Anakin

Gold User
Feb 17, 2013
2,460
منم saw رو استارت زده بودم، شماره یک و دو رو دیدم ولی شماره سه رو هرکاری کردم نشد که ببینم!
حرفای دوستمون که اینجا گفت همون دو نسخه اول حق مطلب رو ادا کرده بوده باعث شد دیگه کلا رمق ادامه رو نداشته باشم، جالبه که واسه داداشم هم که گذاشته بودم همین نظر رو داشت.
اگر دوست داشتی خب بقیه‌ش هم ببین :-"

• Like
Reactions: mahdi-xbox

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
938
نام
هادی
منم saw رو استارت زده بودم، شماره یک و دو رو دیدم ولی شماره سه رو هرکاری کردم نشد که ببینم!
حرفای دوستمون که اینجا گفت همون دو نسخه اول حق مطلب رو ادا کرده بوده باعث شد دیگه کلا رمق ادامه رو نداشته باشم، جالبه که واسه داداشم هم که گذاشته بودم همین نظر رو داشت.
شماره سه رو بیین حتما. چون داستان رو کامل میکنه

• Like
Reactions: mahdi-xbox

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
بلاخره دیشب به خودم این فرصت رو دادم که سری فیلم های بیگانه رو از یه جایی شروع کنم و با پرومتیوس این کارو انجام دادم و چقدر فیلم زیبایی بود...
حالا باید این مجموعه رو تماشا کنم و دستپخت سه کارگردان مطرح دنیا رو تجربه کنم ☺️
پرومتئوس واقعا فیلم عالی بود در سبک خودش
اتمسفرش رو خیلی دوست داشتم,قشنگ حس یک جای ناشناخته رو به ادم القا میکرد
9 سال ازش گذشت:|
Alien: Covenant هم خوب بود

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
دوستان قرار نیست ادامه ای برای alien ساخته بشه؟

فقط یک سریال به همین نام توسط نوآ هاولی (خالق سریال لژیون و فارگو) برا شبکه FX داره ساخته میشه و داستان آن در مورد حضور زنومورف‌ها بر روی زمین است؛ قبلا ریدلی اسکات یه سری اشاراتی به فیلم بیگانه داشت، اما تا به الان و بطور رسمی تایید نشده!

میشه چند تا فیلم مثل پرومتئوس معرفی کنید

یه فیلم قدیمی و کاملا آندرریت به اسم Event Horizon وجود داره که به شدت مورد کم لطفی منتقدان قرار گرفته، به نظر من بر رو سراغ این فیلم؛ این فیلم یکی از منابع الهام سری محبوب Dead Space هم بوده.

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
Black Widow رو دیدم. خوب بود. نه خیلی بد بود و نه خیلی عالی. خوشحال شدم که Scarlett Johansson به آرزوش رسید. حقش بود.

من اشتباه میکنم یا Taskmaster توی کامیک مرد بود؟ انتظار بیشتری از این شخصیت منفی داشتم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: voldmort

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
پرومتئوس واقعا فیلم عالی بود در سبک خودش
اتمسفرش رو خیلی دوست داشتم,قشنگ حس یک جای ناشناخته رو به ادم القا میکرد
9 سال ازش گذشت:|
Alien: Covenant هم خوب بود
پرامتئوس تا بخش پایانی اش خوب بود . ولی یک دفعه انگار آخرش زوری خواستن بچسبوننش به سری اصلی و فاز فیلم رو عوض کردن اما در کل اثر خوب و به یادماندنی ای بود. کاراکتر دیوید با بازی عالی مایکل فاسبندر یکی از به ربات های به یادماندنی سینماست

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
دوستان اگه هوس تماشای دوباره مجموعه alien رو کردن با این کیفیت مستقیم و نیم بها لینک دارم :

Alien - Covenant 2017 (1080p Bluray x265 HEVC 10bit AAC 7.1 Tigole) 3.3GB

Alien.Resurrection.1997.BluRay.1080p.DTS-HD.MA.5.1.x265.10bit-BeiTai [10.4GB]

Alien.3.1992.1080p.BluRay.x265.10bit.AC3.5.1-3xO (6.74GB)

Aliens.1986.Special.Edition.1080p.BluRay.x265.10bit.DTS-HD.MA.5.1-3xO

Alien.1979.40th.Anniversary.TR.1080p.BluRay.Regrade.x265.10bit.DD5.1-3xO (5.42GB)

پیام بدید براتون بفرستم

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
فیلم بندتا پاول ورفوهن در جشنواره کن امسال جنجال آفرید؛ تماشاگران کمی به علت وجود صحنه های ج*سی فراوان و زننده سالن نمایش را ترک کردند. منتقدان اروپایی چندان از فیلم استقبال نکردند هرچند منتقدان آمریکایی رویکرد نسبتا مثبتی به فیلم داشتند.

فیلم داستان عاشقانه ممنوعه دو راهبه است.

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
بسیار چندش آوره.لباس پوشیدن این شخص باعث آسیب به من میشه؟بله حالم به هم میخوره و از همه بدتر اینکه تمام تلاش رسانه ها این شده که این سبک لباس پوشیدن رو عادی جلوه میدن
آسیب تعریف حقوقی داره، جانی و مالی. خوش نیومدن و چندشم میشه آسیب نیست. تو میتونی نپذیری ولی حق نداری حق آزادی پوشش یک نفر دیگه و مدلی که میخواد زندگی کنه رو ازش بگیری. از صدها سال قبل تا همین الان تو مراسم‌ها، جنگجوهای اسکاتلند کیلت می‌پوشیدن که شبیه دامنه. آرایش کردن تو مصر و یونان باستان و فرانسه و انگلیس قرن ۱۷ و ۱۸ همونقدر که کار زنانه‌ای بوده، متعلق به مردها هم بوده.

ول کن زندگیت رو بکن، فیلم‌هایی که توش این اشخاص بازی می‌کنن رو هم نبین. نگران منحرف شدن و سقوط اخلاق جامعه هم نباش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر