Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
در مورد DUNE
اشارت و بشارت به ظهور مهدی ( عاقا عیسی مسیح ) !
که نشون میده حواریون و مسیحیان هنوز بعد از گذشت 8000 سال به ظهور امیدوارن :)) و ی جورایی بهشون طعنه میزنه در حالی که زیرظلم و ستم هستن و هیچ کاری از دستشون برنمیاد منتظر منجی عالم بشریت موندن !!!
اینکه ادویه دقیقن چه ماده ایه که تو سفرهای بین کهکشانی نقش مهمی داره که نبودش باعث هزارتا مشکل میشه و بسنده کردن به همین ی دیالوگ توضیح در مورد ادویه که باز فیلم رو گُنگ تر کرد !

در کل فیلم خیلی معمولی ای بود و نمره 8.3 از imdb به نظرم اغراق آمیز اومد .

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,782
نام
حامد
Director of photography killed, movie director injured after Alec Baldwin discharged prop firearm on movie set

الک بالدوین، هنرپیشه هالیوود هنگام فیلمبرداری با شلیک تفنگ صحنه باعث مرگ عکاس فیلم و همچنین مجروح شدن کارگردان شد.

پلیس ایالت نیومکزیکو که فیلمبرداری در آنجا انجام می‌شده با تایید مرگ یک زن و زخمی شدن یک مرد، گفته حادثه هنگام فیلمبرداری یک فیلم وسترن قرن ۱۹ میلادی اتفاق افتاده است.

عکاس زن پس از انتقال به بیمارستان جان باخت. کارگردان هم در بیمارستان و تحت مراقبت‌های ویژه است.

سخنگوی آقای بالدوین به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفته در این حادثه یک تفنگ ویژه فیلمبرداری شلیک شده که باید خالی می‌بوده است.

batgamer2

کاربر سایت
Jun 7, 2015
674
نام
امیررضا

تریلر رسمی فیلم آنچارتد
یه متا قرمز بگیره بکشن بیرون از این فاز اقتباس از روی بازی
فقط دارن میر... به اعصاب ما😑🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️😑😑🤦‍♂️😑🤦‍♂️😑😑
تریلر رو میبینی نه کاراکتر ها شبیه بازی ان.
نه دیالوگ های خوبی دارن.🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
معلوم نیست prequel هه
یا نسخه های بازیه کلا یه آشی شده فاجعه.🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
همین قیمه ها میریزن تو ماست حکایته اینه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,992
نام
آریا
یه چیزهایی از نتیجه‌گیری ملت در مورد فیلم Dune توی توییتر می‌خونم که... کاری هم ندارن که اصل داستان برای سال ۱۹۶۵ هست (سال ۱۳۴۴) و به خاطر یه سری ماجراهای فیلم، ربطش میدن به نفوذ فلان و چنان در هالیوود و فحش میدن به فیلم! :D
یه عده هم که با جنگ ستارگان مقایسه می‌کنن و میگن قبلاً چیزهایی مثل کرم غول‌پیکر رو توی جنگ ستارگان دیده بودیم. بابا خود جنگ ستارگان از جهات زیادی کپی برابر اصل Dune هست و اولین فیلمش تازه ۱۲ سال بعد از کتاب Dune اکران شد! :|
------------
آقا بالاخره چه نسخه‌ای رو باید ببینیم؟! من منتظر بودم نسخه رسمی HBO Max بیاد، ولی قبلش هم یه چیزهایی اومده بوده و الآن انقدر تعداد نسخه‌های مختلف زیاده که نمی‌دونم سراغ کدوم برم! :D

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
آقا بالاخره چه نسخه‌ای رو باید ببینیم؟! من منتظر بودم نسخه رسمی HBO Max بیاد، ولی قبلش هم یه چیزهایی اومده بوده و الآن انقدر تعداد نسخه‌های مختلف زیاده که نمی‌دونم سراغ کدوم برم!

نسخه اچ بی او مکس که بامداد امروز اومدش! :D

از انکودر CMRG رو بزن به بدن!:D

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
یه چیزهایی از نتیجه‌گیری ملت در مورد فیلم Dune توی توییتر می‌خونم که... کاری هم ندارن که اصل داستان برای سال ۱۹۶۵ هست (سال ۱۳۴۴) و به خاطر یه سری ماجراهای فیلم، ربطش میدن به نفوذ فلان و چنان در هالیوود و فحش میدن به فیلم! :D
یه عده هم که با جنگ ستارگان مقایسه می‌کنن و میگن قبلاً چیزهایی مثل کرم غول‌پیکر رو توی جنگ ستارگان دیده بودیم. بابا خود جنگ ستارگان از جهات زیادی کپی برابر اصل Dune هست و اولین فیلمش تازه ۱۲ سال بعد از کتاب Dune اکران شد! :|
------------
آقا بالاخره چه نسخه‌ای رو باید ببینیم؟! من منتظر بودم نسخه رسمی HBO Max بیاد، ولی قبلش هم یه چیزهایی اومده بوده و الآن انقدر تعداد نسخه‌های مختلف زیاده که نمی‌دونم سراغ کدوم برم! :D

یعنی میخوان باور کنیم که اصل داستان تقریبا هم دوره و هم زمان با داستان دایی جان ناپلئون [ نوشته ایرج پزشک زاد (1350) عه ] اما داستانِ وقایعی که هنوز اتفاق نیفتاده یا بهتر بگم وقایع 8225 سال بعد رو روایت میکنه !
[ اشاره به سکانس ابتدایی فیلم " سال 10191 " ]

مثل این می مونه ژولورن که سال (۱۸۶۴) کتاب سفر به مرکز کره زمین و در سال (۱۸۷۰) بیست هزار فرسنگ زیر دریا رو نوشته دقیقا توصیف نزدیک به واقعیتی از کشتی و زیر دریایی و هواپیما و تجهیزات دنیای مدرن قرن بیست کرده ! یعنی به جناب نویسنده وحی شده که 8225 سال بعد چی میشه !!!!! یا اینجا باز خالیوود به صحنه اومده و کل کتاب رو اونطور که دلش خواسته به تصویر کشیده !!!!

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
این Dune خوراک رائفی پوره.
کتابش خوراک‌تره. فکر کنم دلیل اصلی ترجمه نشدنش هم همین ماجراها بوده. الان هم که ترجمه شده تغییراتی دادن تا قابل چاپ بشه.
اما احتمالا هیچ مساله ویژه‌‌ای توی این مسائل جنجالی وجود نداره. فقط خیلی ساده، فرانک هربرت بین اقلیم با فرهنگ و باورهای دینی و ... قائل به ارتباط بوده و این رو توی داستانش آورده.
و برای این اقلیمی که توی فیلم هست و چیزهای دیگه که توی کتاب‌های دیگه‌اش هست از دنیای واقعی الهام گرفته.

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
860
نام
محسن
انتخاب تام هالند به عنوان شخصیت اصلی آنچارتد واقعا انتخاب اشتباهی بود
این تو اسپایدرمن به لحاظ تیپ و قیافه ظاهری در نقش یه کاراکتر تینیجر هست (که باورپذیر هم هست)
بعد اینجا اومدن جای نیتن گذاشتنش که هیچ جوره بهش نمیخوره

یعنی میخوان باور کنیم که اصل داستان تقریبا هم دوره و هم زمان با داستان دایی جان ناپلئون [ نوشته ایرج پزشک زاد (1350) عه ] اما داستانِ وقایعی که هنوز اتفاق نیفتاده یا بهتر بگم وقایع 8225 سال بعد رو روایت میکنه !
[ اشاره به سکانس ابتدایی فیلم " سال 10191 " ]

مثل این می مونه ژولورن که سال (۱۸۶۴) کتاب سفر به مرکز کره زمین و در سال (۱۸۷۰) بیست هزار فرسنگ زیر دریا رو نوشته دقیقا توصیف نزدیک به واقعیتی از کشتی و زیر دریایی و هواپیما و تجهیزات دنیای مدرن قرن بیست کرده ! یعنی به جناب نویسنده وحی شده که 8225 سال بعد چی میشه !!!!! یا اینجا باز خالیوود به صحنه اومده و کل کتاب رو اونطور که دلش خواسته به تصویر کشیده !!!!
اینو من واقعا نفهمیدم که قراره به کجا ختم شه نتیجه گیریش. حس میکنی واقعیت موضوع چیه الان؟ یعنی چه مشکلی در این میبینی که داستان مثلا 1000 سال آینده "به صورت تخیلی" در کتاب 100 سال پیش نوشته شده باشه؟

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,782
نام
حامد
این Dune خوراک رائفی پوره.
اخ اخ. چقدر سوژه ببینیم سر این فیلم. تو فیلمایی که هیچ اثری از هیچی نیست توهم توطئه دارن. اینجا که قشنگ اسم مهدی و چهار تا کلمه عربی و اینا میگن و اصل فیلم هم در مورد منجی اخر زمان هست.

ایمان اوردم به این :D

رائفی پور

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر