S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,116
نام
آرمان
درود دوستان
ایستادم تا نسخه مثلا کیفیت بالای free guy رو ببینم پشیمون شدم -شاید ذاِیقه من فرق کرده یکی از بدترین فیلم هایی بود که دیدم . کسالت بار . ذره ای شخصیت اصلی کارزیما نداشت حتی یکبار حرف خنده دار از دهنش بیرون نیومد .کسانی که این فیلم رو نوشتن و ساختن شرط میبندم حتی نیمساعت بازی تو عمرشون انجام ندادن . احتمالا فقط دموی بازی ها رو دیدن - هیچ ربطی به بازی رایانه ای نداشت . مثلا فکر میکنن اگر تانک اسکورپین هیلو توخیابون بی دلیل چیزها رو له کنه این میشه گیمینگ !!! عین صندلی های که روش میزنن گیمینگ یا کارت گرافیک 1000 دلاری که اسمش گیمنیگ ایکس است !!!LOL پس نه باهاش قابلمه بازی میکنن ! محتوی فیلم هیچ ربطی به بازی ها نداشت -فیلم هاردکور هنری بسیار بازییی تر بود اگر این کلمه درست باشه از لحاظ شباهت به بازی های رایانه ای! مثلا دستاشون رو تکون میدادن اسلحه ظاهر میشد تو دستشون ! تا اونجا که بازی شوتر برمیگرده عقب حتی تو ولف 3d هم تفنگ رو برمیداشتی از روی زمین - - بیشتر ماتریکس رو اشتباه گرفته بودند با بازی های رایانه ای . کلا فقط راه میرفتن. طرف تو عمرش یک بازی بازی نکرده بوده است.بسیار ضعیف. بعد جالبه اومده بودن تو فیلم به این بی در پیکری رمانس هم اضافه کرده بود و ما قرار بود درکش کنیم .افتضاخ این چی بود .حیف حجم دانلود 360پی هم زیادش بود .
منبع الهامشون gta online ( با کمی چاشنی بتل رویال) بوده و بنظرم خیلی شبیه بهش دراورده بودن. برای من که سرگرم کننده و جالب بود.

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
  • Like
Reactions: OceanSky

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,075
نام
M o h A M a d
نسخه سک/سی یا همان دیجیتالی فیلم No Time To Die، اواسط همین هفته یعنی سه شنبه منتشر خواهد شد. :D
به عنوان اخرین جیمز باند دنیل کریگ خیلیها میگن اصلا فیلم در حد و اندازه های جیمزباندهای قبلی نبود و یه جورایی همون سیستم کلیشه ای و بدور از هیجانات و جلوه های ویژه قسمتهای قبلی درست شده و برای یک فیلم سه ساعته حسن ختام خوبی نبود

• Like
Reactions: prop

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
نسخه سک/سی یا همان دیجیتالی فیلم No Time To Die، اواسط همین هفته یعنی سه شنبه منتشر خواهد شد. :D
نسخه باکیفیت فیلم دو روز زودتر منتشر شد! :D
به استقبال فیلم می‌رویم :x

a0e93c7de699da3635df8f6d976b4a8b.jpg w2vziuwwmkr71.jpg

پ.ن. دوستان انکودر GalaxyRG خوبه یا منتظر PSA بمونیم؟ 1080p میخوام دانلود کنم.

آخرین ویرایش:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
نسخه باکیفیت فیلم دو روز زودتر منتشر شد! :D
به استقبال فیلم می‌رویم :x

View attachment 231270 View attachment 231271

همین الان اومدم بگم که چقد این فرنچایز جیمز باند برای من بیخود و کلیشه ای هست.
و اینکه فقط برای همین آنا د آرماس هست که میخوام وقت مردن نیست رو ببینم :D
دیدم شما هم تنها جذابیت فیلم رو گرفتی!

همین دیشب اومدم از روسیه با عشق رو ببینم که میگن یکی از بهترین دو صفر هفتای تاریخه، انقد که تکراری بود برام بعد ربع ساعت بلند شدم، چقدرم این کالا سازی زن داخل این فرنچایز زیاده و خب قدیما یکمی مبتذل تر هم بوده این قضیه. البته خب... مشتریش خودمونیم دیگه :|

• Like
Reactions: Adidas95

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
نسخه باکیفیت فیلم دو روز زودتر منتشر شد!

اشتباه تایپی بود و گرنه فیلم امروز منتشر میشد! :D

در مورد تصاویر هم، البته اگر توسط دوستان ترور نشیم:D:

لیا سیدو>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> آنا د آرماس:D:x

PSA :D

------------------------------------------------------------------------------------------------
نسخه سک/سی یا همان دیجیتالی فیلم The Last Duel در ۳۰ ماه نوامبر مصادف با ۹ آذرماه عرضه خواهد شد!

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,359
نام
مــاکــان
همین الان اومدم بگم که چقد این فرنچایز جیمز باند برای من بیخود و کلیشه ای هست.
و اینکه فقط برای همین آنا د آرماس هست که میخوام وقت مردن نیست رو ببینم :D
دیدم شما هم تنها جذابیت فیلم رو گرفتی!

همین دیشب اومدم از روسیه با عشق رو ببینم که میگن یکی از بهترین دو صفر هفتای تاریخه، انقد که تکراری بود برام بعد ربع ساعت بلند شدم، چقدرم این کالا سازی زن داخل این فرنچایز زیاده و خب قدیما یکمی مبتذل تر هم بوده این قضیه. البته خب... مشتریش خودمونیم دیگه :|
کلا جیمزباند بعد دانیل کریگ ارزش دیدن داره، نسخه های قدیمی تر 007 فقط از این اتاق میرفت تو اون اتاق!
یا واقعا دیگه خیلی آبکی بود و تخیلی.
نسخه های قدیمی باید تو همون زمان خودش میدیدی که کلا سینما و جاهای دیگه شرایطش همونطور بود، الان واقعا هیچیش قابل باور نیست.

بعد کریگ حالت واقع بینانه تری پیدا کرد و از مقدار سکانس های داخل اتاقش هم بطور وحشتناکی کاسته شد.
البته این نسخه جدید رو هنوز ندیدم.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
کلا جیمزباند بعد دانیل کریگ ارزش دیدن داره، نسخه های قدیمی تر 007 فقط از این اتاق میرفت تو اون اتاق!
یا واقعا دیگه خیلی آبکی بود و تخیلی.
نسخه های قدیمی باید تو همون زمان خودش میدیدی که کلا سینما و جاهای دیگه شرایطش همونطور بود، الان واقعا هیچیش قابل باور نیست.

بعد کریگ حالت واقع بینانه تری پیدا کرد و از مقدار سکانس های داخل اتاقش هم بطور وحشتناکی کاسته شد.
البته این نسخه جدید رو هنوز ندیدم.
خب قضیه شخصیه پس!
چون از کازینو رویال هم زیاد خوشم نیومد :D
اسکای فال و اسپکتر هم کاملا از حافظم پاک شدن الان یادم نیست داستانشون چی بود.

راستی قبل نو تایم تو دای چیزی باید بدونم؟ میگن داستانش ادامه قبلیاست

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
خب قضیه شخصیه پس!
چون از کازینو رویال هم زیاد خوشم نیومد :D
اسکای فال و اسپکتر هم کاملا از حافظم پاک شدن الان یادم نیست داستانشون چی بود.

راستی قبل نو تایم تو دای چیزی باید بدونم؟ میگن داستانش ادامه قبلیاست
به طور مستقیم ادامه ی اسپکتره . ولی خب خود اسپکتر ادامه ی اسکایفال و کازینو رویال بود . اگه از کازینو رویال خوشتون نیومد کلا سراغ آخری هم نرید بهتره . کازینو رویال شاید بهترین جیمز باند باشه . هم علاقه مندان باند کلاسیک رو جذب می کرد هم فیلم قابل قبولی برای بقیه قشر مخاطب ها بود .

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
3e196e701f3055af35ffc88e81a007f9.jpg

این فیلم فینچ یک فیلم پسا اخرزمانی بسیار سیاهه که من خوشم امد شخصیت ربات بسیار انسانی داره با جلوه های ویژه خارق العاده و هنکس که تنهایی هم از پس نقش بر میاد .دوستداران اخرزمانی علمی تخیلی تماشا کنید .حجم بالا کیفیت بالا ببینید منتهی .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر