NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,810
نام
نریمان
این بابا کیانو مشخص نیست نمی زاره به صورتش دست بزنن یا چی؟ :))
شاید تو قراردادها ذکر میکنه که نباید به صورتش دست بزنن... مگه میشه هر چی فیلم بازی میکنه همه یه مدل گریم بخوان.
حالا این ماتریکس هم که کلا بحثش جداست، اصلا جور درنمیاد... ماتریکس کجا جان ویک کجا!!
کیانو برای این فیلم موهاش رو از ته زده.

10128955_dvaa.jpg

تو تریلر هم دقت کنی یه صحنه نشون میده.

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,329
نام
امیرعلی
این Matrixو از کاورش میشه فهمید چی قراره باشه. عمرا اگه 2ساعت بیشتر برا ادیتش زمان گذاشته باشن خیلی مبتدیانس اصلا در حد سری نیست. انتظاری هم نمیرفت البته فقط کاش کلاس کارو حفظ میکردن.

• Like
Reactions: TheGodfather

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,068
نام
Ali
Lotr بازا ببینن
اخه اینو من الان باید ببینم. بعد 20 سال؟ بعد ده بار دیدن فیلم؟

View attachment 232976
منم تا چند وقت پیش نمی‌دونستم.
باور هم نمی‌کردم!
تا این که یه سکانس‌هایی از فیلم رو دیدم،
اون موقع باورم شد!:))

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
بعد از چند ماه استراحتی که بازماندگان نبرد پر از خین و خین ریزی ترسناکترین فیلمها دادیم :D بالاخره زمان ۵۰ فیلم برتر علمی و تخیلی فرا رسیده است.

هر نظر سنجی ای ۵ فیلم در نبردی پر از تنش و خین خین ریزی ۷ روزه!:D
همین اول فینال رو بین بلید رانر اصلی و 2049 برگزار کنیم و تموم کنیمش :D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
خبر نداشتم کیفیت خوب/نسخه دیجیتال فیلم last night in soho انقدر زود منتشر میشه،
View attachment 232968

تریلر فیلم که خیلی خوب بود و نمرات و ... هم خوب بودن و خلاصه اینکه بریم سراغش :-"
اهم... عاقا این یجورایی خیلی ابکی بود :| نمیدونم انتظارات من خیلی بالا بود یا چی ولی در کل و مخصوصا از اواسط فیلم به بعد خیلی رفت توی در و دیوار :|

ارزش یه یار دیدن رو داشت ولی خوب واقعا چیز خاصی نبود و به قولی از اون فیلماییه که خیلی زود فراموش میشن.

+

در مورد نظرسنجی هم، اون اخر ادیسه فضایی باید برنده بشه، اگرم نشد تاپیک رو تحریم میکنیم :‌d

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,406
اهم... عاقا این یجورایی خیلی ابکی بود :| نمیدونم انتظارات من خیلی بالا بود یا چی ولی در کل و مخصوصا از اواسط فیلم به بعد خیلی رفت توی در و دیوار :|

ارزش یه یار دیدن رو داشت ولی خوب واقعا چیز خاصی نبود و به قولی از اون فیلماییه که خیلی زود فراموش میشن.

+

در مورد نظرسنجی هم، اون اخر ادیسه فضایی باید برنده بشه، اگرم نشد تاپیک رو تحریم میکنیم :‌d
بیشتر کسایی هم که دیدن ناراضی بودن من که بیخیال دانلودش شدم مث جیمز باند :)

mostafa93

کاربر سایت
Jan 6, 2014
9
سلام وقت به خیر دنبال اسم فیلمی با این داستان هستم که زنه نیخواد شوهرشو تست کنه خونشون یه مخفیگاه داره میره داخل اون در بسته میشه گیر میکنه بعد شوهرش بهش خیانت میکنه و این زن اولی از تو پناهگاه هنه جیو میبینه ولی نمیتونه کاری کنه

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
من به Star wars رای دادم چون به عنوان فیلم، از اون بیشتر از بقیه لیست خوشم میاد.
ولی با هیچ متر و معیاری نمیشه جنگ ستارگان رو علمی تخیلی دونست. این فیلم کاملاً در دسته فیلم‌های فانتزی و قصه‌های پریان قرار میگیره:D
توی این لیست، بعد از Star wars برای من Iron Giant قرار داره که اونم علمی تخیلی نیست:D

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
این فینچ خیلی جالب بود کسی فیلمی شبیه به اون میتونه معرفی کنه؟ همون جوری تنها و ساده
i am legend هم قبل این که معرفی کنید دیدم :D
Cast Away

---------

یه پوستر دیگه از ماتریکس

1637356594085.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر