.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
یعنی دلتون میایید بزارید یه همچین موقعیتی هدر بره و یه فیلم از اون یکی راحت بزنه جلو؟ :-"

مگه چند تا نظرسنجی داشتیم که انقدر به هم نزدیک باشن، عزیزان لطفا دست به کار بشید و آرای سینیستر و it follows رو برابر کنید، با تشکر :-"

• Wow
Reactions: Jill-Valentine

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
یعنی دلتون میایید بزارید یه همچین موقعیتی هدر بره و یه فیلم از اون یکی راحت بزنه جلو؟ :-"

مگه چند تا نظرسنجی داشتیم که انقدر به هم نزدیک باشن، عزیزان لطفا دست به کار بشید و آرای سینیستر و it follows رو برابر کنید، با تشکر :-"
همیشه حق پایمال میشه اشکال نداره بذار ببازیم به این sinister مسخره اخه کی پا میشه به sinister رای بده ؟ فقط بخاطر حرف یه نفر

Mreza_Dex

کاربر سایت
Sep 23, 2018
203
نام
داریوش
من به It Follows رای دادم چون اتمسفر فیلم رو بیشتر پسندیدم و مورد علاقه ام بود. Sinister جو داستانش رو خیلی دوست نداشتم وگرنه به نظرم از نظر فیلمنامه و منطق روایی خیلی بهتر بود.

Let me in هم خیلی بد بود، البته در بین فیلم های خون آشامی داستان متفاوتی رو روایت کرد ولی خب بازم ... 😕
اون دو تا رو هم ندیدم متاسفانه!🙁

=======================
آخرین فیلم ترسناکی که تونست من رو بترسونه The Autopsy of Jane Doe بود! :D
اگر تماشا نکردید توصیه میکنم یه شب که تنها بودید این فیلم رو با اسکرین بزرگ و هدفون تماشا کنید تجربه جالبی خواهد شد! ( من خودم وسطاش پا شدم، چراغ اتاق رو روشن کردم:D)

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
تشکر فراوان از دوستانی که به Sinister رای دادن. \m/ :x

من برم نظرسنجی رو ببندم و بعدی رو آماده کنم؛ نیازی نیست دیگه تا ۵ سپتامبر صبر کنیم!:D:p

راستی، ۴۹ نفر هم هست که باید بن بشن!:p:D

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
خداوندا...پروردگارا...بسه دیگه...!!!! So F*cking LAMEEEEEEE!!!!!!~X(~X(~X(
این هم افتضاح به نظر میاد ولی این طوری که خبر ها رسیده بهتره همین رو رو سرمون بگذاریم و حلوا و حلوا کنیم که نتفلیکس برامون یک آش 100 برابر سمی تر از این داره می پزه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر