Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
دوستان من فیلم پیانیست رومان پولانسکی رو دیدم و به شدت لذت بردم، چیز دیگه از این کارگردان ندیدم، میشه معرفی کنید؟

Rosemary's Baby

Chinatown

Carnage

The Tenant

The Ninth Gate

The Ghost Writer

mamdosein

کاربر سایت
May 16, 2015
85
نام
Mamad Moula
دوستان من فیلم پیانیست رومان پولانسکی رو دیدم و به شدت لذت بردم، چیز دیگه از این کارگردان ندیدم، میشه معرفی کنید؟

زیاد ولی این سه تا رو ببین. وقتی کف و خون قاطی کردی، فیلمهای رده بعدی ش رو هم ببین
بچه روزماری
محله چینی
ماه تلخ

من فیلم نویسنده شبح (سایه) رو هم دوست دارم. فوق العاده است

هرچند پیانیست یکی از معمولی ترین کارهاش هست و با اون شروع کردی

آخرین ویرایش:

Anakin

Gold User
Feb 17, 2013
2,460
من سه فیلم Star Trek رو که از 2009 ساخته شدن رو دیدم. اینها کامل داستان رو گفتن یا باید قبلی ها هم ببینم. چون من حس میکنم داستان اصلا اونقدرها بهش پرداخته نشد. حقیقتا در مقابل استاروارز حرفی نداره واسه گفتن هیچجوره

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
به به نظرسنجی جدید،
بین hereditary و the wailing انتخاب نسبتا سخت بود، هر دو فیلم های خوبین و از هر دوتاشون خیلی لذت بردیم :-"
ولی اخر به hereditary رای دادم، و دوباره بخاطر اون حس استرس و نامطمئن بودن از اتفاقاتی که میوفته.

پایانش هم یجورایی یاد اور the witch بود برای من و اون فیلم رو خیلی دوست دارم :-"

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,132
نام
متوئیدی
زبان قاصره از زیبایی این دو تا فیلم شاهکار، ویلینگ و هردیتری.
من آخر ویلینگ سرپا وایستاده بودم میگفتم خدایا کی داره راست میگه! بماند که هنوزم کامل مطمئن نیستم.
سر هردیتری هم تپش قلب گرفتم واقعا شوکه شده بودم، چون خیلی واقعی احساسش کردم. حالت چهره الکس ولف تمام حس اون صحنه رو سرت آوار میکنه. همچنین دوشیزه تونی کولت برای Hereditary باید اسکار میگرفت.

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
یه سوالBabadook اصلا تو نظر سنجی ها بوده یا نه؟؟؟. تو عمرم ترسی بیشتر از Babadook رو تجربه نکردم
Wailing یکی از قوی ترین و ماندگار ترین فیلم هایی بود که دیدم البته نه از نظر ترس از نظر ماجراجویی و پایان فوق العاده اش

• Like
Reactions: TheGodfather

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,782
نام
نریمان
Hereditary تا چند روز بدجور تو مخم بود. یه سری اتفاقات ریز تو بک گراند خیلی از سکانس ها بود که فیلم روش به هیچ وجه زوم نمی‌کرد اما اگه متوجهش می‌شدی کلا به فنا می‌رفتی.

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,506
نام
میلاد
Hereditary خیلی خوب بود ، منتها پایان بندیش خیلی از سطح فیلم پایین تر بود و باعث شد فیلم شاهکار نباشه.
برعکس Wailing آروم آروم به اوج میرسه و پایانش هم عالی بود و خب از سینمای کره هم هست که رو تخم چشم ما جا داره :D

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,642
نام
وحید
مجبور شدم به The Dark and the Wicked (۲۰۲۰) رای بدم چون هر دو فیلم اول و دوم نظر سنجی رو وسطاش شیفت و دیلت کردم رفت :)
اگر به دارک رای بدید حق بهتون میدم چون فیلم ترسناکی هست ولی اون دو تا فیلم واقعا فیلمهای خیلی خوبی بودن مخصوصا the wailing که اصل داستانش نیمه دوم فیلم هست

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
اولین تریلر فیلم جدید استاد پی‌تی اندرسون!

اینجا همه قطعا درباره عشق افسانه‌ای تارانتینو و کف پا مطلع هستن قطعا و دیگه تقریبا برای همه مشخصه این قضیه، حالا اندرسون هم مطمئنم عاشق nipple هست :D با یه ضریب خیلی بالا اکثر کاراکتر‌های مونثش این مشخصه رو تو صحنه‌های فیلم دارن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر