Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
۲ تا خبر سریع و کوتاه:

۱. نسخه س/کسی یا همان نسخه دیجیتالی عنوان بشدت مورد انتظار و پشم افکن The Green Knight روز پنچشنبه منتشر میشه!:D:x

۲. بالاخره بطور رسمی اعلام شد که سونی بیخیال سالن های سینما شد و با مبلغ ۱۰۰ میلیون دلار، انیمیشن Hotel Transylvania: Transformania رو تقدیم آمازون کرد.:D

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
توصیه من به شما جوانان این مرز و بوم این است که به شدت از Snake Eyes: G.I. Joe Origins دوری کنید! :D:|

چنان فیلمنامه مضخرفی داره که به عقل نویسندگانش شک میکنید!:D

اصلا فرض کنید چنین فیلمی ساخته نشده!:D:|

حجمتون رو حروم این فیلم نکنید!:D

واکنش من طی ۲ ساعتی که حروم این زهرمار کردم:D:

View attachment ۵.mp4

master_hate

کاربر سایت
Sep 22, 2015
232
نام
مصطفی
توصیه من به شما جوانان این مرز و بوم این است که به شدت از Snake Eyes: G.I. Joe Origins دوری کنید! :D:|

View attachment 220851
یعنی تا قبل دیدنش انتظار داشتی از اسباب بازی کودکان ، فیلمنامه ی شاهکار قرن رو بسازن :D ؟

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
یعنی تا قبل دیدنش انتظار داشتی از اسباب بازی کودکان ، فیلمنامه ی شاهکار قرن رو بسازن :D ؟

نه اتفاقا.

انتظار شاهکار ازش نداشتم.

اما انتظار چنین فیلم تهوع آوری هم نداشتم! :D

بعضی از سکانس های فیلم اینقدر لوس و بیمزه ان که من با خودم گفتم که چی!

اصلا چرا چنین خوشمزه بازی ای توش باشه!

منطق ی اصلا پشت این سکانس هست یا خیر!

زنگ بزنم پارامونت بگم سازندگانش موقع ساخت این فیلم حال خوبی نداشتند ظاهرا!:D

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
بخاطر یه سری دلایلی که خودتونم هم میدونید، نسخه آمریکایشو گذاشتم! :D
والا من که در جریان نیستم دلایل چیه.
اگه ژاپنی بود قطعا بهش رای می‌دادم ولی حالا که نسخه هالیوودیش هست به مه رای دادم. :D

View attachment 220851
یعنی از اونجرز f9 هم غیرمنطقی تر و تخیلی تره ؟

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
فیلم nobody رودیدم با این که خوب ساخته شده بود ولی حس کردم یه کپی از جان ویک بود!بقیه هم حس من رو داشتن؟
دقیق نمیدونم ولی انگار کارگردان دو فیلم یه نفره به خاطره همین شبیهن ولی خب خدایی جان ویک چند سر و گردن بالاتره ازش البته این نظر منه

• Like
Reactions: TheGodfather

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
Inside sources say that MGM may be unable to push the film back again due to the fact that it has already been delayed so much. Another delay would raise marketing expenses once again and cost the studio millions of dollars.

منابع نزدیک به کمپانی MGM اعلام کردند که دیگر قرار نیست آخرین قسمت از سری جیمز باند، No Time To Die رو به تاخیر بیندازند و دلیل اصلی هم آن برمیگردد به هزینه های بازاریابی زیاد فیلم که هر ماه بگذرد، بیشتر از قبل میشود!

همان طور که قبلا اعلام کرده بودم :D، اگر قرار باشد تمام هزینه های فیلم No Time To Die برگردد، باید بالای ۹۰۰ میلیون دلار فروش داشته باشد؛ باید گفت که هزینه تولید این پروژه به رقم ۳۱۴ میلیون دلار رسیده و استودیو با هر ماه تأخیر ۱ میلیون دلار ضرر می‌کند. تاکنون ۲۳۰ میلیون دلار نیز برای تبلیغات هزینه شده، بنابراین هزینه تولید و بازاریابی دست کم به ۵۴۴ میلیون دلار رسیده. پس این فیلم برای اینکه ضرر نکند باید فروش ۹۳۲ میلیون دلاری داشته باشد و برای کسب سود نیز باید بیش از یک میلیارد فروش کند.

فیلم No Time To Die قرار است ۸ ماه اکتبر اکران شود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر