Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
نمیدونم کسی این خبرو گذاشته یا نه اما تارانتینو در مورد نولان و فیلماش صحبت کرده و نکته جالب اینه که گفته Dunkirk نولان در رتبه دوم لیست بهترین فیلمهای دهش جا میگیره! همچنین از کتابی صحبت کرده که قرار در مورد فیلمسازها و فیلمهای کارگردانهای دیگه منتشر کنه در آینده..

Tarantino Praises ‘Dunkirk’ as Decade’s Second Best Film, Shares ‘Ad Astra’ Criticism

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
دو حالت داره یا مثل Star Wars جدیده به صورت جلوه ویژه تو بکگراند ایفای نقش میکنه که در صورت نیاز تو کشور های اسلامی و چین اون دور اطراف راحت بشه پاکش کرد یا یـ طور شات میگیرن که به نظر نیاد طرف گی یا ترنس هستش و یـ دوبله مناسب به ظاهرش هم میزارن روش تمام آمادس تو بازار چین پخش بشه :D

• Like
Reactions: Arima Kishou

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
سلام دوستان خیلی خیلی خیلی بابت اسپم شرمنده ام ولی چاره ای ندارم شاید توی این تاپیک یکی از دوستان کمک کرد
یه برنامه از سایتی دانلود کردم که وقتی انلاین پخش میشه صدا داره ولی من که دانلود کردم بدون صدا هست هر کاری هم کردم صدا توی km player پخش نمیشه و فقط تصویر داره توی vlc هم صدا نداره
راه حلی داره صدا پخش بشه چون توی خوده سایتش صدا داشت و یه برنامه دیگه هم دوباره از همین سایت گرفتم بازم صدا نداشت
چکار کنم صدا پخش بشه توی km??
چون احتمالا مشکل از سمت منه ایا تنظیمات خاصی میشه توی km انجام داد؟
Codec هم دانلود کردم مشکل حل نشد

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
مارتین اسکورسیزی در پاسخ به این که چرا تاکنون فیلم Joker را ندیده است: "کلیپ‌های آن را دیده‌ام. می‌دانم. بنابراین می‌گویم چرا باید این فیلم را ببینم؟ متوجهم. فیلم خوبی است."

:D

این حرفو یکی دو روز قبل میزدی مرد. دیشب بعد جوکر، بالاخره بعد از مدت ها سکوت رو دیدم. ای کاش اسکورسیزی 50 سالش بود :(

• Like
Reactions: TheGodfather

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
Annotation 2020-01-04 215655.jpg

فانوس دریایی از اون فیلمها بود که حالت مبهم و راز آلود داشت و برداشت ثابت و مشخصی نمیشد از معنیش کرد،
اما بشکل قطعی میتونیم حداقل وجود این موارد رو در فیلم متوجه باشیم :

کاراکتر های فیلم و داستان تغییراتشون بشدت ارجاع دهنده به افسانه های یونانی هست
کاراکتر Wake ( ویلیام دفو) بازنمایی از خدای دریا پروتئوس است،
او که به خردمندی معروف است همه چیز را درباره دریا و موجوداتش میدانست اما از به اشتراک گذاشتن این دانش متنفر بود. ویژگی دیگر او توانایی تغییر شکل دادن بود.

Annotation 2020-01-04 215240.jpg

کاراکتر Howard ( رابرت پتینسن) بازنمایی از پرومیتئوس از خدایان اولیه بود،
او آتش را از بهشت دزدید و به انسان ها داد، اما زئوس بخاطر این کار اورا مجازات کرد.
او به تخته سنگی زنجیر شد تا عقاب ها هر روز اعضای بدن او را بخورند.

Annotation 2020-01-04 215117.jpg

تم تکرار شونده فیلم "قدرت" است، از ابتدای فیلم میبینیم که دو کاراکتر با یکدیگر در تعارض قدرت اند و تا اواخر فیلم این Wake است که قدرت را در دست دارد، تا اینکه هاوارد به او حمله میکند و حالا معادله برعکس میشود، Wake به او هشدار میدهد که اگر وارد فانوس شود مجازات سختی خواهد داشت اما او به کار خود ادامه میدهد و طاوانش را میبیند.

آخرین ویرایش:

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,376
نام
رامین
126551

- 1917 بهترین فیلم ( درام ) شد

- روزی روزگاری در هالیوود بهترین فیلم ( کمدی و موزیکال ) شد

- سم مندس برنده بهترین کارگردانی برای فیلم 1917 شد

- کوئنتین تارانتینو برنده بهترین فیلمنامه شد

- واکین فینیکس و رنی زلوگر بهترین بازیگران نقش اول مرد و زن ( درام ) شدن

- تارون اجرتون و آکوافینا بهترین بازیگران نقش اول مرد و زن ( کمدی و موزیکال ) شدن

- برد پیت و لورا درن بهترین بازیگران نقش اول مرد و زن شدن

- Missing Link بهترین انیمیشن شد :|

- Parasite بهترین فیلم خارجی زبان شد

- Irishman هیچ جایزه ای نبرد :|

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,376
نام
رامین
یا خدا Ricky Gervais شلنگ رو گرفته رو کل هالیوود =))=))

‏ریکی جرویس در گلدن گلوب هالیوود را له کرد. گفت اگر داعش هم سرویس پخش فیلم بگذاره شما به ایجنت‌تون زنگ می‌زنید. امشب اگر جایزه بردید از این پلتفرم برای حرف سیاسی استفاده نکنید. شما از دنیای واقعی بی‌خبرید. بیشترتون کمتر از گرتا تونبرگ درس خوندید بیایید جایزه بگیرید برید پی کارتون :D

خلاصه ر ی د به کل هیکل سیلبریتی ها :-j:))

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
البته حرف تکراریه . ولی باز هم فرمول های جایزه ببر باعث شدن یک سری جاها شاهد حق خوری هایی باشیم. کلا فرق نمی کنه فیلم مزخرف بازی کنی یا نه . کافیه نقش یک فرد واقعی رو بازی کنی تا فیلم ات نامزد بشه و جایزه ای هم ببره . نتیجه اش میشه راکت من و جایزه ادگرتون. یا زلوگر . وقتش نبود از این کلیشه های جایزه دهی خارج بشن ؟ حیف بازی فوق العاده ی دیکاپریو و اسکارلت یوهانسون که نادیده گرفته شد . برد پیت عالی بود ولی واقعا جو پشی کجا . البته یادم نبود ایرلندی رو نتفلیکس ساخته بود . یک جایزه نقش مکمل هم دادن به داستان ازدواج که انگ نزنن بهشون فیلم های سرویس های استریم رو کلا تو جایزه دادن دایورت کردین . و جالبیش نامزدی کم و البته جایزه کمی بود که چرنوبیل برد . همه انتظار داشتن که این سریال موفق در فصل جوایز هم عالی ظاهر بشه .

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
منم انتظار داشتم جو پشی ببره ولی برد پیت هم کاملا سزاوار بود.
دوتا جایزه بازیگری دادن به فیلمهای سلبریتی ای که انقد ضعیف بودن من یکی حاضر نیستم ببینمشون اگه کسی دید بیاد بگه واقعا بازی ها خوب بودن یا نه :D
بهترین فیلمنامه بنظرم حق اسکورسیزی بود چون شیوه روایت فیلمش خیلی خوب بود جدا از دیالوگ ها.

آخرین ویرایش:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
اصن تعادل روحی نداره تو مراسم خیلی بدطور حرف میزد، دنیرو ام یجوری با قضاوت نگاش میکرد انگار باباشه :))

قصد قضاوت ندارم ولی متاسفانه عرصه هنر جدید طوری شده که به همون تولیدات بیماری روانی انقد پاداش میدن فرد دیگه همون تو میمونه نمیخواد بیاد بیرون، فینیکس یکی از صد ها نمونس.
فینیکس از همون اول همینجوری بود. برید مصاحبه اش رو با دوید لترمن ببینید. زیاد ادم اجتماعی نیست و درون گراست نمیخواد کسی کاری به کارش داشته باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر