Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
در مورد تایید شدن پارت 2 DUNC :-"
یه لحظه فکر کنید قسمت دومش ساخته نمیشد و تصمیم میگرفتن ادامش رو نسازن، یکی از بزرگترین تراژدی های تاریخ هالیوود میشد :-"

در مورد خود dunc، کتاب های ایشون رو من بعد از دیدن فیلم شروع کردم و فعلا کتاب اول رو تموم کردم. به شدت پیشنهاد میشه، یه مقدار اون اوایل سخت بود که داستان و دنیاش به قولی ادمو بگیره ولی از یه جایی به بعد خیلی خیلی خوب میشه :-"

Pouryar21

کاربر سایت
Jan 31, 2021
286
در مورد خود dunc، کتاب های ایشون رو من بعد از دیدن فیلم شروع کردم و فعلا کتاب اول رو تموم کردم. به شدت پیشنهاد میشه، یه مقدار اون اوایل سخت بود که داستان و دنیاش به قولی ادمو بگیره ولی از یه جایی به بعد خیلی خیلی خوب میشه :-"
ببخشید میشه بگی چند تا کتاب هست و از کجا پیدا کردی؟؟؟ تو گوگل سرچ زدم یه جا نوشته ۲تا ، یه جا نوشته ۶تا

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
ببخشید میشه بگی چند تا کتاب هست و از کجا پیدا کردی؟؟؟ تو گوگل سرچ زدم یه جا نوشته ۲تا ، یه جا نوشته ۶تا
من با اجازت جواب میدم:
Dune
Dune Messiah
Children of Dune
God Emperor of Dune
Heretics of Dune
Chapterhouse: Dune
اینها تمامی رمان های نوشته شده توسط خود فرانک هربرت هستند. بقیه کتاب های مجموعه رو پسرش و یه بابای دیگه ای نوشتن که خب ای کاش نمینوشتن. اولی و دومی با ترجمه قابل قبول موجود هستند. در مورد نسخه انگلیسی هم متاسفانه اطلاعی ندارم از کجا پیدا میشه.

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,515
نام
میلاد
در مورد کتاب اول Dune
این کتاب تو ژانر علمی تخیلی دقیقا حکم ارباب حلقه ها رو تو ژانر فانتزی داره.
بهترین و پرفروش ترین کتاب تاریخ ژانر علمی تخیلیه.
دوستانی که هنوز فیلم رو ندیدن و می‌خوان ببینن ، پیشنهاد میکنم حتما اول برن سراغ کتاب ، و خب لذت کتاب کجا و فیلم کجا :D

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
این فیلم Titane چه قدر شانس داره که بره تو شورت لیست بهترین فیلم خارجی اسکار امسال؟
احتمالش زیاده به نظرم. فارغ از عالی بودن خود فیلم، با ایده‌هایی که اسکار ظاهرا دنبالشه هم تطابق داره.
ولی ممکنه بلایی که سر Blue اومد سر اینم بیاد و بخاطر یه سری مسائل خنده‌دار رد صلاحیت شه. ‌‌‌‌‌‌‌

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,485
نام
سپهر
احتمالش زیاده به نظرم. فارغ از عالی بودن خود فیلم، با ایده‌هایی که اسکار ظاهرا دنبالشه هم تطابق داره.
ولی ممکنه بلایی که سر Blue اومد سر اینم بیاد و بخاطر یه سری مسائل خنده‌دار رد صلاحیت شه. ‌‌‌‌‌‌‌

فیلم اورژیناله ولی واقعا محتوا چیزی دندون گیری نداره. دقیقا این همه شلوغ کاری so what?

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
کیا موافقا مت ریوز برای فیلم بعدی بتمن ویلیام دفو رو برای نقش جوکر انتخاب کنه یه جوکر مسن سادیستی ترسناک.

View attachment 229601

جدا از چهره باحالش، صداش لعنتی چه صدای خوف جوکر طوری داره مخصوصا توی The Lighthouse که دیوانه کننده بود

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,519
پ.ن : اگه کارگرانش نولان بود الان متای ۹۹ میگرفت. صرفا جهت بیان آندرریت بودن فیلم.
(چون ربطی به تاپیک امتیازات نداره اینجا جواب میدم) نولان کلا یه فیلم با متای بالای ۹۰ داره :D
Dune هم اصلا اندرریتد نیست
متای ۷۶ که برای فیلم نمره ی خیلی خوبیه imdb هم 8.3. کجاش اندرریتده نمیدونم :D

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
i044635_.jpg

بانو آنا د آرماس مشغول مذاکره برای حضور در فیلم Ballerina، اسپین آف مجموعه جان ویک هستن. لن وایزمن که پیش‌تر روی فیلم‌های Underworld کار کرده، وظیفه کارگردانی فیلم جدید را برعهده خواهد داشت...

نمی تونم قبول کنم بانو به خاطر اینکه گربه شون کشته میشه میره دنبال انتقام ... مگر اینکه به خاطر گربه خودشون باشه :)) میگیری چی میگم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر