.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,485
قطعا که بقیه پلیر‌ها درست‌تر هستن، با توجه به این عکسی که گذاشتین، Power DVD یه کنتراست بالای الکی داره.
اتفاقا من یه عمره با VLC بود شاید نزدیک 12-13 سال (از سال 87-88)
الان عکسPOWERDVD دیدم خیلی باحال بود منو یاده شبکه MBC انداخت
کنجکاو شدم از VLC برم POWERDVD اگه کار باهاش هم مثه VLC راحت باشه که خوبه

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,779
نام
نریمان
hoo1_20210221_104454.jpg

jzy5_20210221_104501.jpg

su1_20210221_104503.jpg

utk6_20210221_104506.jpg

qiyg_20210221_104511.jpg

8s4g_20210221_104516.jpg

mefv_20210221_104519.jpg

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
judas-and-the-black-messiah-bill-oneal-lakeith-stanfield-trench-coat-roy-mitchell-jesse-plemons.jpg 330px-Jesse_Plemons_(20769593584).jpg

دو هفته پیش فیلم Judas and the Black Messiah منتشر شد.
جسی پلمونس تو این فیلم نقش مامور FBI رو بازی میکنه.
هفته پیش هم خبر اومد پلمونس قراره نقش اول فیلم جدید اسکورسیزی رو بازی کنه که اون هم از قرار معلوم درباره یه پرونده FBI و... است.
مطمئنم اسکورسیزی فیلم رو دیده و گفته اینو برای نقش اول میخوام!
حدس من اینه پلمونسی نقش یک مامور FBI رو داره و دنیرو نقش مامور مافوقش؛ و دی‌کاپریو هم نقش منفی فیلم؛ یه جورایی شبیه هفت فینچر.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
پول چه میکنه. کسی که همیشه میگفت از قرارداد های بلند مدت بدش میاد در یک قدمی فیلم های مارول قرار داره.

Jennifer Lawrence Rumored to Join Marvel's Fantastic Four Reboot
البته ماشالله کم تو فیلم های دنباله دار بازی نکرده . دیگه وقتی تن به بازی تو دو قسمت آخر ایکس من داد قطعا فیلم های مارول براش کسر شان حساب نمیشه

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
البته ماشالله کم تو فیلم های دنباله دار بازی نکرده . دیگه وقتی تن به بازی تو دو قسمت آخر ایکس من داد قطعا فیلم های مارول براش کسر شان حساب نمیشه
نکته این بود که به زور میومد بازی میکرد. حتی با اصرار و خواهش گفتن بیا برای شماره ی آخرش. اون هم به درخواست خودش داستان اونطوری شد که وقت خانوم تلف نشه. مصاحبه هم کرده بود که اصلا دیگه نمیخواد توی پروژه های بلند مدت شرکت کنه. الان چی شده که نظرش عوض شده؟ پول. در کل زیاد از انتخابش خوشم نیومد. به نظرم انتخاب های بهتری هم بود.

• Like
Reactions: TheGodfather

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
درود به همه دوستان
یه مشکلی هست می خوام ببین راه حلی داره یا نه.
حدود 5..6 ترا بایت فیلم و سریال بدون زیرنویس دانلود کردم الان دنبال گذاشتن زیرنویساشون هستم
با emby server سینک کردم اومد از رو opensubtitle با چک کردن متا دیتا حدود 30 درصد زیرنویسا رو اتوماتیک پیدا کرد و گذاشت رو فیلما ولی فکر کنم دیتابیس opensubtitle به اندازه subscene برای زیرنویس فارسی قوی نیست ولی متاسفانه embyserver پلاگین درستی برای subscene نداره .
حالا سوالم اینه بهترین راه حل برای دانلود اتومات زیرنویس فارسی برای این حجم از فیلم چی میتونه باشه؟
ممنون

Anakin

Gold User
Feb 17, 2013
2,460
چه انسانی The Little Things رو با SE7EN مقایسه کرده بود؟ این فیلم هیچ جوره به سون نمیخوره. تنها نکته مشترکش با سون این بود که دنزل قرار بوده توی سون بازی کنه ولی نقش رو رد میکنه و مورگان فریمن جایگزینش میشه.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
چه انسانی The Little Things رو با SE7EN مقایسه کرده بود؟ این فیلم هیچ جوره به سون نمیخوره. تنها نکته مشترکش با سون این بود که دنزل قرار بوده توی سون بازی کنه ولی نقش رو رد میکنه و مورگان فریمن جایگزینش میشه.

چه قدر نظرت شبیه منتقد سایت The Daily Beast هست. امیدوارم نظرت رو از اون کپی نکرده باشی. فیلم همه جوره به سون میخوره! از سیتنگ داستان در لس آنجلس و دهه 90 و اگزکیشون پایانی که منجر به گناهکار نبودن قطعی مظنون (جرد لتو) میشه. سرنوشت معلق شدن بکستر هم چیزی مثل مایلز در سون شد. اگر مفهوم شباهت از دیدت یعنی کپی مو به موی قصه به قصه یا کپی کت، باید بگم این تعریف دقیق از شباهت نیست. من واژه Similarity انتخاب میکنم و بین این دو اثر به طور واضح Similarity هایی پیدا میشه. قورباغه سیدی کپی مو به موی قصه یک سریال دیگه نیست اما قطعا Similarity وجود داره که از فیلم نفرت گرفته تا بریکینگ بد تا چرنوبیل تا پریزون بریک.

Anakin

Gold User
Feb 17, 2013
2,460
چه قدر نظرت شبیه منتقد سایت The Daily Beast هست. امیدوارم نظرت رو از اون کپی نکرده باشی. فیلم همه جوره به سون میخوره! از سیتنگ داستان در لس آنجلس و دهه 90 و اگزکیشون پایانی که منجر به گناهکار نبودن قطعی مظنون (جرد لتو) میشه. سرنوشت معلق شدن بکستر هم چیزی مثل مایلز در سون شد. اگر مفهوم شباهت از دیدت یعنی کپی مو به موی قصه به قصه یا کپی کت، باید بگم این تعریف دقیق از شباهت نیست. من واژه Similarity انتخاب میکنم و بین این دو اثر به طور واضح Similarity هایی پیدا میشه. قورباغه سیدی کپی مو به موی قصه یک سریال دیگه نیست اما قطعا Similarity وجود داره که از فیلم نفرت گرفته تا بریکینگ بد تا چرنوبیل تا پریزون بریک.
اولین بار هست اسم این سایت رو میشنوم. بازم با این تعاریف شباهت آنچنانی ندارن که شخص با دیدنش سریعا پی ببره که چقدر شبیه به سون هست. تعریفم از شباهت کپی مو به مو نیست اما خب بودن دو یا یک المنت مشترک در دو فیلم برای من شباهت نیست.شاید برای بقیه باشه.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
اولین بار هست اسم این سایت رو میشنوم. بازم با این تعاریف شباهت آنچنانی ندارن که شخص با دیدنش سریعا پی ببره که چقدر شبیه به سون هست. تعریفم از شباهت کپی مو به مو نیست اما خب بودن دو یا یک المنت مشترک در دو فیلم برای من شباهت نیست.شاید برای بقیه باشه.

کمتر کسی با دیدن اون سکانس رودرویی پایانی کاراکترها و تلاش کاراکتر لتو برای رفتن رو مخ رمی مالک ذهنش نمیره سمت سون . دیگه فقط یک داد زدن چی تو جعبه بود رو کم داشتیم . بماند که رابطه بین این دو پلیس که یکی اشون پا به سن گذاشته و برنا است و دیگری جوان و پر شور و باز هم پایان این ماجرا شباهت های زیادی به سون داشت . کپی نیست ولی قطعا فیلم ایده های فیلم های قبلی خودش رو ریخته بود تو مخلوط کن قاطی کرده بود

• Like
Reactions: Arima Kishou

Anakin

Gold User
Feb 17, 2013
2,460
کمتر کسی با دیدن اون سکانس رودرویی پایانی کاراکترها و تلاش کاراکتر لتو برای رفتن رو مخ رمی مالک ذهنش نمیره سمت سون . دیگه فقط یک داد زدن چی تو جعبه بود رو کم داشتیم . بماند که رابطه بین این دو پلیس که یکی اشون پا به سن گذاشته و برنا است و دیگری جوان و پر شور و باز هم پایان این ماجرا شباهت های زیادی به سون داشت . کپی نیست ولی قطعا فیلم ایده های فیلم های قبلی خودش رو ریخته بود تو مخلوط کن قاطی کرده بود
خیلی فرق هست بین دوتا فیلم. شخصیت های دوفیلم بسیار متفاوتن از هم. صرفا به خاطر اختلاف سنی که نمیشه شباهت گذاشت اسمش رو. جرد لتو هم با کوین اسپیسی تشابهی نداره، شاید همون سکانس اخر حدودی. حتی روند دوفیلم هم از همدیگه متفاوت هست.

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,855
View attachment 195865View attachment 195866

دو هفته پیش فیلم Judas and the Black Messiah منتشر شد.
جسی پلمونس تو این فیلم نقش مامور FBI رو بازی میکنه.
هفته پیش هم خبر اومد پلمونس قراره نقش اول فیلم جدید اسکورسیزی رو بازی کنه که اون هم از قرار معلوم درباره یه پرونده FBI و... است.
مطمئنم اسکورسیزی فیلم رو دیده و گفته اینو برای نقش اول میخوام!
حدس من اینه پلمونسی نقش یک مامور FBI رو داره و دنیرو نقش مامور مافوقش؛ و دی‌کاپریو هم نقش منفی فیلم؛ یه جورایی شبیه هفت فینچر.
بیشتر به کست departed می‌خوره
دنیرو جای جک نیکلسون
جسی پلمونس جای مت دیمون یا مارک والبرگ

• Like
Reactions: Alkazar

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر