SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
دوستان سریال ویچر ارزش دانلود کردن داره؟
اصلا پرسیدن این سوال ب جورایی خنده دار هست (توهین نباشه) خیلی سریال های بی در و پیکر هست ک میشه پرسید ارزش دانلود داره یا نه اما ویچر حقیقتا با توجه ب نظر منتقد ها و خصوصا کاربرا سریالی هست ک حتما باید تماشا بشه، منی ک فن بازی نبودم بعد از سریال نسخه ۳ رو شروع کردم و چ حس خوبی هم داره، حتما تماشا کن

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
توی تاپیک سریال 3 صفحه آخرو بخون جواب سوالتو بگیری.
اگه واقعا فن ویچر هستی یا کتاباشو خوندی به نظرم نبین، چون ناامید میشی. اما اگه ویچر رو یه بار بازی کردی یا مثلا خیلی فنش نیستی ببینی مشکلی پیش نمیاد به نظرم :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: db07

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,204
توی تاپیک سریال 3 صفحه آخرو بخون جواب سوالتو بگیری.
اگه واقعا فن ویچر هستی یا کتاباشو خوندی به نظرم نبین، چون ناامید میشی. اما اگه ویچر رو یه بار بازی کردی یا مثلا خیلی فنش نیستی ببینی مشکلی پیش نمیاد به نظرم :D
والا من خیلی از فنهای سفت و سخت ویچر در یوتوب دیدم که شدیدا حال کردن باهاش و پیشنهادش هم کردن. مثلا انگری جو که همه میدونن چقدر فن ویچر هست و کتاباش هم کامل خونده بهش 8 داد و پیشنهاد کرد که همه ببیننش. خلاصه اینطوریا هم که شما میفرمایید نیست:D
خودمم خوشم اومدش و بنظرم کار خوبی در آوردن در عین حال ضعفهایی هم توی پیسینگش داره. انتخاب بازیگر Triss هم افتضاحه! ولی بنظرم پتانسیل واقعی کار در فصلهای بعدی بیشتر مشخص میشه.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,105
نام
پویان
سلام
امت خبری از اون فیلم فونزو با بازی تام هاردی نیست؟!
یه یک سالیه هیچ خبری ازش نیست؛ نه عکسی، چیزی...

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
والا من خیلی از فنهای سفت و سخت ویچر در یوتوب دیدم که شدیدا حال کردن باهاش و پیشنهادش هم کردن. مثلا انگری جو که همه میدونن چقدر فن ویچر هست و کتاباش هم کامل خونده بهش 8 داد و پیشنهاد کرد که همه ببیننش. خلاصه اینطوریا هم که شما میفرمایید نیست:D
خودمم خوشم اومدش و بنظرم کار خوبی در آوردن در عین حال ضعفهایی هم توی پیسینگش داره. انتخاب بازیگر Triss هم افتضاحه! ولی بنظرم پتانسیل واقعی کار در فصلهای بعدی بیشتر مشخص میشه.
مشکل اینه که نتفلیکس مثل دیزنی یه سری سیاست های مسخره و احمقانه داره (که البته به نظرم مناسب با شرایط اجتماعی آمریکاست!) و به خاطر همین دستشون توی کست و خیلی موارد دیگه به شدت محدوده.
مثلا شما فرض کن میومدن کل کاراکترای ویچر رو سفید انتخاب میکردن (که خب منطقیه، ویچر یه افسانه مربوط به لهستان هستش و طبیعتا تو لهستان از قدیم تا الان سیاه پوست بومی وجود نداشته ...) اونوقت در نظر بگیر چه هجمه ای به سریال وارد میشد و دهن نتفلیکس رو سرویس میکردند!
یا مثلا فرض کن الان LOTR اکران میشد و وای بر ما! همه کاراکتر های اصلی سفیدن. چه فاجعه ای به بار میومد و پیتر جکسون رو بیچاره میکردن!

به نظر خودم تا اینجا که دیدم CGI واسه یه سریال خیلی خوبه. من با Adaption بودنش هم مشکلی ندارم چون به قول خودت حتی LOTR پیتر جکسون هم خیلی چیزا رو عوض کرده بود و مشکلی نیست.
اما معتقدم اقتباس گیری باید توسط نویسنده های حرفه ای صورت بگیره که باعث نشه دیالوگ هایی شکل بگیرن که حس میکنی هیچ ربطی به فضای فیلم ندارند.

پ.ن : در مورد حال کردن هم کاملا بستگی به خودتون داره چقد از یه چیزی لذت ببرین. ممکنه فیلمی باشه که خیلیا باهاش حال کنند ولی مثلا از نظر ما یچیز بیخودی باشه (مثل بعضی نظراتی که راجع به Once upon a time میخوندم!)

• Like
Reactions: Evil

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,204
مشکل اینه که نتفلیکس مثل دیزنی یه سری سیاست های مسخره و احمقانه داره (که البته به نظرم مناسب با شرایط اجتماعی آمریکاست!) و به خاطر همین دستشون توی کست و خیلی موارد دیگه به شدت محدوده.
مثلا شما فرض کن میومدن کل کاراکترای ویچر رو سفید انتخاب میکردن (که خب منطقیه، ویچر یه افسانه مربوط به لهستان هستش و طبیعتا تو لهستان از قدیم تا الان سیاه پوست بومی وجود نداشته ...) اونوقت در نظر بگیر چه هجمه ای به سریال وارد میشد و دهن نتفلیکس رو سرویس میکردند!
یا مثلا فرض کن الان LOTR اکران میشد و وای بر ما! همه کاراکتر های اصلی سفیدن. چه فاجعه ای به بار میومد و پیتر جکسون رو بیچاره میکردن!

به نظر خودم تا اینجا که دیدم CGI واسه یه سریال خیلی خوبه. من با Adaption بودنش هم مشکلی ندارم چون به قول خودت حتی LOTR پیتر جکسون هم خیلی چیزا رو عوض کرده بود و مشکلی نیست.
اما معتقدم اقتباس گیری باید توسط نویسنده های حرفه ای صورت بگیره که باعث نشه دیالوگ هایی شکل بگیرن که حس میکنی هیچ ربطی به فضای فیلم ندارند.

پ.ن : در مورد حال کردن هم کاملا بستگی به خودتون داره چقد از یه چیزی لذت ببرین. ممکنه فیلمی باشه که خیلیا باهاش حال کنند ولی مثلا از نظر ما یچیز بیخودی باشه (مثل بعضی نظراتی که راجع به Once upon a time میخوندم!)
من خودم مخالف این مسائل SJW هستم و همونطور که گفتی بخاطر شرایط جامعه آمریکا دارن این اداها رو درمیارن. قبلا هم در مورد سریال ویچر کلی غر زدم سر همین انتخاب بازیگرها. ولی پکیج نهایی بنظرم خوب از آب دراومدش. مثلا خودم فکر میکردم ینفر خیلی بد باشه و خب حقیقتش اوکی بود:D ولی از اونور همونطور که گفتم بازیگر Triss واقعا انتخاب احمقانه ای بود. متاسفانه این مسخره بازیهایی SJW چند سالی هست که بدجور به جون رسانه ها افتاده و گند زده توی همه چی و ظاهرا هم نمیشه کاریش کرد.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
کار بدی نیست اصلا. 2 اپیزود اول به نظرم خودم فاجعه بودن:D ولی بعد اون هر قسمت بهتر میشه. قسمتای 3-4 مخصوصا. یه سری خط داستانی جالب هم داره. در کل پیشنهاد میشه:D

• Like
Reactions: Ehsan95_76 and db07

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,270
نام
Morteza
ببینش، خیلی هم سرگرم کننده هست. من که هم بازیاشو رفتم و هم تا نصف کتاباش رو خوندم خوشم اومد، ولی خب نباید انتظار چیزی مثل بازی رو داشته باشی چون امکانش نیست همچین چیز بزرگی رو داخل یه سریال چند قسمته که برای مخاطبین غیر اشنا با دنیای ویچر ساخته شده قرار داد.

• Like
Reactions: db07

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
111.png

احتمالا یحیی عبدالمتین دوم قرار است در فیلم Matrix 4 و در نقش مورفیوس جوان بازی کند.

============================================================================
1.png

تایید ساخت قسمت سوم Deadpool توسط رایان رینولدز در استودیو مارول

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
رابرت پتینسون، بازیگر پرمشغله این روزهای دنیای سینما در گفتگو اخیر خود با The Guardian، احساسش را در رابطه با شخصیت بتمن و فیلم بتمن به کارگردانی مت ریوز اینگونه بیان کرد:

«من بتمن را انتخاب کرده ام که زیرا احساس می کنم که با آن تعلق دارم ولی دلیلش را هم نمی دانم. به بازی در این نقش بسیار علاقه‌مندم، قدرتی دارد که هر کسی به سمتش جذب می‌شود. دوست دارم هر چه زودتر ساخت فیلم شروع شود. هر گاه که چیزی می‌گویم واکنش مردم این است: ای احمق! رفیق، من حتی کارم را شروع نکرده‌ام! اما منتقدی سرسخت‌تر از خود من برای خودم وجود ندارد، بنابراین نیازی نیست نگران حرف‌های دیگران باشم.»

رابرت پتینسون در پایان صحبت های خود به شوخی گفت که اگر بتمن شکست بخورد، خود را آماده می کنم در فیلم های مستهجن هنری بازی کنم.

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
Once Upon a Time in Hollywood

باهاش حال نکردم یعنی چیزی نداشت که من مخاطب عام ازش خوشم بیاد
شاید 20 دقیقه پایانی یه هیجان تارانتینویی تزریق کرد همین
مارگو رابی هم که نقش شلغم رو بر عده داشت به نظرم سگ برد پیت نقش مهم تری در فیلم ایفا کرد تا مارگو رابی
در کل خوشم نیومد

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
البته سندلر همچنان یک رگه از طنز تو بازی اش بود . ولی در این که یکی از بازی های فوق العاده امساله شکی نیست . قبلا هم تو سلطه بر من و عشق پریشان پل تامس اندرسون و تا حدی در مردان و زنان و کودکان جیسون رایتمن توانایی اش در نقش های درام رو اثبات کرده بود . امیدوارم سندلر هم پس از این فیلم راه استیو کرل و متیو مک کاناهی رو بره و از کمدی های سبک بزنه بیرون

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
رابرت پتینسون، بازیگر پرمشغله این روزهای دنیای سینما در گفتگو اخیر خود با The Guardian، احساسش را در رابطه با شخصیت بتمن و فیلم بتمن به کارگردانی مت ریوز اینگونه بیان کرد:

«من بتمن را انتخاب کرده ام که زیرا احساس می کنم که با آن تعلق دارم ولی دلیلش را هم نمی دانم. به بازی در این نقش بسیار علاقه‌مندم، قدرتی دارد که هر کسی به سمتش جذب می‌شود. دوست دارم هر چه زودتر ساخت فیلم شروع شود. هر گاه که چیزی می‌گویم واکنش مردم این است: ای احمق! رفیق، من حتی کارم را شروع نکرده‌ام! اما منتقدی سرسخت‌تر از خود من برای خودم وجود ندارد، بنابراین نیازی نیست نگران حرف‌های دیگران باشم.»

رابرت پتینسون در پایان صحبت های خود به شوخی گفت که اگر بتمن شکست بخورد، خود را آماده می کنم در فیلم های مستهجن هنری بازی کنم.
انتخاب نقش تو اوج جوانی خیلی میتونه اینده بازیگری یکی رو تحت الشعاع قرار بده. خصوصا اگه فیلمه گل کنه.
دیکاپریو وقتی تایتانیک رو بازی کرد قشنگ پتانسیل افتادن تو چرخه کمدی رومانتیک های ابکی رو داشت. بچه خوشگل و محبوب دختر های سراسر جهان بود و قشنگ میتونست مسیر فعلی مثلا زک افرون رو بره. که یکی مثل اسکورسیزی سر رسید و قشنگ نجاتش داد از این سرموشت شوم و نزاشت یه بازیگر فوق العاده مستعد حروم بشه. خوش بحال ما و دیکاپریو! بازیگری که قبل تر از فیلم جیمز کامرون با واتز ایتینگ گیلبرت گریپ تواناییشو نشون داده بود.
این پتینسون بدبخت هم با توایلایت همین بلا سرش اومد. حالا باز تایتانیک فیلم خوبی بود اقلا. این چنتا فیلم توایلایت بازی کرد که یکی از یکی مزخرف تر و بی ارزش تر بودن. دیگه اقبال دیکاپریو رم نداشت که یکی مثل اسکورسیزی از آسمون براش نازل شه ولی انصافا خودش چندسالیه بدجور تلاش میکنه تا از سایه شوم توایلایت بیاد بیرون. من که خودم تا مدت ها حس بدی بهش داشتم و کلا جدیش نمیکرفتم ولی اخیرا که دو سه تا از فیلمای مستقل سال های اخیرشو دیدم، فهمیدم واقعا بازیگر خوبیه و بدجوری هم داره زور میزنه که اینده هنری خودشو نجات بده. همین که خودش مسیر زک افرون طور رو طی نکرده خیلی شایست تقدیره.
امسال با لایت هاوس و یه بازی عالی، یه پایان خوبی به مجموعه فیلمای مستقلش داشت و با بتمن جدید و فیلم نولان، این بار به صورت درست به تیتر 1 هالیوود برمیگرده. یه کم کاش پیش داوری ها راجبش کمتر شه چون یه چهره استخونی جالبی هم داره که برا یه سری نقش ها خیلی خوب میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر