.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,546
امکانش هست یه فیلم توی دوتا پلیر کیفیتش کمی فرق کنه؟ مثلا بین Pot Player و KM Player
آره
به نظرم VLC از همه بهتره از نظر کیفیتی من یه بار یه تریلرو تست کردم از اون 2 تا بهتر بود
هم از نظر کیفیت و رنگ و سایه و... فرق میکرد
البته باید تو ستینگ هر پلیر هم یکم دستکاری کنی شاید تغییری ببینی
________________________________________________________________________________
چقدر فیلما چرت شدن
اصلا نمیتونم درک کنم
اگه F&F 10 در کار باشه احتمالا میرن مریخ

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
امکانش هست یه فیلم توی دوتا پلیر کیفیتش کمی فرق کنه؟ مثلا بین Pot Player و KM Player
pot رنگ ها رو خیلی غلیظ نشون میده باید تو قسمت تنظیمات کمی تغییر بدی که سرچ کنی راهنماهاش هست.
km نسخه 32 بیتی مثل pot باید تنظیماتش رو تغییر بدی ولی نسخه 64بیتی تنظیمات پیش فرضش خوبه
درنهایت بالاترین کیفیت رو با powerdvd میتونی داشته باشی خصوصا وقتی گزینه true theater رو فعال کنی

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,501
pot رنگ ها رو خیلی غلیظ نشون میده باید تو قسمت تنظیمات کمی تغییر بدی که سرچ کنی راهنماهاش هست.
km نسخه 32 بیتی مثل pot باید تنظیماتش رو تغییر بدی ولی نسخه 64بیتی تنظیمات پیش فرضش خوبه
درنهایت بالاترین کیفیت رو با powerdvd میتونی داشته باشی خصوصا وقتی گزینه true theater رو فعال کنی
توی این سایت های خارجی که میگشتم از CNX تعریف میکردن. VLC هم همینطور. Mpv player هم میگفتن خوبه

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,501
متاسفانه من توی کیفیت تصویر کمی وسواس دارم. برای همین اسکرین شات از پلیرها گرفتم. VLC و مدیا پلیر کلاسیک و KM توی رنگها تقریبا یکی هستند اما POWER DVD فرق داره. حالا اینکه کدوم واقعی تره رو نمیدونم :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: TheGodfather

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
متاسفانه من توی کیفیت تصویر کمی وسواس دارم. برای همین اسکرین شات از پلیرها گرفتم. VLC و مدیا پلیر کلاسیک و KM توی رنگها تقریبا یکی هستند اما POWER DVD فرق داره. حالا اینکه کدوم واقعی تره رو نمیدونم :D

قطعا که بقیه پلیر‌ها درست‌تر هستن، با توجه به این عکسی که گذاشتین، Power DVD یه کنتراست بالای الکی داره.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,412
کدوم سایتای نیم بها هستن که سانسور هم نکنن؟

کسی میدونه اصلا داریم همچین سایتایی؟
چون اونایی که من ازشون معمولا دانلود میکنم ازینان که هی آدرس تغییر میدن و بعید میدونم سرور نیم بها حساب بشن.

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110

من خودم از km player نسخه 64 بیتی استفاده میکنم در مقایسه با بقیه عالیه (چون سبک تر از powerdvd هم هست)
ولی برای امتحان powerdvd ورژن جدید نصب کن و true theater رو فعال کن خودش یه گزینه داره که صفحه رو دو قسمت میکنه تا بتونی مقایسه کنی تنظیمات دستی هم میشه انجام داد، فقط اینم بگم برای کدک h265 از این گزینه استفاده نکن چون عمق رنگ سیاه بیش از حد زیاد میشه

درکل خیلی حساس نشو وقتی غرق داستان بشی کیفیت کمی کمتر یا بیشتر مهم نیست ;) ولی درهرصورت برای اینکه اثر پلیر روی خروجی کمتر بشه سعی کن 1080p h264 دانلود کنی

1613818796720.png

1613818902142.png

کسی میدونه اصلا داریم همچین سایتایی؟
چون اونایی که من ازشون معمولا دانلود میکنم ازینان که هی آدرس تغییر میدن و بعید میدونم سرور نیم بها حساب بشن.
تقریبا محاله سایت نیم بها فیلمی بدون 3انسور داشته باشه، چندتا پست اول این صفحه رو ببین بعلاوه این سایت

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,501
من خودم از km player نسخه 64 بیتی استفاده میکنم در مقایسه با بقیه عالیه (چون سبک تر از powerdvd هم هست)
ولی برای امتحان powerdvd ورژن جدید نصب کن و true theater رو فعال کن خودش یه گزینه داره که صفحه رو دو قسمت میکنه تا بتونی مقایسه کنی تنظیمات دستی هم میشه انجام داد، فقط اینم بگم برای کدک h265 از این گزینه استفاده نکن چون عمق رنگ سیاه بیش از حد زیاد میشه

درکل خیلی حساس نشو وقتی غرق داستان بشی کیفیت کمی کمتر یا بیشتر مهم نیست ;) ولی درهرصورت برای اینکه اثر پلیر روی خروجی کمتر بشه سعی کن 1080p h264 دانلود کنی

View attachment 195690

View attachment 195691
اکثر فیلمها رو X265 میگیرم. اون عکسی هم که دادم روی همون حالت TRUE THEATRE بود.
خودم خیلی سال بود از Potplayer استفاده میکردم ولی فعلا کوچ کردم به VLC دیگه :D

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
اکثر فیلمها رو X265 میگیرم. اون عکسی هم که دادم روی همون حالت TRUE THEATRE بود.
خودم خیلی سال بود از Potplayer استفاده میکردم ولی فعلا کوچ کردم به VLC دیگه :D
خوب کاری کردی منم یه مدت رفیقم گولم زد از pot استفاده میکردم
h265 برای سریال خوبه که تعداد اپیزودها و زمان زیادی داره جایی خوندم که بهترین پلیر برای 265 همین vlc و km هستن، اگه میتونی فیلمها (خصوصا اونایی که بیشتر سکانسها در شب و تاریکی هست) h264 بگیر واقعا تفاوت داره. تو سایتهای مختلف نوشتن تفاوت کیفیت نداره ولی واقعا داره البته انکودر هم مهمه مثلا 265 از انکودرهای pahe و ganool کمی تیره تر و محورتر هست نسبت به psa و rmteam و mkvcage و yts و rarbg
حیف که ShAaNiG تعطیل شد نسبت کیفیت به حجم خیلی خوبی داشت

======

اگه کسی از سبک Seven خوشش میاد این فیلم گزینه خوبیه:

1613824718464.png

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
22 . فیلم News of The World محصول سال 2020 ، برای گذر از جاده عشق باید ابتدا هزینه ورود به آن را پرداخت [ صداقت ] سپس برای سختی های ابتدای مسیرش آماده شد [ از خود گذشتگی ] تا کم کم به حال رسید [ لذت ] ، این جمله خلاصه ای بود از حس من به داستان زیبای این فیلم که در قالب کلمات بیان کردم ولی آقای هنکس و بقیه بازیگران این فیلم به بهترین شکل در قالب تصویر و صدا بیان میکنند .

Tom Hanks.jpg > Tom Hanks

Helena Zengel.jpg > Helena Zengel

تصویری از لحظات پایانی فیلم

News of The World.jpg

قبلا عاشق زنی بودم که عاشقم بود ولی یه شب تنهایی رفت اما نمیدونم چرا

بعد سالها فرار از روبرو شدن با واقعیت ولی با حقیقت روبرو شدم اما نمیدونم چرا

دختری نداشتم که دوستش داشته باشم ولی مثل دخترم دوستش دارم اما نمیدونم چرا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر