Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
این پنگوئن فیلم بتمن کالین فارله یا سرکاریه؟:o هرچقدر نگاه کردم اصلا شبیه اش نیست یعنی اینقدر با گریم قیافشو تغییر دادن.

View attachment 228508
جدا از ظاهرش، لعنتی صداش هم انگار تغییر کرده و شبیه کالین فرل نیست :| :D
من معمولا مخالف اینطور گریم سنگین هستم در حدی که بازیگر شناخته نشه :-" ولی این مورد برام جالبه واقعا، مخصوصا اینکه توی صحنه های کوتاهی که توی تریلر ازش دیدیم خیلی خوب بود :-"

Reza779

کاربر سایت
Oct 5, 2021
324
اگه این dune رو دوست دارید واقعا بزارید بهترین نسخه بیاد چون شک نکنید همیشه تو ذهنتونه که اگه نسخه بهتر اومد حتما اونو بگیرم
مث خودم که ارباب حلقه ها رو با کیفیت شبکه دو با مجری گری بهمن هاشمی که هی میگفت شبکه دو شبکه تو دیدم تا الان که نسخه های صد و پنجاه گیگی اومده و هنوزم دنبال حجم بالاترم

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,706
اگه این dune رو دوست دارید واقعا بزارید بهترین نسخه بیاد چون شک نکنید همیشه تو ذهنتونه که اگه نسخه بهتر اومد حتما اونو بگیرم
مث خودم که ارباب حلقه ها رو با کیفیت شبکه دو با مجری گری بهمن هاشمی که هی میگفت شبکه دو شبکه تو دیدم تا الان که نسخه های صد و پنجاه گیگی اومده و هنوزم دنبال حجم بالاترم
من ارباب حلقه ها رو سال 2003 از شبکه دو تو یه تلویزیون 15 اینچ سونی دیدم :x و چنان چسبید که نگو 8->
یادمه 3 قسمت رو به دلیل طولانی بودن 6 قسمت کرده بودن و تو 6 روز پخش شد.
حالا دعوا با خانواده که اجازه نمی دادن ببینیم به کنار:|

Reza779

کاربر سایت
Oct 5, 2021
324
من ارباب حلقه ها رو سال 2003 از شبکه دو تو یه تلویزیون 15 اینچ سونی دیدم :x و چنان چسبید که نگو 8->
یادمه 3 قسمت رو به دلیل طولانی بودن 6 قسمت کرده بودن و تو 6 روز پخش شد.
حالا دعوا با خانواده که اجازه نمی دادن ببینیم به کنار:|
آره داداش چسبید چه جورم خونواده من می‌گفتند این فیلم ترسناکا چیه نگاه می‌کنی بزن اخبار!

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
یعنی این نسخه که من دیدم دو تا سایه هی جلوش پامیشدن مینشستن جزو فیلم اصلی نبوده؟

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,661
نام
Moein
خیلی هایپ بودم برای dune ولی یه ریویو شدیدا حساب شده و حرفه ای ازش خوندم و فهمیدم دسیسه های دشمن چقدر توی این فیلم تاثیر داشته و ما چقدر غافل بودیم
باشد که هدایت شویم :Rose:
IMG_20211019_140310_874.jpg

آخرین ویرایش:

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,068
نام
Ali
خیلی هایپ بودم برای dune ولی یه ریویو شدیدا حساب شده و حرفه ای ازش خوندم و فهمیدم دسیسه های دشمن چقدر توی این فیلم تاثیر داشته و ما چقدر غافل بودیم
باشد که هدایت شویم :Rose:
View attachment 228552
تو روحت!=))
این چی بود؟
سم خالص بود!:D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
یه مقدار از تریلر فیلم انچارتد لیک شده که یه صحنه ی خیلی معروف از بازیه. همه چیز عالیه و حتی بازی تام هالند هم به دل میشینه اما تنها نکته منفیش اینه که من دوست داشتم اون صحنه های معروف بازی رو تو فیلم با ناتان دریک بالغ تر میدیدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر