Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
هر چند که خیلی وقته خودم فیلم و سریال های مورد علاقه ام رو از تورنت میگیرم :D، اما حدودا ۲ هفته ای میشه اتفاقی به سایت دانلود فیلم و سریال و صدالبته کاملا رایگان برخوردم!:D

سرعت عملشون عالیه و سریع نسخه های انکودرهای مختلف رو پوشش میدن.

دوستانی که آدرسشو میخوان، بگید بفرستم تو pv براشون.

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
سر گویین و‌گرین نایت شاهکار بود اسپویلر لطفا نخونید اگر قصد تماشا دارید.
اولا از بعد سینماتوگرافی هولی هل .... تصاویر انگار نقاشی های خیره کننده ای بودن که حرکت میکردند و هر صحنه خودش یک‌داستانی بود برای خودش . سر گویین و‌گرین نایت دوستان بسیار اثر مهم اخر قرن ۱۴امی‌بوده نمونه درخشان chivarlic romance که نویسنده اش هم نامعلومه . داستان های شوالیه ها و ماجراجویی هاشون و شوالیه های میزگرد و داستان آرتور .... محور‌ اصلی شیوارلیک رومانس رو تشکیل میده منتهی هیچ‌وقت با چنین بینش زیبایی به تصویر در نیامده بود اثری که برخواسته از این ژانر باشه براستی زیبا و دوست داشتنی مخصوصا برای علاقه مندان به ادبیات اون دوران.بازیگر ها مخصوصا پادشاه و سر گاوین عالی بودند موسیقی در پس زمینه اتمسفر رو بسیار غنی میکرد و بازی با مه و نور و بارش برف و تلولو نور شمع ها خیره کننده بود .سکانس نفس گیر ورود شوالیه سبز به حضور شوالیه های میزگرد هم عالی کار شده بود . خود شوالیه خیلی ساده بدون استفاده از cgiو بسیار مینیمالیستی طراحی شده بود و بوی کهن و قدیمی بودن رو بخوبی نشون میداد .میگن اسطوره ها میراث مشترک بشری هستند موقع پلگریمیج یا اون سفر زیارتی گاوین حس هفت خان رستم بهم دست داد .در کل فکر میکنم یکی از بهترین فیلم های سال بود .

حالا اگر از دید بازیبازی بهش نگاه کنیم(چون خوب در بازی سنتر هستیم) اگر روزی بخواهند اقتباسی سینمایی از دارک سولز کار کنند این کارگردان اقای دیوید لووری شوالیه سبز با این تصویز سازی که تو ذهنش داره میشه بهترین‌گزینه البته این ها هیچ وقت اتفاق نمی افته 😜

کارگردان چند عدد فیلم‌خوب دیگه داره مثل گوست استوری و Ain't Them Bodies Saintsپیشنهاد میدهم .

قاب بندی رو فقط نگاه کنید :حتما پیشنهاد میدم نسخه 4k رو تماشا کنید .
IMG_20210819_145515.jpg

آخرین ویرایش:

doug ratman

کاربر سایت
Mar 12, 2016
193
هر چند که خیلی وقته خودم فیلم و سریال های مورد علاقه ام رو از تورنت میگیرم :D، اما حدودا ۲ هفته ای میشه اتفاقی به سایت دانلود فیلم و سریال و صدالبته کاملا رایگان برخوردم!:D

سرعت عملشون عالیه و سریع نسخه های انکودرهای مختلف رو پوشش میدن.

دوستانی که آدرسشو میخوان، بگید بفرستم تو pv براشون.
لطف کن به ما هم بده

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
جف باک، تحلیگر روابط عمومی صنعت غرفه داران در گفتگو با ورایتی در مورد آینده فیلم های دنیای سینمای مارول و عناوینی که قرار است بصورت همزمان با سینماها بر روی دیزنی پلاس عرضه شوند، اینگونه گفت:

«بدیهی است که دیزنی میخواد Shang-Chi تبدیل به عنوانی موفق شود، اما به شرطی که مخاطبان چنین چیزی بخواهند، منظور بنده در اینجا فقط اعداد [فروش فیلم] نیست! با توجه به آنچه من فکر میکنم و وضعیتی که در حال حاضر دیزنی دارد، آنها در جستجو بهترین مسیر برای دیزنی و مارول بعد از عرضه Shang-Chi خواهند بود، یعنی اینکه آنها این وضعیت - عرضه همزمان فیلم ها در سینماها و دیزنی پلاس - را تا جایی ادامه می دهند که همه گیری کرونا از بین برود و از طرفی دیگر و بعد از کرونا، مشخص نیست که این روند کنونی تغییر خواهد کرد یا خیر!»

با توجه به همه گیری مداوم در سرتاسر جهان، هیچگونه قطعیتی در مورد موفقیت یک فیلم در سینماها وجود ندارد! فروش فیلم های MCU، ارتباط تنگاتنگی با سالن
سینما دارند و به نوعی، موفقیت امروزه خود را مدیون سالن های سینما هستند؛ همان طور که قبلا اعلام شده بود، فیلم Black Widow در آخر هفته افتتاحیه خود توانست ۱۵۸ میلیون دلار در باکس آفیس جهانی و ۶۰ میلیون دلار از طریق سرویس دیزنی پلاس فروش داشته باشد، اما در ادامه، با کاهش ۶۷٪ فروش فیلم، زنگ خطر برای بسیاری از استودیوها بصدا درآمد.

لازم به ذکر است که Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings، قرار است در تاریخ ۳ ماه سپتامبر اکران و ۴۵ روز بعد بر روی دیزنی پلاس عرضه شود و فیلم بعدی MCU یعنی Eternals، با اینکه گفته شده است وضعیت اکران آن شبیه Shang-Chi است، اما بازهم بسیاری گمان میکند که دیزنی این فیلم رو بصورت همزمان بر روی سینماها و دیزنی پلاس عرضه خواهد کرد و به نوعی، سران دیزنی فقط منتظر عملکرد Shang-Chi هستند!

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
1629416709624.png

خوب کیفیت خوب the green knight هم منتشر شد و یه بار دیگه دیدمش، نمیدونم بخاطر حال و روز این چند وقت اخیر هست یا چی ولی برای من واقعا فیلم خیلی خیلی لذت بخش و فوق العاده ای هست.
فیلم روند پیش روی خیلی کندی داره ولی به طرز عجیبی یجورایی ارامش بخش هست، منو یاد انیمه mushishi انداخت به طرز عجیبی :-"

یه بخشی از فیلم هم یه مونولوگ در مورد "رنگ سبز" هست، که نمیدونم من بیش از حد دارم انالیزش میکنم یا چی، ولی به هر حال خیلی زیبا هست، مخصوصا چند جمله اخرش: (اسپویل داستانی و ... نیست)

whilst we're off looking for red, in comes green. red is the color of lust, but green is what lust leaves behind, in heart, in womb.
Green is what is left when ardor fades, when passion dies, when we die, too.

OceanSky

Kindred Blades
کاربر سایت
Aug 8, 2018
647
View attachment 221123

خوب کیفیت خوب the green knight هم منتشر شد و یه بار دیگه دیدمش، نمیدونم بخاطر حال و روز این چند وقت اخیر هست یا چی ولی برای من واقعا فیلم خیلی خیلی لذت بخش و فوق العاده ای هست.
فیلم روند پیش روی خیلی کندی داره ولی به طرز عجیبی یجورایی ارامش بخش هست، منو یاد انیمه mushishi انداخت به طرز عجیبی :-"

یه بخشی از فیلم هم یه مونولوگ در مورد "رنگ سبز" هست، که نمیدونم من بیش از حد دارم انالیزش میکنم یا چی، ولی به هر حال خیلی زیبا هست، مخصوصا چند جمله اخرش: (اسپویل داستانی و ... نیست)

whilst we're off looking for red, in comes green. red is the color of lust, but green is what lust leaves behind, in heart, in womb.
Green is what is left when ardor fades, when passion dies, when we die, too.

حتما کتابشو بخون.
sir-gawain-and-the-green-knight.jpg

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
حتما کتابشو بخون.
View attachment 221129
سالها قبل از اینکه تالکین بره سراغ نگارش lotor شیفته اپیک شوالیه سبز میشه و همین شعر آرتوری یکی از دلایلی است که اون رو میبره به سمت نگارش حماسه و بعد تبدیلش میکنه به سلطان فانتزی مدرن .
اخلاقیات و شجاعت و اعتقاد و حفظ مرام و منش و دلاوری و پایبندی و ...اینها که همه در ارباب حلقه ها موج میزنه ریشه در همین داستان شوالیه ای داره این اثر تاثیر بسیار زیادی در نگارش تالکین داشت .

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
از بس اینجا تعریف 1408 رو کردید , دانلودش کردم و امروز بالاخره دیدمش. :D
فیلم قشنگی بود و واقعا لذت بردن از دیدنش , نسخه ای که دانلودش کرده بود به نظر director's cut بود و تهش توی قبرستان تموم شد.
باید برم تو یوتیوب و اون 2 تا پایان دیگه اش رو هم ببینم .

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,499
از بس اینجا تعریف 1408 رو کردید , دانلودش کردم و امروز بالاخره دیدمش. :D
فیلم قشنگی بود و واقعا لذت بردن از دیدنش , نسخه ای که دانلودش کرده بود به نظر director's cut بود و تهش توی قبرستان تموم شد.
باید برم تو یوتیوب و اون 2 تا پایان دیگه اش رو هم ببینم .
اکثر نسخه های توی اینترنت همین پایان رو دارند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر