Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,235
تریلر قسمت دوم یکی از پر پلات هول ترین فیلم هایی که تا سخف اسمون بالا برده شده A Quiet Place منتشر شد :D

فیلم اول رو خیلی راحت میشه بهش گیر داد و به قول شما کلی پلات هول میشه ازش درآورد که بیشترش هم به نبود اطلاعات کافی از دنیای داستان و پیش زمینه حوادث برمیگرده. ولی بنظر من اصلا هدف فیلم اول پوشش دادن اون پلات هول ها نبود، بلکه اون تجربه خاص بود که اگه قرار باشه هیچ صدایی ازت در نیاد چطوری باید توی چنین دنیای بی رحمی زنده بمونی. و اینکه این بی صدا بودن چطور روی زندگی و روابط شخصیت های داستان تاثیر میزاره. در کنار اینها فیلم خیلی هیجان انگیز هم بود. ضرب آهنگ خیلی خوبی داشت و قشنگ مخاطب رو درگیر خودش میکرد. یه سری صحنه های فیلم واقعا نفس گیر بودن. فیلمبرداری و صداگذاری باکیفیت و بازیگری های خیلی خوبی هم داشتش. کلا فرم فیلم خیلی با کیفیت بود. با توجه به اسکیل نسبتا کوچیک فیلم بنظرم خروجی که تحویل دادن واقعا قابل ستایش بوده. در کل بیشتر همون بحث یه تجربه منحصر به فرد بودش تا ارائه یه lore قوی.
البته با چیزی که این تریلر نشون داد که ظاهرا اسکیل فیلم هم بزرگتر شده و حضور بقیه مردم هم پررنگتر شده، احتمالا بخوان اون پلات هول ها رو هم بیشتر پوشش بدن.

• Like
Reactions: H^D^

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
the lighthouse (فانوس دریایی)

از اون فیلم هاست که توصیف کردنش خیلی سخته
با یک بار دیدن شاید نشه حست به فیلم رو بیان کنی
پتینسون و دفو زوج عالی ای تشکیل دادن
این سیاه سفید بودن فیلم خیلی به بار روانی فیلم کمک کرد
فیلم این قدر در به تصویر کشیدن زجر پتینسون خوب عمل میکنه که واقعا من انگار خودم داشتم بار زجر های پتینسون رو تحمل میکردم یعنی اون موقعی که ظرف های ادرار و .... داشت میبرد خالی کنه وقتی پرتشون کرد و به سمت خودش ریخت من قشنگ بار روانی اون قسمت رو حس کردم وقتی کرکتر فریاد زد انگار منم میخواستم فریاد بزنم
شاید تنها فیلمی بود که ببینده حس تنهایی شخصیت رو واقعا لمس میکرد
توهماتش و ارضا کردن خودش با یه مجسمه پری دریایی قشنگ اون حس تنهایی و نیاز رو نشون میداد
پایان فیلم وقتی خودش رو بلاخره رسوند به فانوس و اون نور ساطع شد من یکی نفهمیدم چی شد حالا اگر دوستان هر کدوم برداشت خودش رو از این سکانس بگن شاید بهتر بشه درکش کرد
در کل من راضی بودم از فیلم

• Like
Reactions: Nameless King

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,712
نام
وحید
the lighthouse (فانوس دریایی)

از اون فیلم هاست که توصیف کردنش خیلی سخته
با یک بار دیدن شاید نشه حست به فیلم رو بیان کنی
پتینسون و دفو زوج عالی ای تشکیل دادن
این سیاه سفید بودن فیلم خیلی به بار روانی فیلم کمک کرد
فیلم این قدر در به تصویر کشیدن زجر پتینسون خوب عمل میکنه که واقعا من انگار خودم داشتم بار زجر های پتینسون رو تحمل میکردم یعنی اون موقعی که ظرف های ادرار و .... داشت میبرد خالی کنه وقتی پرتشون کرد و به سمت خودش ریخت من قشنگ بار روانی اون قسمت رو حس کردم وقتی کرکتر فریاد زد انگار منم میخواستم فریاد بزنم
شاید تنها فیلمی بود که ببینده حس تنهایی شخصیت رو واقعا لمس میکرد
توهماتش و ارضا کردن خودش با یه مجسمه پری دریایی قشنگ اون حس تنهایی و نیاز رو نشون میداد
پایان فیلم وقتی خودش رو بلاخره رسوند به فانوس و اون نور ساطع شد من یکی نفهمیدم چی شد حالا اگر دوستان هر کدوم برداشت خودش رو از این سکانس بگن شاید بهتر بشه درکش کرد
در کل من راضی بودم از فیلم
جزو فیلمهای فنی و منتقد پسندی بود که اصلا باهاش حال نکردم
از این سبک فیلمها خوشم نمیاد متاسفانه اخرین بار با فیلم مادر هم همین حس رو داشتم

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
خب بالاخره از بازیگری به اسم دنیل دی لوئیس فیلم دیدم :D

There Will Be Blood
یکی از متفاوت ترین و جالب ترین فیلم هایی بود که تا حالا دیدم از همه لحاظ عالی بود داستانش کارگردانیش و همچنین بازی دنیل دی لوئیس که واقعا محشر بود و به جرات می تونم بگم جزو ده بازی برتری بود که به عمرم دیدم نمی دونم کس دیگه ای مثل من همچین حسی داشت یا نه ولی وقتی به پایان نزدیک میشد دوست داشتم فیلم یک ساعت دیگه ادامه میداشت
امتیازم : 9/10

My Left Foot
خیلی اوستا نیستم و نمی دونم ایراد فیلم چی بود ولی خب هر چی که بود این فیلم به من حال نداد ولی بازی لوئیس برخلاف خود فیلم عالی بود
امتیازم : 7/10

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,712
نام
وحید
خب بالاخره از بازیگری به اسم دنیل دی لوئیس فیلم دیدم :D

There Will Be Blood
یکی از متفاوت ترین و جالب ترین فیلم هایی بود که تا حالا دیدم از همه لحاظ عالی بود داستانش کارگردانیش و همچنین بازی دنیل دی لوئیس که واقعا محشر بود و به جرات می تونم بگم جزو ده بازی برتری بود که به عمرم دیدم نمی دونم کس دیگه ای مثل من همچین حسی داشت یا نه ولی وقتی به پایان نزدیک میشد دوست داشتم فیلم یک ساعت دیگه ادامه میداشت
امتیازم : 9/10

My Left Foot
خیلی اوستا نیستم و نمی دونم ایراد فیلم چی بود ولی خب هر چی که بود این فیلم به من حال نداد ولی بازی لوئیس برخلاف خود فیلم عالی بود
امتیازم : 7/10
Phantom Thread
اینم ببین

• Like
Reactions: Straw Hat Luffy

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
فیلم اول رو خیلی راحت میشه بهش گیر داد و به قول شما کلی پلات هول میشه ازش درآورد که بیشترش هم به نبود اطلاعات کافی از دنیای داستان و پیش زمینه حوادث برمیگرده. ولی بنظر من اصلا هدف فیلم اول پوشش دادن اون پلات هول ها نبود، بلکه اون تجربه خاص بود که اگه قرار باشه هیچ صدایی ازت در نیاد چطوری باید توی چنین دنیای بی رحمی زنده بمونی. و اینکه این بی صدا بودن چطور روی زندگی و روابط شخصیت های داستان تاثیر میزاره. در کنار اینها فیلم خیلی هیجان انگیز هم بود. ضرب آهنگ خیلی خوبی داشت و قشنگ مخاطب رو درگیر خودش میکرد. یه سری صحنه های فیلم واقعا نفس گیر بودن. فیلمبرداری و صداگذاری باکیفیت و بازیگری های خیلی خوبی هم داشتش. کلا فرم فیلم خیلی با کیفیت بود. با توجه به اسکیل نسبتا کوچیک فیلم بنظرم خروجی که تحویل دادن واقعا قابل ستایش بوده. در کل بیشتر همون بحث یه تجربه منحصر به فرد بودش تا ارائه یه lore قوی.
البته با چیزی که این تریلر نشون داد که ظاهرا اسکیل فیلم هم بزرگتر شده و حضور بقیه مردم هم پررنگتر شده، احتمالا بخوان اون پلات هول ها رو هم بیشتر پوشش بدن.
همه حرفات درست ولی به شخصه برا من به هیچ وجه پلات هول ها تابلو دنیای فیلم نزاشت که از اتمسفر و بازی های بی نظیرش لذت ببرم واقعا مثل یـ سدی بود که نمیزاشت به لذتی که بقیه ازش برده بودن دست پیدا کنم ...

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
نسخه cm8 dvdscr فروزن رو دانلود کردم اصلا کیفیتش خوب نبود
یه چیزی شبیه کیفیت شبکه یک!
تازه یه مقدار هم احساس میکنم تصویر زوم شده بود
psa x265 رو چک نکردم ولی cm8 دانلودش پیشنهاد نمیشه

• Like
Reactions: Barcelona FC

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
نسخه cm8 dvdscr فروزن رو دانلود کردم اصلا کیفیتش خوب نبود
یه چیزی شبیه کیفیت شبکه یک!
تازه یه مقدار هم احساس میکنم تصویر زوم شده بود
psa x265 رو چک نکردم ولی cm8 دانلودش پیشنهاد نمیشه
کی گفته کیفیت dvdscr خوبه؟
dvdscr خوب و بد داره اما در کل افتضاحه، در حد پرده ایه تقریبا! این کیفیت که نزدیکای اسکار میاد، برای منتقدها ارسال میشه و فیلم های اکشن و در کل فیلم هایی که جلوه ویژه دارن رو اصلا نباید با این کیفیت دید! فقط فیلم های درام اونم در صورتی که طرف خیلی حول باشه واسه دیدنش.
در نهایت اینکه انیمیشن رو فقط باید با کیفیت بلوری دید.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
کی گفته کیفیت dvdscr خوبه؟
dvdscr خوب و بد داره اما در کل افتضاحه، در حد پرده ایه تقریبا! این کیفیت که نزدیکای اسکار میاد، برای منتقدها ارسال میشه و فیلم های اکشن و در کل فیلم هایی که جلوه ویژه دارن رو اصلا نباید با این کیفیت دید! فقط فیلم های درام اونم در صورتی که طرف خیلی حول باشه واسه دیدنش.
در نهایت اینکه انیمیشن رو فقط باید با کیفیت بلوری دید.
من خودم یگی دوتا فیلم رو dvdscr دیدم کیفیت قابل قبولی داشتن(از پرده ای به مراتب بهتر بودن)
یه نسخه اسکرین شات گذاشته بودن از Ford vs Ferrari که کیفیتش باورنکردنی بود
با همین ذهنیت رفتم سمت dvdscr ولی خب نه تنها شباهتی به نسخه Ford vs Ferrari نداشت بلکه از اون چندتا نسخه dvdscr که قبلا دیده بودم هم کیفیتش پایین تر بود

• Like
Reactions: TheGodfather

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,359
نام
محمد
چه فروشی کنه پس. خوب میدونن چطوری ملت رو بدوشن :D
هم مردم عادیو و SJW ها رو راضی نگه میدارن، هم فمنیست ها و هم LGBT ها :))
توی ورژن چینی هم میزنن طوری سانسور میکنن که اصلا وجودیت اینطور چیزا حس نشه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر