگه( من فقط نقل به مضمون کردم از گفته ایشون) و ادامه میده که با این حال تمام سعیم کردم که با اون اثر متفاوت باشه.
“Any film set in a near-future world is influenced to some degree by Blade Runner, but I did my best to make [Ghost in the Shell] different from it.”

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,702
چیدمان فیلم هارو تو هر مرحله باید طوری بچینی که تنش داشته باشن...این طوری که مشخصا از اول معلومه کی میره بالا. کاملا یک طرفه هست و بقیه فیلم ها شانسی ندارن.
مثلا روبوکاپ کاملا شایسگی رفتن به مرحله بعد رو داره و خودم هم بهش رای دادم ولی در مقابل اسپیس ادیسه واقعا شانسی نداره...طوری بچین که با هم تنش و اصطکاک داشته باشن.
انگار داری فوتبال ایران - مالدیو می بینی:D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,085
نام
مــاکــان
خب میبینم که نظرات چقدر متفاوت هست.
صبح که پاشدم گفتم معلومه رقابت بین اودیسه و Ghost هست، الان نظرات واقعا تفاوت میکنه.
===
خودم 1984 ندیدم چون هنوز کتابش نخوندم، نمیدونم درست هست که نادیده بگیرمش و از بین بقیه انتخاب کنم یا نه.
بین اودیسه فضایی و G.in the shell من فکر کنم درآخر باید از یک روش مدرن مثل 10-20-30-40 استفاده کنم :))
برای همین فعلا رای نمیدم[-(.

@Jill-Valntine این چه کاریه که با آدم میکنی؟
مغزم در حال گریپاژ کردن هست :D
فکر کنم آخرش امشب و فردا که بیکارم برم دوباره هر 2 رو ببینم.

آخرین ویرایش:

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,589
نام
milad
دوستان برام چند تا سایت برای دانلود فیلم و سریال معرفی می کنین فیلم و سریال ها کامل(بدون سان س ور) با کیفیت و زبان اصلی باشه
رایگان باشه یا اگر هم اشتراکی بود فی.ل.تر نباشه

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
دوستان برام چند تا سایت برای دانلود فیلم و سریال معرفی می کنین فیلم و سریال ها کامل(بدون سان س ور) با کیفیت و زبان اصلی باشه
رایگان باشه یا اگر هم اشتراکی بود فی.ل.تر نباشه
بیا 2 مووی و دانلود روز
البته فیلتر بودن نمیشه کاریش کرد چون فیلتر میشن ولی فوری آدرس بدون فیلتر میدن

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,589
نام
milad
بیا 2 مووی و دانلود روز
البته فیلتر بودن نمیشه کاریش کرد چون فیلتر میشن ولی فوری آدرس بدون فیلتر میدن
ممنون
30نما تازمانی که فیلتر شدن رو دور میزد عالی بود اما الان هم هزینه اشتراکشون رفته بالا هم باید وی پی ان بخری تا بتونی دانلود کنی
--این سایت هارو که کفتی چک کردم دانلود روز سانسور شدست اون یکی هم فیلم هاش 720 ایناست هیچکدوم هم ارشیو کامل نیستن شاید سایت اشتباهی رفتم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: TheGodfather

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
عصری داشتم با دوستام صحبت میکردم که این خواهران/برادران واچوفسکی این چند سال اخیر چقدر جاده خاکی زدن که ببینم شانس موفقیت این ماتریکس جدیدشون چقدره...
جدای اینکه مثلا speed racer شون صرفا اوکی و meh بود و یا Jupyter Ascending یکی از اشغال ترین فیلمای تاریخ بود (:D)، یا Sense8شونو یکم دیدم داشتم بالا میووردم ( :| )، یهو یادم اومد شت اینا Cloud Atlas رو ساختن...

این Cloud Atlas واقعا جزو فیلمای محبوب All-time منه واقعا... تو نظر سنجی اوردینش؟ @Jill-Valntine

من تو عمرم 2-3 فیلم بوده که تا تموم شده اینقدر عاشقش شدم که سریع دوباره از اول دیدم... Cloud Atlas یکی از اونا بود و فیلمی بود که فکر کنم 3 بار پشت هم دیدمش و هر بار بیشتر خوشم اومد ازش :D

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
این Cloud Atlas واقعا جزو فیلمای محبوب All-time منه واقعا... تو نظر سنجی اوردینش؟ @Jill-Valntine

من تو عمرم 2-3 فیلم بوده که تا تموم شده اینقدر عاشقش شدم که سریع دوباره از اول دیدم... Cloud Atlas یکی از اونا بود و فیلمی بود که فکر کنم 3 بار پشت هم دیدمش و هر بار بیشتر خوشم اومد ازش

آقا من دلم میگیره اگه minority report تو لیست نباشه 8-:D حداقل یه 2 3 تا از sci-fi های اسپیلبرگ باید تو لیست کلی باشه

این ۲ تا فیلمم تو لیست ۵۰ فیلم نظر سنجی هستش! :D :p

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,506
نام
میلاد
این ۳۰نما یه اپ راه انداخته که خب البته پولیه ، اما کل سرورهاش اونورن و هیچ نیازی به vpn ندارین ، میشه توش آنلاین فیلم دید یا بذاری خودش دانلود کنه برات و فوق العاده آپدیته و آرشیوش هم واقعا غنیه
به نظرم دیگه دنبال سایت های مجانی و کدوم فیلتره کدوم نیس یا کدوم سانسور می‌کنه و غیره نگردین
اینو بگیرید خیال خودتون رو دائمی راحت کنید
ضمن اینکه میتونید یه اشتراک رو شیشصدنفری بگیرید خیمه بزنید روش که اون ۴۰-۵۰ تومن ماهیانهه فشار نیاره :D

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
این فیلم Death on the Nile چی شد از آخر؟
کی اکران میشه؟
به خاطر آرمی همر و مسائلش تاخیر خورده؟
یه دو سالی هست فکر کنم فیلم تاخیر خورده.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
این فیلم Death on the Nile چی شد از آخر؟

۱۱ فوریه.

این فیلم و Antlers رو از بس دیزنی انداختش عقب که خیلی ها فراموشش کردن؛ هرچند که اون قضیه آرمی همر اوضاع اکران Death on the Nile رو کمی بدتر کرد!

البته Antlers تازه اکران شده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• M4JiD
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر