DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,855
این گوزدیلاVs کونگ جدا جذابیت داره؟ داستانش چیه کدوم ویلنه
الان بگم این این فیلم شانس بردن اسکار داره نژادپرست حساب میشم؟

اینقدر این فیلم تا الان ایگنور کرده بودم که بعد سالها شنیدن کلمه گودزیلا الان کاورش دیدم فهمیدم
Godzilla هستش نه Goodzilla
2021
>:) is stacked with films

View attachment 191877
تام هلند نقش اصلی دوتا آیپی قدرتمند داره تو سال 2021 ولی احتمال اسکار بردنش با رابین ویلیامز یکیه

آخرین ویرایش:
  • Smile
Reactions: IMANOKA

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
2021
>:) is stacked with films

View attachment 191877
لیست عالیه (نبود Dont look up البته اذیت میکنه :D )
ولی مشکل اینجاست که نصف اینا از 2020 رسیدن 2021 :D همینقدر الکی ممکنه از 2021 برن 2022 :D

پ.ن. آنچارتد مووی بالاخره واقعا داره ممکن میشه؟؟ بنظرم یجای کار میلنگه... احتمالا دوباره چندتا تاخیر میخوره یا کارگردان عوض میشه یا کنسل میشه :D واقعا این احتمالات برام از اکرانش بالاتره :))

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
تاخیر پشت تاخیر:D؛

Sony Pictures' upcoming Spider-Man spinoff film Morbius has been delayed for the second time this month, and is now slated to arrive in theaters in one year's time on Jan. 21, 2022.

As reported by Deadline, Variety and The Hollywood Reporter, the Uncharted movie release date has shifted from July 16th of this year to February 11th, 2022

Cinderella will release in theaters on July 16 instead of Feb. 5

Peter Rabbit 2: The Runaway has moved back two months from April 2 to June 11.

Ghostbusters sequel was delayed to Nov. 11.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
لیست عالیه (نبود Dont look up البته اذیت میکنه :D )
ولی مشکل اینجاست که نصف اینا از 2020 رسیدن 2021 :D همینقدر الکی ممکنه از 2021 برن 2022 :D

پ.ن. آنچارتد مووی بالاخره واقعا داره ممکن میشه؟؟ بنظرم یجای کار میلنگه... احتمالا دوباره چندتا تاخیر میخوره یا کارگردان عوض میشه یا کنسل میشه :D واقعا این احتمالات برام از اکرانش بالاتره :))
کاشکی اقلا بین این پست و اخبار تاخیر ها (مخصوصا آنچارتد مووی) یک دونه پست فاصله میوفتاد :D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
:D

View attachment 191981

یکی دو روز هم واسه زیرنویس حساب کردم.

مفهوم تصویر دارای ایهام است؛ اینکه فونت ها نشان از شوخی با کاربر یا درک حقیقت است را نمی دانم ولی اگر حقیقت هم در نظر بگیریم و اینکه کدام سینماها در ایران این فیلم را پخش می کنند، موردی است که جای تعجبی ندارد. حقیقتا هیچ فیلمساز ایرانی جرئت نمی کند که فیلمی که میلیاردها براش خرج شده را در روزهای کرونا و کساد بازار سینما اکران کند. نصف فیلم های ایرانی اکران شده به طور آنلاین هم فیلم های تجربی بودند و می دانستند که فروششان اندازه کف دست تهیه کننده نخواهد شد (مثل ناگهان درخت که به زور اگر هم اکران سنتی می شد به همون یک میلیارد تومان بسنده می کرد) بیشترشان از سوی کانال های متفاوت تلگرامی به طور غیرقانونی پخش می شوند. همین سریال قورباغه اگر آمار بگیریم، خیلی کم از نماوا یا فیلمیو این سریال را قانونی نگاه می کنند. فقط کافیه به سایت سینماتیکت سر بزنید و ببینید که به خاطر کساد، تمامی سینماها فیلم های به روز هالیوودی را در این ایام اکران می کنند. سینمای هویزه مشهد امروز ساعت 6 فیلم تنت را اکران می کند!

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
خدایا صدامونو میشنوی... ببین به چه روزی افتادیم :|
مفهوم تصویر دارای ایهام است؛ اینکه فونت ها نشان از شوخی با کاربر یا درک حقیقت است را نمی دانم
فکر کنم سوء تفاهم شده...
اینو خودم درست کردم و منظور این بود که از اونجایی که همزمان با سینماها تو HBO max هم پخش میشه پس لینک های نسخه web ـش هم همون روز میاد و میتونیم تنها یا در کنار خانواده ببینیم.

doug ratman

کاربر سایت
Mar 12, 2016
193
من اخر another round
رو متوجه نشدم
مدز چرا هنوز داره مینوشه؟ مگه ترک نکرد ؟ بعد چرا به پسره که استرس داشت داد بنوشه؟ مگه قرار نشد دیگه ننوشن؟ پیام فیلمو درک نمیکنم
؟
اینو کسی نمیدونه؟

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,702
فکر کنم سوء تفاهم شده...
اینو خودم درست کردم و منظور این بود که از اونجایی که همزمان با سینماها تو HBO max هم پخش میشه پس لینک های نسخه web ـش هم همون روز میاد و میتونیم تنها یا در کنار خانواده ببینیم.
سوتفاهم نشده... منظور منم این بود که چقدر بیچاره شدیم که مجبوریم برای همچین چیز پیش پا افتاده ای خوشحالی کنیم... حتی نمیشه یک فیلم رو همزمان با بقیه نگاه کرد@-)

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,050
نام
حامد
تو این تیزر کوتاه که از کنگ و گودزیلا نشون دادن
حس می کنم می خوان کنگ رو برنده میدان کنن
کلا جس و هیکل گودزیلا رو کوچیک تر و هیکل کنگ رو بزرگ تر برداشتن

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
من اخر another round
رو متوجه نشدم
مدز چرا هنوز داره مینوشه؟ مگه ترک نکرد ؟ بعد چرا به پسره که استرس داشت داد بنوشه؟ مگه قرار نشد دیگه ننوشن؟ پیام فیلمو درک نمیکنم
؟

فیلم با این جمله شروع میشه :
جوان بودن چیست؟ یک رویا. عشق چیست؟ درون مایه آن رویا
مسیری که مارتین در طول فیلم طی کرد که یک دور دیگه جوانیو تجربش کنه و بدستش بیاره
قبل از سکانس پایانی هم پیام های همسرش رو دریافت میکنه که همون رسیدن به عشق هست و اون آدم خسته و افسرده ابتدای فیلم از دنیای میانسالی در پایان فیلم به شور وشوق و انرژی جوانی یک دور دیگه (another round) دست پیدا میکنه و براش اون سکانس عالی رقصیدن مدس رو داریم و پایانش که جایی بین زمین و هوا تموم میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر