Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
اسکارلت جوهانسون دوتا اسکار نامزد شده فکرشو نمی کردم اصن یک روزی اسکار نامزد چه برسه یهو دوتا با هم:D

Parasite هم بهترین فیلم نامزد شده هم بهترین فیلم غیر انگلیسی زبان مگه میشه مگه داریم :D

فروزن بهترین انیمیشن نامزد نشد و حدسم درست دراومد بخاطر اینکه قسمت یکشو خیلی بیخودی تحویل گرفتن و این قسمت جبران کردن و اصلا نامزدش نکردن

جلوه های ویژه دیگه باید بنظرم اونجرز اند گیم بگیره چون دو دفعه قبلی حق اینفینیتی وار و استرنج بود که هیچکدوم جلوه های ویژه رو نگرفتن

انیمیشن هم همون missing link می گیره

بیشتریت نامزدی رو جوکر داشت (۱۱ تا) و واقعا فکر نمی کردم اینقدر نامزد بشه اگه هیچکدوم رو نگیره فینیکس باید اسکار رو بگیره

و در اخر 1917 بنظرم جوایز رو درو خواهد کرد>:):D

آخرین ویرایش:

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,641
نام
وحید
uncut gems رو هنوز ندیدم نمیتونم نظری بدم
اما فانوس دریایی برای من اصلا جذاب نبود و از نبودش تعجب نکردم
انگل هم که دیگه کمتر از این انتظار نمیرفت اسکار بهترین فیلم خارجی رو شاخشه

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
اسکارلت جوهانسون دوتا اسکار نامزد شده فکرشو نمی کردم اصن یک روزی اسکار نامزد چه برسه یهو دوتا با هم:D

همیشه بازیگر خوبی بوده، احتمالا سه تا فیلم درامش تو دهه قبلی رو ندیدی،
Vicky cristina barcelona
Match point
Lost in translation
تو همشون بازی های خیلی خوبی داشت
منتها تاحالا نقش خیلی سخت و ویژه نداشته ،شبیه مثلا ناتالی پورتمن یا جنیفر لارنس، تا معلوم بشه واقعا حداکثر تواناییش چقدره.
و اینکه بنظرم خیلی آدم پولپرستیه :D چون از مصاحبه هاش معلومه بصورت شخصی واقعا اهمیتی به نقش های ابرقهرمانیش نمیده اما همچنان قبول میکنه این نقش هارو.

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
آقا من یه سوال دارم.
مگه best adapted screenplay منظورش این نیست که از یه مرجعی یا کتابی اقتباس شده؟!
الان نامزداش که همه همون نویسنده ی فیلم ان که؟! تاد فیلیپس از قبل ننوشته بود فیلمنامه رو که، وقتی می خواسته فیلم رو بسازه اومده نوشته، درسته؟! خوب الان این فرقش با تارانتینو که توو original screenplay نامزد شده چیه:-?

• Like
Reactions: TheGodfather

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
ویلم دفو بهترین بازی عمرش رو انجام داد تو the lighthouse بعد چجوری اینها ندیدین اینو.برد پیت و تام هنکس چیکار کردن که جاش نامزد شدن؟
فقط اون مونولوگش با داچ انگل مو به تن آدم سیخ میکنه...

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
آقا من یه سوال دارم.
مگه best adapted screenplay منظورش این نیست که از یه مرجعی یا کتابی اقتباس شده؟!
الان نامزداش که همه همون نویسنده ی فیلم ان که؟! تاد فیلیپس از قبل ننوشته بود فیلمنامه رو که، وقتی می خواسته فیلم رو بسازه اومده نوشته، درسته؟! خوب الان این فرقش با تارانتینو که توو original screenplay نامزد شده چیه:-?

جوکر بخاطر اینکه شخصیت و محیطش مال کامیک بوک هست، وگرنه نود درصد محتوای فیلمنامه جدیده

Attachments

• Annotation 2020-01-14 092018.jpg
    Annotation 2020-01-14 092018.jpg
    62.4 KB · مشاهده: 92
آخرین ویرایش:

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
جوکر بخاطر اینکه شخصیت و محیطش مال کامیک بوک هست، وگرنه نود درصد محتوای فیلمنامه جدیده

خب حالا لایت هاوس و آنکات جمز همه گفتیم، این یکی ام کسی اشاره کرد؟!

View attachment 126931

نامزد نشده!!!!
ینی واقعا این زرق و برق و جذابیت مراسم نبود کسی دیگه نگاه نمیکرد،
خود جوایز و نامزدی ها چندین ساله عجیب شده، اوجش پارسال بود که Greenbook بهترین شد :))
به خاطر این نامزد نشده چون فرانسه، بینوایان رو به جای این وارد کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر