.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
Hereditary از فرمول تکراری آثاری مثل بچه رزماری استفاده می کنه ولی سعی داره خودشو متفاوت نشون بده برای همین از اواسط فیلم رو به نابودی می ره، The Wailing تا پایان با ظرافت تمام به داستان شاخوبرگ می ده، انقدر با ذهن مخاطب بازی می کنه که در انتها پس از رسیدن به پاسخ ها مخاطب مات و مبهوت تصویر می شه

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
نمیدونم به wailing میشه برچسب ترسناک ترین زد یا نه چون هیچ سررشته ای تو این ژانر ندارم، ولی wailing یکی از عجیب ترین و بهترین تجربه هایی بود که داشتم. فیلمو تو سینما دیدم و تماما بابت بی حوصلگی اصلا رفتم سمتش و فکر نمیکردم جذبم کنه ولی هرچی جلوتر رفت لعنتی بیشتر درون خودش غرقت میکرد و پایانشم که هیچی نگیم :D

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
Last edited by a moderator:

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,198
نام
محمد
این Hereditary برای من بیشتر جنبه کمدی داشت تا ترسناک :D شاید هم بخاطر تعریف و تمجیدهای زیادی بود که ازش شده بود و انتظارم خیلی بالا برده بود، ولی عوضش the wailing برام یکی از بهترین فیلمای دهه قبل بود مخصوصا با او پایانش که نفس بند می اورد. اصلا کره ای باشی کاراگاهی ترسناک با چاشنی ماوراءالطبیعه باشی بارون هم داشته باشی مگه میشه شاهکار نشی! :D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
الان که بحثش شد رفتم سرچ زدم، اگر فیلم سوپرنچرال/تریلر تو افسانه های شرقی پسندتونه (مثل wailing) بنظر فیلم The Medium (2021) رو نباید از دست بدین :D

The Medium (2021 film) - Wikipedia

اولا تو اون فضاست، دوما تهیه کننده و نویسندش، همین نویسنده/کارگردان wailing عه. سوما طبق چیزی که خوندم خیلی فیلم قوی هست اینم :D
@Jill-Valntine ابراهیم لینکی از این میتونی تهیه کنی؟ :D

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
549
این Hereditary اصلا منو جذب نکرد حتی بعضی جاها رسما کمدی میشد... مثل خزیدن تونی کولت رو در و دیوار همانند پیتر پارکر :D
فقط فضای سنگینی داشت.
دقیقا واسه منم بیشتر خنده دار بود :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
من متأسفانه فقط Hereditary و Evil Dead رو توی این لیست دیدم.
Evil Dead که اصلاً برام جالب نبود و کلاً یه حال و هوایی داشت که قابل مقایسه با نسخه اصلی نبود. چیز خیلی ترسناکی هم ازش یادم نمیاد.
Hereditary ولی یکی دو صحنه ترسناک داشت مثل اونجایی که کله‌ی اون دختره منهدم میشه! :| خیلی شوک عجیبی بود لامصب! ولی به طور کلی به نظرم فیلم بیشتر از چیزی که حقش بود هایپ شد و بازی نقش اصلی زن (تونی کولت) هم به طرز فجیعی اغراق‌آمیز بود برای سلیقه من. :D یعنی اواخر فیلم نمی‌دونستم دارم ژانر وحشت می‌بینم یا کمدی، انقدر که ایشون زیبا بازی می‌کرد! البته گویا نظر اکثریت خلاف این هست و از بازیش خیلی تعریف می‌کردن، ولی برای من که می‌تونست نامزد تمشک طلایی باشه. :D
کلاً فیلم تا یه جایی خیلی خوب پیش رفت و اتمسفر جالبی هم داشت، ولی اواخرش برای من اصلاً جالب نبود و یکی همین هنرنمایی‌های بازیگر زن و یکی هم صحنه آتیش گرفتن پدر و پرواز مادر باعث شد برام تبدیل به کمدی بشه. ولی باز نیمه اول فیلم و یکی دو صحنه شوکه‌کننده‌ش در کنار شخصیت جالب اون دخترک باعث شد بهش رأی بدم.
این وسط به نظرم Midsommar به شدت فیلم بهتری بود نسبت به Hereditary و منتظرم ببینم اری استر دفعه بعد چه می‌کنه.
----------
باید بشینم The Wailing رو ببینم. :|

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
تونی کولت خیره کننده بود در هریدتوری - بهترین سکانس ها رو داشت دور میز. هریداتورییکی از هوشمندانه ترین هراس های تاریخ سینما رو داره -.بعضی ها نشوتن کمدی !! یا خنده دار!! چه منتقدان بزرگی ما داریم که دنیای نقد و بررسی رو به زانو درآوردن با این نظرات !

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
تونی کولت خیره کننده بود در هریدتوری - بهترین سکانس ها رو داشت دور میز. هریداتورییکی از هوشمندانه ترین هراس های تاریخ سینما رو داره -.بعضی ها نشوتن کمدی !! یا خنده دار!! چه منتقدان بزرگی ما داریم که دنیای نقد و بررسی رو به زانو درآوردن با این نظرات !
نقد و بررسی کیلو چنده :))

فیلم اونه که نگاه کنی حال کنی. حالا هی برو بالا پایین کن ببین فلان فیلم رو براش فلانی چه نقدی نوشته. پشیزی ارزش نداره.
همین آقایون منتقد هیزم توی آتیش به F رفتن هالیوود ان که کلش رو یک مشت ترند مزخرف گرفته.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
img_20210928_134452_363_aenk.jpg

پژوهش جدید توسط «علم ترس» انجام شده و ۲۵۰ فرد به دیدن ۴۰ فیلم ترسناک تاریخ سینما دعوت شده‌اند. در این ماراتون، وقتی این فیلم‌ها طی چند هفته دیده شده بر ضربان قلب بینندگان نظارت شده است.

میانگین تپش قلب مخاطبین این فیلم‌ها ۶۴ تپش در دقیقه بوده اما در مورد فیلم «میزبان» این نرخ به ۸۸ تپش در دقیقه می‌رسد و در میان فیلم‌های به نمایش درآمده در بالاترین جایگاه قرار می‌گیرد. در ترسناک‌ترین لحظات، جامپ اسکرهای فیلم «میزبان» نرخ ضربان قلب مخاطبین را به ۱۳۰ تپش در دقیقه رسانده است. تأثیرگذارترین جامپ اسکرها همچون سال گذشته به فیلم «حیله‌گر» (Insidious) ساخته «جیمز وان» اختصاص پیدا کرده و نرخ تپش قلب مخاطبین را به ۱۳۳ افزایش داده است.

پ.ن: انصافا فیلم تو شرایط کرونا عالی بود و حسابی ترسناک

نظر سنجی رو منحل و بعد معدوم کنید دیگه 😂😂😂

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
نقد و بررسی کیلو چنده :))

فیلم اونه که نگاه کنی حال کنی. حالا هی برو بالا پایین کن ببین فلان فیلم رو براش فلانی چه نقدی نوشته. پشیزی ارزش نداره.
همین آقایون منتقد هیزم توی آتیش به F رفتن هالیوود ان که کلش رو یک مشت ترند مزخرف گرفته.
مشخص نیست چی نوشتی ! باشه شما راست میگی نقد وبررسی کشک !من در جواب نقد و بررسی شما از روی اون اثر پاسختون رو دادم !! :)) :)) :Biggrin:

• Smile
Reactions: Thonkeyes

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
@Jill-Valntine ابراهیم لینکی از این میتونی تهیه کنی؟

متاسفانه خبری از نسخه عرضه شده در آسیا این فیلم نیست!

و در اروپا، یه سری کمپانی ها حق پخش فیلمو خریدن، اما خبری از تاریخ انتشارش نیست!

همین چند وقت پیش - ۱۶ سپتامبر - فیلم توسط شبکه کره ای KT Seezn پخش شده بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر