Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
photo_2020-09-26_01-42-51.jpg

همون بهتر فعلا کورونا درب سینما ها رو گل گرفته، همچین خزعبلاتی کمتر میبینیم، تا این فیلم سازهای بی هویت/ترسو/بزدل، شیرین کاری هاشون تموم بشه، برگردیم روال استاندارد و قبل از انقلاب شکم سیری آمریکا

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
View attachment 169338

همون بهتر فعلا کورونا درب سینما ها رو گل گرفته، همچین خزعبلاتی کمتر میبینیم، تا این فیلم سازهای بی هویت/ترسو/بزدل، شیرین کاری هاشون تموم بشه، برگردیم روال استاندارد و قبل از انقلاب شکم سیری آمریکا
الآن یعنی اینقدر ناراحت شدی که نقش یک پیکسی خیالی رو قراره یک بازیگر african american بازی کنه؟ :(( دلم سوخت

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
الآن یعنی اینقدر ناراحت شدی که نقش یک پیکسی خیالی رو قراره یک بازیگر african american بازی کنه؟ :((( دلم سوخت
صنعت سینمای آمریکا از بیانیه ایشون به لرزه در اومد و شاهد سقوط ارزش هالیوود هستیم.

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
View attachment 169338

قبلا از Whitewashing ایراد می گرفتن الان شده Blackwashing همه هم به به چه چه می کنن.
کست Big Mouth, Family Guy و The Simpsons هم یک سریشون کنار رفتن تا صداپیشه های سیاه پوست کارکتر های سیاه پوست رو صداگذاری کنند.
واقعا یه وضع حال به هم زنی شده.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
امروز نشستم دوباره فیلم های الین رو دیدم، واقعا ، ناموسا، نسخه های جیمز کامرون یک طرف، نسخه های ریدلی اسکات یک طرف، نمیگم کدومشون بهتر هستش، ولی جیمز کامرون ثابت کرد واقعا بزرگترین کارگردان تاریخ هست از نظر من
Aliens (1986) رو دوباره بعد از نزدیک به 17 سال دیدم، واقعا 30 دقیقه اخرش همش داشتم دست خودم رو قورت میدادم از بس استرس و ترس داشت، واقعا این فیلم رو ببنید ، واقعا اگر نبینید بزرگترین ظلم رو بخودتون کردید.

ضمن این که Prometheus (2012) و Alien Covenant (2017) رو هم دیدم از اتمسفر و داستان شون بشدت خوشم اومد، برای کسایی هم که میخوان پیش ضمینه الین 1-2-3 رو بدونن دیدن اون فیلم ها بشدت الزامی هست، ضمن تشکر از اون دوست عزیزی که ترتیب فیلم ها رو گذاشته بود xD
چند نسخه فرقی الین Aliens vs Predator Requiem و.. رو ببینم بعدش میرم سراغ سری Predator.
نسخه کامرون یک ترکیب جذاب از فیلم ترسناک و اکشنه . دقیقا همون کاری رو می کنه که با ترمیناتور ها کرد . ساخت یک ادامه وفادار به حس و حال نسخه اصلی و در عین حال گسترش دادن و بزرگ تر کردن سری. با قوی تر کردن المان های قهرمانانه ریپلی و همین طور مدل های جدیدی از بیگانه ها . حیف که کنار کشید اگه ادامه میداد قطعا شماره های بعدی خیلی بهتر می شدن . حیف نیل بلومکمپ میدان پیدا نکرد برای ساختن یک ادامه مستقیم بر نسخه کامرون .
به هیچ عنوان نبین اون دو نسخه رو . البته خب یکی دو تا ایده جالب داشتن ولی متاسفانه فونداسیون کار رو دادن دست منوچهر هادی هالیوود که البته فرقش با هادی اینه مثل اون زرت و زرت فیلم نمیسازه . ولی دقیقا مثل اون هر فیلمی میسازه آشغاله و اصرار هم داره زنش نقش اصلی باشه . و البته از نظر داستانی هم مثل سری ایکس من که کلا برای پاک کردن خاطره فاجعه ایکس من اوریجینز اومدن کلا تایملاین رو عوض کردن این جا هم از نظر داستانی با پرامتئوس و کاوننت در تضاده . پردیتور هارو هم فکر کنم به خودتون گفتم یا دوست دیگری که تا شماره سوم ببین . چهارمی رو نببین که آیرون من و دد پول هارو ریختن تو پریدتور ها .تو دید اول به نظرت ترکیب کمدی و تعلیق فیلم جواب میده ولی بعدا که عمقی بهش نگاه می کنی می بینی چه آشغالی رو تحویلت دادن و ابهت این کارکتر رو نابود کردن .

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
View attachment 169338

هممم . آرزو به دل میمونیم یک اقتباس رسمی و شسته رفته از این داستان نوستالژی ببینیم . به نظر میاد روایت های متفاوت و ساختار شکنانه هوک و مینی سریال نورلند همچنان بهترین اقتباس ها از داستان پیتر پن هستن . با این تفاسیر به نظر میاد آش شله قلمکار و هچل هفت جو رایت رو هم باید رو سرمون بگذاریم و حلوا حلوا کنیم

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,533
فیلم a nightmare on elm street کدوم نسخش قشنگه 2010 یا 1984
+
خوب 2010 شو دیدم آشغال خالص بود از این تینیجریا بود
نمیدونم چرا کاراکتر فیلمش معروفه

آخرین ویرایش:

Mreza_Dex

کاربر سایت
Sep 23, 2018
203
نام
داریوش
فیلم Host 2020 یه فیلم ترسناک یک ساعته و سطحی البته با چند تا جامپ اسکر خوب.
بزارید ساعت 12 شب به بعد، یک شب که تو خونه تنهایید همه ی برقا رو خاموش کنید و با هدفون فیلمو ببینید، تجربه ی خوبی که امشب از این فیلم داشتم. :D?

Host (2020) - IMDb

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
فیلم a nightmare on elm street کدوم نسخش قشنگه 2010 یا 1984
+
خوب 2010 شو دیدم آشغال خالص بود از این تینیجریا بود
نمیدونم چرا کاراکتر فیلمش معروفه
نسخه های قبلی بهتر بودن البته نه همشون . قسمت اول تا سوم . بعد قسمت هفتم . البته من خودم به نظرم نسخه 2010 مدرنیزه هم بدک نبود ولی اون تاثیرگذاری نسخه های قبلی رو نداشت . شهرت فردی کروگر به خاطر همون فیلم های قدیمی اشه نه این یکی دو تا اقتباس اخیرش . البته خب شما ببینی اکثر فیلم های ترسناک رگه های تین ایجری اشون پررنگه

• Like
Reactions: .::PUИK::.

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
اولین تصاویر کامیلا کابیو در سیندرلا?

First images of Camila Cabello in Kay Cannon’s live-action Cinderella which also stars James Corden, Idina Menzel, Pierce Brosnan, John Mulaney & Billy Porter as a gender neutral Fairy Godmother. The film will take on a “feminist twist” & will be released on February 5, 2021

Ei5SieEXkAAqIxQ[1].jpg Ei5SieIWkAA6017[2].jpg
Ei5SieGWkAA2CMK[1].jpg Ei5SieFXcAcCfUw[1].jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر