reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
خیلی همت میطلبه که نتیجه نهایی The Batman بد یا حتی ناامید کننده بشه :D تریلر جدید هم فوق العاده بود و در بدترین حالت فیلم از لحاظ ویژوال و کیفیت فیلمبرداری بی نقص خواهد بود. در کل هایپ شدید شدیم :D
وارنر همچین همتی رو داره
دست کم نگیرشون
جالبه این اولین بتمن تاریخ که ریدلر ویلن اصلیش ـه !!!
در batman forever هم عملا ریدلر ویلن اصلی بود

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
چقدر رویکرد pattinson به سینما از twilight به بعد بهتر شده . نقش های جدی به خصوص. امیدوارم بتمن روند رو به جلوشو خراب نکنه !
اگه اشتباه نکنم بتمن اولین فیلم نقش اصلیش توی یه فیلم بزرگ و به قولی جامع پسند و mainstreamـش هست بعد از توایلایت :-" و واقعا جالبه ببینیم چطور نقشش رو ایفا میکنه.
به نظر خودم که بازیگر فوق العاده ایه و از نظر ظاهری هم واقعا مناسب نقشش هست، به احتمال زیاد یه بتمن و بروس وین خیلی خیلی خوب رو ازش میبینیم.

جالبه ببینیم بعد از بتمن سراغ چه پروژه هایی میره، برمیگرده به فیلم های کوچک تر یا فیلم های گیشه افکن و بلاک باستر :-"

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
اگه اشتباه نکنم بتمن اولین فیلم نقش اصلیش توی یه فیلم بزرگ و به قولی جامع پسند و mainstreamـش هست بعد از توایلایت :-" و واقعا جالبه ببینیم چطور نقشش رو ایفا میکنه.
به نظر خودم که بازیگر فوق العاده ایه و از نظر ظاهری هم واقعا مناسب نقشش هست، به احتمال زیاد یه بتمن و بروس وین خیلی خیلی خوب رو ازش میبینیم.

جالبه ببینیم بعد از بتمن سراغ چه پروژه هایی میره، برمیگرده به فیلم های کوچک تر یا فیلم های گیشه افکن و بلاک باستر :-"
بهترین بازیگر/کاراکتر Tenet بود

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
این مت ریوز لعنتی فیلم بد نمیسازه ببین از کلاورفیلد 2008 که اولین فیلمش بود و من هم وحشتناک حال کردم با اون فیلم به کجا رسید.
شک ندارم گاتهام مت ریوز یکی از خاص‌ترین ها میشه. اصلا مشخصه اون نورهای نئونی و ساختمونای کلاسیک یجوریی هم حال و هوای بلید رانری داره هم آرخام نایتی.
این آلفرد و پنگوئن هم عالی بودن. کالین فارل عجب‌ گریمی شده. آلفرد صورت زخمی هم که فک کنم badass ترین آلفرد سری بتمن باشه.

Manchestercity

کاربر سایت
Oct 8, 2021
45
نام
بهروز

البته همین سینمای بزرگ و بلک باستر ی که شما گفتین همون سینمای شهر بازی و چرخ و فلکی هستش که افکت سینمایی تحویل میده و پتینسون و جدا از اون دیدم تا حالا.
دقیقا به خاطر همین نکته، ظاهر خوب و به قول معروف کول بودنش و نمایش کارکتر های متفاوت و قدرت بازیگریش در درام های اخیرش و نه نشان دادن بدن و عینک برداشتن بسیار قابل ستایشه.
به نظرم از مستعد ترین بازیگر های جوان حال حاظره

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: masoud101

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,714
نام
وحید
Dune را دیدم انتظارم بیشنر بودم خیلی هایپش بالا بود ولی گویا این هم پیش درامدی هست بر سه گانه ای چیزی....
این نسخه وب ریپ که اومده کیفیتش خوبه ببینید

• Like
Reactions: masoud101

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,491
نام
سپهر
بتمن مت ریوز، دو درجه از TDK، جهت استفاده از کنتراست رنگ در فیلمبرداری و برداشت، سیاه تر است. فکر کنم در هنگام تماشا، باید نرم افزار پخش کننده مدیا ام را کمی از حالت استانداردش روشن کنم!

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,142
نام
پویان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر