asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
129209

بعد از چندین سال اسکار به فیلمی رسید که کانسپت داستانش پلیتیکال و اجتماعی به صورت ماژور نیست و با یه روایت جذاب با کانسپت اجتماعی طرف بودیم.شاید بعضی بیننده ها که ترجیحشون فیلمای فنی تر بود از این انتخاب چندان راضی نباشن، اما فراموش نشه که روایت دل نشین و پلات جذاب روح سینماست که کم‌رنگ تر شدنش یکی از رسالت های اصلی سینما رو نادیده میگیره.

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
129230

بسیار خوشحال شدم بابت این انتخاب و به نظرم کاملا لایقش بود.
یکسری دوستان جوری راجع به صحبت هایی که خواکین فینیکس کرده بود صحبت کرده بودن که با خودم گفتم ببین دیگه چی گفته که اینجور واکنش نشون دادن!
وقتی حرف هایی که بعد گرفتن جایزه زد رو دیدم ، با خودم گفتم دقیقا با کدوم بخش حرف هاش مشکل داشتن؟ تمام صحبت هایی که کرد درست و خوب و مناسب بودن.
_______
برخلاف نظر بعضی از بچه ها من کاملا موافق جایزه ای که آهنگساز جوکر گرفت بودم ، نوش جانش واقعا که کارش رو به خوبی انجام داد مخصوصا سر ترک Call me Joker .

آخرین ویرایش:

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
129231

تصویری از Margot Robbie در پشت صحنه فیلم The Suicide Squad .
البته جدای این عکس یه کلیپ هم بیرون اومده ازش.

بقیه عکس ها رو تو اسپویلر می گذارم .

پ.ن : اولین دفعه که عکس این زره جدید واندر وومن اومد درجا یکسری از دوستان دلواپس ربطش دادن به sjw و فن سرویس به اونا! :|
در حالی که اون پوستر وایب دهه 80 رو داشت و زره واندر وومن هم برگرفته از کمیک های این کرکتر بود.
129240
129241
این هم از عکس های زره Golden Eagle تو کمیک ها.

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
View attachment 129231

تصویری از Margot Robbie در پشت صحنه فیلم The Suicide Squad .
البته جدای این عکس یه کلیپ هم بیرون اومده ازش.

بقیه عکس ها رو تو اسپویلر می گذارم .

پ.ن : اولین دفعه که عکس این زره جدید واندر وومن اومد درجا یکسری از دوستان دلواپس ربطش دادن به sjw و فن سرویس به اونا! :|
در حالی که اون پوستر وایب دهه 80 رو داشت و زره واندر وومن هم برگرفته از کمیک های این کرکتر بود.
View attachment 129240
View attachment 129241
این هم از عکس های زره Golden Eagle تو کمیک ها.
زره اش خیلی خوبه :x

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
یک قهرمان (A Hero)
فیلم جدید اصغر فرهادی

129289
«اصغر فرهادی» نویسنده و کارگردان برنده‌ی اسکار به زودی تولید فیلم جدید خود «یک قهرمان» (A Hero) را کلید می‌زند. این پروژه‌ی فارسی زبان تا دو ماه آینده وارد مرحله‌ی پیش‌تولید می‌شود و گفته می‌شود که قرار است در شهر شیراز فیلمبرداری شود.

ممنتو فیلم» پخش‌کننده‌ی فرانسوی فیلم در سراسر دنیا خواهد بود و هفته‌ی آینده این فیلم را در جشنواره‌ی برلین به فروش می‌رساند. از داستان این فیلم اطلاعاتی در دست نیست

گفته می‌شود که فیلم جدید او یک درام سراسر تعلیق خواهد بود و فرهادی در آن با بازیگران فارسی زبان معروفی کار می‌کند که پیش‌تر همکاری نکرده.

«الکساندر مورو» مدیر بازاریابی ممنتو می‌گوید: «فرهادی فیلمسازی معتبر و استاد تعلیق است و همواره مخاطبین را به سالن‌های سینما می‌کشاند. فیلمنامه‌ی این فیلم بسیار جذاب است و مسائل و مشکلات جوامع مدرن را بررسی می‌کند.»

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
یکسری دوستان جوری راجع به صحبت هایی که خواکین فینیکس کرده بود صحبت کرده بودن که با خودم گفتم ببین دیگه چی گفته که اینجور واکنش نشون دادن!
وقتی حرف هایی که بعد گرفتن جایزه زد رو دیدم ، با خودم گفتم دقیقا با کدوم بخش حرف هاش مشکل داشتن؟ تمام صحبت هایی که کرد درست و خوب و مناسب بودن.

به نظرم بیشتر افرادی که به صحبت های joaquin phoenix ایراد و خرده میگیرن، بیشتر بخاطر اون طرز خاص صحبت کردنش توی مصاحبه ها و روی صحنه هست تا خود محتویات حرف هاش.
بیچاره انگار همش خیلی ناراحت و با استرس حرف میزنه وقتی روی صحنه هست و اگه کسی مصاحبه های قبلی و ... ـش رو ندیده باشه، فکر میکنه که حرف هاش فیک و ظاهر سازی و ... هست. (کلا از خیلی وقت پیش ایشون در مورد حقوق حیوانات، بشر و ... حرف میزد ولی خوب این چند وقته حرف هاش خیلی گسترده تر پخش میشن )

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
به نظرم بیشتر افرادی که به صحبت های joaquin phoenix ایراد و خرده میگیرن، بیشتر بخاطر اون طرز خاص صحبت کردنش توی مصاحبه ها و روی صحنه هست تا خود محتویات حرف هاش.
بیچاره انگار همش خیلی ناراحت و با استرس حرف میزنه وقتی روی صحنه هست و اگه کسی مصاحبه های قبلی و ... ـش رو ندیده باشه، فکر میکنه که حرف هاش فیک و ظاهر سازی و ... هست. (کلا از خیلی وقت پیش ایشون در مورد حقوق حیوانات، بشر و ... حرف میزد ولی خوب این چند وقته حرف هاش خیلی گسترده تر پخش میشن )
احساس میکنم دلیل این رفتارهاش به خاطر اینه که ادم به شدت درون گرایی هست. شایدم اشتباه میکنم . :D

——————————
این کلیپو به هیچ وجه از دست ندید
:))

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
تا جایی که شنیدم از 3 سالگی گیاه خوار بوده(فاز والدین اش جالبه:|) در هر صورت انگار مستند و چیزای زیادی این مسئله ساخته و براش مسئله مهمی هست.من که مورد مشکل داری توی محتویات حرفاش ندیدم.

• Like
Reactions: GHOST OF SPART

d.a.r.i.u.s.h

کاربر سایت
Jan 19, 2019
105
احساس میکنم دلیل این رفتارهاش به خاطر اینه که ادم به شدت درون گرایی هست. شایدم اشتباه میکنم . :D

——————————
این کلیپو به هیچ وجه از دست ندید
:))

فراستی اگه ببینه bong joon ho چطوری داشت به مجسمه اسکار نگاه میکرد و اون نقل قولی که از اسکورسیزی کرد و بعدش کل سالن مارتین اسکورسیزی رو تشویق میکردن دیگه ول کن نیست چون تو همون نقد معتقد بود کارگردان فیلم رو ساخته تا برسه به هالیوود ... در کل از فیلم هایی که برای جایزه گرفتن ساخته میشن متنفره ، تو همین جشنواره فجر هم به شدت از روی درخت گردو رد شد و مثل فیلم برنده اسکار معتقد بود که فیلمیست ضد انسانی ... تصور کنید یه میز نقد با حضور اسکورسیزی ، تارانتینو ، فرهادی ، بونگ جون و فراستی ... آخرش مثل فیلم Parasite تموم میشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر