SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,191
نام
امیر
دوستان من یه سوال داشتم که خیلی ام تاپیک‌مناسبی نیست اینجا پرسیدنش ولی خب :D
من تلویزیونم 4k و فیلم 4k که دانلود میکنم خلاصه میبینم با تی وی دوتا نوار مشکی بالا پایین صفحه هست
این ارتباط با تلویزیون داره؟ یا مثلا فیلم رو باید باکیفیت تر دانلود کنم؟ من مثلا نسخه ۳ ۴ گیگی میگیرم معمولا نسخه های ۵۰ گیگی ام هست :D

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
545
نام
AMIR
دوستان من یه سوال داشتم که خیلی ام تاپیک‌مناسبی نیست اینجا پرسیدنش ولی خب :D
من تلویزیونم 4k و فیلم 4k که دانلود میکنم خلاصه میبینم با تی وی دوتا نوار مشکی بالا پایین صفحه هست
این ارتباط با تلویزیون داره؟ یا مثلا فیلم رو باید باکیفیت تر دانلود کنم؟ من مثلا نسخه ۳ ۴ گیگی میگیرم معمولا نسخه های ۵۰ گیگی ام هست :D
نه ربطی نداره نسبت تصویر برا اون فیلم 2.39:1 تعریف شده شما با کیفیت 3gp یا m2ts هم فیلم رو دان کنید هیچ فرقی نداره کلا چند نوع نسبت تصویر داریم توی فیلمها :

aspect-ratio-video.jpg

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,477
من تازه وقت کردم no time to die رو ببینم اونقدرها هم که بعضی میگن بد نیست سرگرم کنندس , یه نکته رو هم در نظر بگیرید دیگه هالییود متاسفانه کشش اون جیمز باندهای دهه ۸۰ نداره که، جیمز بیاد زنا رو شکنجه کنه یا چک و لقدیشون کنه به خاطر مسال امروزی که در امریکا اتفاق داره میوفته خلاصه اون باند رو که زنها براش بی ارزش بودن رو هیچ‌وقت نخواهید دید .

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
من تازه وقت کردم no time to die رو ببینم اونقدرها هم که بعضی میگن بد نیست سرگرم کنندس , یه نکته رو هم در نظر بگیرید دیگه هالییود متاسفانه کشش اون جیمز باندهای دهه ۸۰ نداره که، جیمز بیاد زنا رو شکنجه کنه یا چک و لقدیشون کنه به خاطر مسال امروزی که در امریکا اتفاق داره میوفته خلاصه اون باند رو که زنها براش بی ارزش بودن رو هیچ‌وقت نخواهید دید .
مگه الان مشکل فیلم با ارزش بودن زن هست؟ :D
من که ندیدم ولی همه میگن فیلمنامه و شخصیت پردازیش تو دیوار هست دیگه رغبت نکردم دانلود کنم.

جیمز باندای قدیمی هم اتفاقا همین ویژگی که شما میگید خیلی برا من رو اعصاب بود چون معلوم بود که بشکل مبتذلی میخواستن این رفتارش با زن هارو کوول جلوه بدن نه چیز دیگه.

• Poker Face
Reactions: simplexcomic96

simplexcomic96

کاربر سایت
Jun 12, 2014
687
الان زمونه بدي شده تو فيلم هم به كسي نميتوني بكي بالا چشت ابرو .

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,075
نام
M o h A M a d
امشب به اصرار یکی از دوستان رفتیم فیلم eternals را در سینما دیدیم. با اینکه میدونستم از قبل که فیلم اصلا موفق نبوده و خیلی مثل بقیه اثار قبلی مارول جذاب نیست بازم گفتیم بریم یه امتحانی بکنیم ولی در کمال ناباوری از چیزی که فکر میکردم نه تنها بدتر بود بلکه بسیار حوصله سر بر و کسل کننده بود. از دو ساعت فیلم ۸۰ درصد فقط دیالوگ و صحبت بود و جلوه های ویژه و صحنه های اکشن هم بسیار ابتدایی و مسخره. نکته عجیب حضور نه چندان موفق خانم آنجلینا جولی اون هم نه به عنوان بازیگر نقش اصلی بود و مشخص بود که فقط از اسم ایشون برای تبلیغات استفاده کردند.بعد از افتضاح جیمز باند این دومین افتضاحی بود که دیدم. جالب اینجاست که میخوان قسمتهای مختلفی هم ازش درست کنند و مثل انتقام جویان میخوان خاطره سازی کنند. واقعا اون مارول قدیم چی بود و الان چی شد

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,709
این بابا کیانو مشخص نیست نمی زاره به صورتش دست بزنن یا چی؟ :))
شاید تو قراردادها ذکر میکنه که نباید به صورتش دست بزنن... مگه میشه هر چی فیلم بازی میکنه همه یه مدل گریم بخوان.
حالا این ماتریکس هم که کلا بحثش جداست، اصلا جور درنمیاد... ماتریکس کجا جان ویک کجا!!

• Like
Reactions: TheGodfather

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر