homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,705
یه فیلم قدیمی بود که یه موجود فضایی ربات مانند سقوط می کنه تو یه محل خرابه مانند مثل قبرستان ماشین ها... بعد خونه یه پسر بچه هم نزدیکای محل سقوط هست... بعد همو پیدا میکنن و پسره می تونه بره داخل اون ربات و میرفت مثلا به بچه هایی که اذیتش می کردن درس عبرت میداد و غیره. فیلم هم فضای تیره و تاریکی داشت فکر کنم... هر چی می گردم پیداش نمی کنم.
کسی اسمشو میدونه؟

• Like
Reactions: TheGodfather

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
545
نام
AMIR
یه فیلم قدیمی بود که یه موجود فضایی ربات مانند سقوط می کنه تو یه محل خرابه مانند مثل قبرستان ماشین ها... بعد خونه یه پسر بچه هم نزدیکای محل سقوط هست... بعد همو پیدا میکنن و پسره می تونه بره داخل اون ربات و میرفت مثلا به بچه هایی که اذیتش می کردن درس عبرت میداد و غیره. فیلم هم فضای تیره و تاریکی داشت فکر کنم... هر چی می گردم پیداش نمی کنم.
کسی اسمشو میدونه؟
این رو میگی star kid 1997

images.jpg

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
دیروز تصمیم گرفته بودم Fear Street رو ببینم... پارت یکش رو دیدم، فیلم بدی نبود...موسیقی متن و تم تینیجری/نوستالژی جالبی داشت که یادآور stranger things و فیلم summer of 84 بود. پارت دو رو شروع کردم و ده دقیقه بیشتر ازش نگذشته بود که یهو این جمله تو ذهنم اومد: "خب که چی" :D :D :|
هرچی زور زدم دستم دوباره بره سمت play هی باز همین جمله تو ذهنم میومد :D
عجیب بود!

دوستان این فیلم منتشر شده؟ لینک دانلودی ازش هست؟
Le dernier voyage (2020) - IMDb
کیفیت پرده ای ـش موجوده

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
سونی بدنبال مسیر دیگر برای انتشار Hotel Transylvania: Transformania هست؛ احتمال فروش این انیمیشن به سرویس های استریم وجود دارد.

بعد از شیوع نوع جدید ویروس کرونا یعنی دلتا، سونی تصمیم گرفت که فیلم پیش رو خود Venom: Let There Be Carnage را با ۳ هفته تاخیر روانه سینماها کند، اما همان طور که میدانید، Hotel Transylvania: Transformania نیز یکی از عناوین آینده این کمپانی نیز هست و بنظر میرسد که سونی ۲ راه بیشتر در رابطه با انتشار انیمیشن این جلو خود نمی بیند:

۱. تاخیر دوباره این عنوان که مطمئنا باعث ضرردهی این کمپانی میشود.

۲. فروش این انیمیشن به سرویس های استریم؛ همانند The Mitchells vs. The Machines، Wish Dragon و Vivo که به نتفلیکس فروخته شد.

لازم به ذکر است که عناوین خانوادگی در حال حاضر بر روی سرویس های استریم نیز سودآور هستند. عنوان Hotel Transylvania: Transformania قرار است ۱ ماه اکتبر اکران شود.

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
دیروز تصمیم گرفته بودم Fear Street رو ببینم... پارت یکش رو دیدم، فیلم بدی نبود...موسیقی متن و تم تینیجری/نوستالژی جالبی داشت که یادآور stranger things و فیلم summer of 84 بود. پارت دو رو شروع کردم و ده دقیقه بیشتر ازش نگذشته بود که یهو این جمله تو ذهنم اومد: "خب که چی" :D :D :|
هرچی زور زدم دستم دوباره بره سمت play هی باز همین جمله تو ذهنم میومد :D
عجیب بود!
اتفاقا از فیلم دوم به بعده که داستان خوب میشه. وگرنه فیلم اول به تنهایی اونقدر جالب نیست به نظرم.

• Like
Reactions: mahdi-xbox

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
سونی بدنبال مسیر دیگر برای انتشار Hotel Transylvania: Transformania هست؛ احتمال فروش این انیمیشن به سرویس های استریم وجود دارد.

بعد از شیوع نوع جدید ویروس کرونا یعنی دلتا، سونی تصمیم گرفت که فیلم پیش رو خود Venom: Let There Be Carnage را با ۳ هفته تاخیر روانه سینماها کند، اما همان طور که میدانید، Hotel Transylvania: Transformania نیز یکی از عناوین آینده این کمپانی نیز هست و بنظر میرسد که سونی ۲ راه بیشتر در رابطه با انتشار انیمیشن این جلو خود نمی بیند:

۱. تاخیر دوباره این عنوان که مطمئنا باعث ضرردهی این کمپانی میشود.

۲. فروش این انیمیشن به سرویس های استریم؛ همانند The Mitchells vs. The Machines، Wish Dragon و Vivo که به نتفلیکس فروخته شد.

لازم به ذکر است که عناوین خانوادگی در حال حاضر بر روی سرویس های استریم نیز سودآور هستند. عنوان Hotel Transylvania: Transformania قرار است ۱ ماه اکتبر اکران شود.
یه سوال دارم. چطور تاخیر زدن فیلم باعث ضرردهی میشه؟
فیلم کامل ساخته شده و آماده اس.

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
چطور تاخیر زدن فیلم باعث ضرردهی میشه؟

ساده است دوست عزیز:

دلیل اصلیش برمیگرده به تبلیغات فیلم که بازهم بار دیگه باید شروع کنن به تبلیغ فیلم مورد نظر که همش هزینه بالای برا کمپانی داره؛ بطور مثال، هزینه تبلیغات فیلم The Suicide Squad، صد میلیون دلار بوده!

و از طرفی دیگه هم، یه سری قراردادهای کاری باید یکبار دیگه بسته شه که اینم بازهم هزینه داره برا کمپانی.

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
get ready 6th round :D

خب، یکم دیگه باید دُز خین و خین ریزی نظر سنجی رو ببریم بالاتر و سخترش کنیم براتون!:D

راند ششم شروع شد و همانند راندهای قبلی، اول بیاید نتایج دور ۵م رو ببینید:

۲.jpg

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
همان طور که میدانید، فیلم Free Guy بمدت ۴۵ روز در انحصار سالن های سینما هست و بعد از آن وارد سرویس های استریم میشود، اما با وجود اینکه دیزنی صاحب کمپانی قرن بیستم (تولیده کننده Free Guy) یا همان فاکس قرن بیستم سابق هست، عنوان Free Guy قرار نیست که بعد از ۴۵ روز وارد سرویس دیزنی پلاس شود و قرار است اول مهمان سرویس اچ بی او مکس باشد و دلیل آن برمیگردد به قراردادی که فاکس قرن بیستم با وارنر مدیا در سال ۲۰۱۲ منعقد کرده بود و طبق اطلاعات منتشر شده در آن سالها، مدت زمان این قرارداد ۴۰ ساله خواهد بود.

فیلم Free Guy در روز جمعه اکران شده بود و با اینکه هنوز یک هفته از مدت زمان انتشار این فیلم نگذشته است، ساخت قسمت دوم آن اعلام شد!

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
به صورت برگ ریزونی از این نظرسنجی The Mist و The Ring و 1408 رو دیدم که برای خودم هم باعث افتخاره:>
از همه نظر حلقه از دو تای دیگه برتره.
فکر نمی‌کنم کلاً توی زندگیم چیزی ترسناک‌تر از حلقه دیده باشم.

تا چند ماه عواقب وخیمی برام داشت:D
خیلی سر بسته می‌گم که تا چند ماه هر جایی که چاله‌ای، چاهی، سوراخی چیزی بود، رو به اون می‌نشستم که خلاف روند طبیعیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر