Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد
اخه داستان داره این تگ:D
از قبل انتشار گوست سوشیما رفته بودم رو مخش که بلاخره از خر سیطون پیاده شه و این سه گانه رو دان کنه بشینه عین ادم ببینه:D
خیلی مقاومت میکرد ولی اون اواخر نرم شده بود دیگه >:)
تلگراممو که پاک کردم دیگه نشد امارشو بگیرم که به کجا رسید
والا از من بشنو بیخیال شو! چیزی که امیر نخواد ببینه، نمیبینه!:D:|

نع!
حیف اون پایان نبود زدن تو فیلم نابودش کردن...؟ :|
مخالفم کلا :-"
پایان رو خراب کردن درست، مانگا خیلی بهتر بود، ولی در کل بدک نبود!(تو مقایسه کن بقیه فیلم های اقتباسی زباله محض هستن.)

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,832
نام
نریمان
vnie_20210310_205629.jpg

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
[ 24 ]

فیلم The Midnight Sky محصول سال 2020 ، با دیدن این فیلم برای حدود دو ساعت لذت بردم چون داستان زیبایی داره چون بازیگران خوبی داره که انگار بازی نمیکنن چون پیام جالبی داره ، اما فکر میکنم میشد داستان بهتر از این باشه یا پایان بهتری داشته باشه چون خیلی از چیزا توی داستان جا موند ، به هر حال فیلم خوبی بود .

George Clooney.jpg Felicity Jones.jpg Caoilinn Springall.jpg

تصویری از لحظات پایانی فیلم
TMS.jpg

هیچ جایی خانه خود آدم نمیشه و هیچ کسی هم خانواده خود آدم

• Like
Reactions: arash1996 and Beorn

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
واکنشا به نسخه جدید JL خیلی مثبته گویا!واقعا هنر میخواد طرف داشته یه چی خوب میساخته بجا اینکه تاخیر بندازی بدی دست ویدون اون آشغالو تحویل بده!

حالا نمیخوام «اون آدم» باشم ولی واکنشای اولیه به جاستیس لیگ ویدون، کات سینمایی BvS و سوساید اسکواد هم همینقدر مثبت بودن. :D

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
تازه بعضیا معتقدن 4 ساعت کمه :D چون قراره Zack Snyder کل فیلم رو شخم بزنه یه دنیای بهتر و طبق چیزی که قبلا خودش میخواست درست کنه، 180 درجه برعکس کاری که Joss Whedon کرد

کمپینی که راه انداختن کار رو به اینجا کشوند اگه این فیلم موفقیت آمیز نباشه ضربه اساسی به دنیای DC میزنه چون دیگه بهونه تغییر کارگردان و حذف و تغییر داستان وجود نداره
تغییر رده بندی فیلم از pg-13 به R هم جالبه

• Smile
Reactions: Eazy-E and IMANOKA

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
حالا نمیخوام «اون آدم» باشم ولی واکنشای اولیه به جاستیس لیگ ویدون، کات سینمایی BvS و سوساید اسکواد هم همینقدر مثبت بودن. :D
Basically before every sh*t DC Movies :D

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
[ 25 ]

فیلم The Return محصول سال 2003 روسیه ، یک داستان آموزنده و ملموس با موضوعی که در تمام جوامع از جمله جامعه خود ما بسیار فراگیره و به نظرم این فیلم خیلی خوب تونست پیامش را برسونه ، اتفاقاتی که در طول داستان رخ میده هر کدوم یک دنیا حرف با خودشون دارن که در نگاه ساده اعضای خانواده میشه خوندشون چون بازیگران به بهترین شکل در نقششون ظاهر میشن و حسشون را به بیننده درست منتقل میکنند .

Konstantin Lavronenko.jpg Nataliya Vdovina.jpg

تصویری از ابتدای فیلم
The Return.jpg

کاش هیچ پدری مجبور نشه در سه روز به بچه اش درس زندگی بده

کاش هیچ بچه ای دیر به این نرسه که پدرش خیلی دوستش داشته

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
bna2_evqk0m7viaempjv.jpg

vxpr_afd860d7d3f66f0ee8f8c7fe1d428166.gif

البته Boy که نیست، ولی به هر حال!
این تغییر طراحی Lola Bunny توی Space Jam خیلی سر و صدا به پا کرده و یه جماعتی دست به شورش زدن! :D یادش بخیر ایشون یکی از اولین کراش‌های بنده بودن و توی نسخه اول Space Jam واقعاً کمالات خاصی داشتن، ولی توی نسخه دوم برای منحرف نشدن نسل جدید، به راه راست هدایتش کردن! :D
این شوخی ملت هم باحال بود:

p25d_vvv.jpg

View attachment The Truth About Lola.mp4

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
نظرشما چیه
با ذهن بیمار نویسنده کاری ندارم! مشکل اینجاست که 200k فالوور داره و 4هزارتا لایک خورده! 4هزارتا لایک برای کسی که به لئون میگه پدوفیلی!!!!!

ویرایش: رفتم بهش بگم تو خودت اختلالات سایکوتیک داری که دیدم کامنتها رو محدود کرده! :)) یه نفر از طرف من بهش بگه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• nzone
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر