FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
تصاویر جدید Wolverine 3
nc1tgvru3z6oeqte8dim.jpg

i2pg3ydbtxr5yow4ny7p.jpg

r9y8xckcnyhr73m15w8l.jpg

3ktdzwhqutea9aeu6me3.jpg

c13w71iohjsg872zgvvg.jpg
سوال پیش میاد که دختر بچه کیه :D بعضیا احتمال میدن X-23 باشه ولی هنوز هیچ چیزی به صورت رسمی مشخص نشده
باو این 2 نفر چرا ایقدر داغون شدن :| خیلی هم طبیعی داغون شدن اصلا. بدجور حالم میگیره وقتی این عکس ها رو میبینم. :| :(

• Like
Reactions: leonk13

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید

واقعا چرا Pixar این کار رو با خودش کرد؟؟ چرا یکی یه ادامه برای بهترین انیمیشن های زمان خودشون تایید کرد؟ آخه یه انیمیشنی مثل Finding Nemo که ادامه نمیخواست!

Toy Story 3 بهترین پایان ممکن برای سری بود دیگه چرا میخوان چهارش رو بسازن؟ Cars قسمت اول و دومش از اشغال ترین ساخته های این استدیو هست، هم هنری و هم فروش اون وقت چرا باید قسمت سومی در کار باشه؟

نمیدونم رئیس جدید اوردن یا پول پرستی های جدید دیزنی تاثیری داشته رو این سیاست، هرچی هست داره رفته رفته اون احترام و اعتبار و اعتمادی که آدم بهشون داشت رو از دست میدن. اینم مطمئنا انیمیشن بدی نیست ولی مسلمه که Old Pixar Quality نیست!

این نقد خیلی خوب منظور من رو رسونده:

Dory is an entertaining and heartfelt sequel, but it never quite shakes the feeling that Pixar, a studio known for breaking new ground in animation, is retracing its steps this time out
.

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
من که طاقت نیوردم وارکرفت رو HDTC 1080p گرفتم قابل دیدن هم هم هس تصویر خوبه صدا هم داغون نیس زیرنویسشم اومده

امشب میزنیم ب بدن بعد از کنفرانس EA

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
يکي از اولين چيزهايي که در بخش اورژانس ازتون مي پرسند، اين هست که دردتون بين يک تا ده در چه اندازه اي هست؟ اين سوال صد ها بار از من پرسيده شده و من بخاطر دارم که، يکبار که نمي تونستم نفس بکشم و احساس ميکردم که سينه ام داره مي سوزه پرستار از من خواست که بر دردم غلبه کنم، من نمي تونستم صحبت کنم اما با انگشتان دستم عدد 9 رو بهش نشون دادم بعدش که حالم بهتر شد پرستار اومد تو اتاقم و من رو مبارز صدا کرد! اون گفت: - مي دوني چرا اين رو بهت گفتم؟ براي اينکه تو دردی رو که در حد 10 بود، 9 گفتي. اما اين حقيقت نداشت من 9 رو نشون دادم اما نه به اين خاطر که شجاع بودم! دليل من براي اينکه عدد 9 رو نشون دادم اين بود که مي خواستم 10 رو نگه دارم. و اينم از اين،،، اين درد وحشتناکي که الان دارم ميکشم لايق اون شماره 10 هست.

The Fault in Our Stars (2014)

قشنگ بود گفتم اینجا بزارم دوستان هم بخونن

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
واقعا چرا Pixar این کار رو با خودش کرد؟؟ چرا یکی یه ادامه برای بهترین انیمیشن های زمان خودشون تایید کرد؟ آخه یه انیمیشنی مثل Finding Nemo که ادامه نمیخواست!

Toy Story 3 بهترین پایان ممکن برای سری بود دیگه چرا میخوان چهارش رو بسازن؟ Cars قسمت اول و دومش از اشغال ترین ساخته های این استدیو هست، هم هنری و هم فروش اون وقت چرا باید قسمت سومی در کار باشه؟

نمیدونم رئیس جدید اوردن یا پول پرستی های جدید دیزنی تاثیری داشته رو این سیاست، هرچی هست داره رفته رفته اون احترام و اعتبار و اعتمادی که آدم بهشون داشت رو از دست میدن. اینم مطمئنا انیمیشن بدی نیست ولی مسلمه که Old Pixar Quality نیست!

این نقد خیلی خوب منظور من رو رسونده:

.
Inside Out

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
731
نام
مهدی
این لاک پشت های نینجا جدید چقدر داغون بود!
حداقل قبلیش رو میشد تا نصفه تحمل کرد.ولی این یکی رو تا دقیقه ده هم نمیشد جلوتر رفت.
واقعا اگه مجبور نبودم تا آخر نگاه نمیکردم!
چه بلایی سر فیلم ها اومده!

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

به کمک فوری دوستان نیاز دارم. فردا مراسمی داریم برای تقدیر از مادر. دنبال فیلمی میگردیم که ظاهرا توش رویا نونهالی بازی کرده که مادری کور است. بچه ای داره که خیلی مادرش رو تحویل نمیگیره.
مادر دوستای بچه رو دعوت می کنه خونشون. برای مهمونی.

مادر خیلی حواسش به دوستای بچش هست.
لپ کلام اینکه در انتها بچه می فهمه وقتی بچه در شکم مادر بوده، دکترها به مادر می گن یا بچه شما از دنیا می ره و اگر به دنیا بیاد شما کور می شید و مادر گزینه 2 رو انتخاب می کنه.

کسی می دونه اسم این فیلم چیه ؟

خیلی فوریه

یا علی ...

• Like
Reactions: TheGodfather

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
سلام

به کمک فوری دوستان نیاز دارم. فردا مراسمی داریم برای تقدیر از مادر. دنبال فیلمی میگردیم که ظاهرا توش رویا نونهالی بازی کرده که مادری کور است. بچه ای داره که خیلی مادرش رو تحویل نمیگیره.
مادر دوستای بچه رو دعوت می کنه خونشون. برای مهمونی.

مادر خیلی حواسش به دوستای بچش هست.
لپ کلام اینکه در انتها بچه می فهمه وقتی بچه در شکم مادر بوده، دکترها به مادر می گن یا بچه شما از دنیا می ره و اگر به دنیا بیاد شما کور می شید و مادر گزینه 2 رو انتخاب می کنه.

کسی می دونه اسم این فیلم چیه ؟

خیلی فوریه

یا علی ...
درود بر محمدرضا جان...

داداش، منم این فیلم رو دیدم...قشنگ بودش
ولی هر چی سرچ کردم، نتونستم اسمش رو دربیارم

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
اسپین اف The Conjuring 2 تایید شد

به نقل از هالیوود ریپورتر ، کمپانی برادران وارنر در حال تدارک برای ساخت فیلم " The Nun " که اسپین-آف Conjuring 2 میباشد هستند . دیوید لسلی جانسون نویسنده کانجیورینگ 2 قرار است فیلمنامه این فیلم را بنویسد . همچنین پیتر سافران تهیه کننده کانجیورینگ نیز تهیه کنندگی فیلم پیش رو را بر عهده دارد . هنوز تاریخ معلومی برای اکران فیلم The Nun مشخص نشده است .
The-Conjuring-2-Poster-2-202x300.jpg

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,435
نام
علی
اسپین اف The Conjuring 2 تایید شد

به نقل از هالیوود ریپورتر ، کمپانی برادران وارنر در حال تدارک برای ساخت فیلم " The Nun " که اسپین-آف Conjuring 2 میباشد هستند . دیوید لسلی جانسون نویسنده کانجیورینگ 2 قرار است فیلمنامه این فیلم را بنویسد . همچنین پیتر سافران تهیه کننده کانجیورینگ نیز تهیه کنندگی فیلم پیش رو را بر عهده دارد . هنوز تاریخ معلومی برای اکران فیلم The Nun مشخص نشده است .
View attachment 60995
حالا تا گندشو در نیارن که ول نمیکنن که:|

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
حالا تا گندشو در نیارن که ول نمیکنن که:|
جالبه برای کانجیورینگ اولی هم یه اسپین اف ساختند (آنابل) که یک دهم فیلم اصلی هم نبود قطعا این یکی هم راه اسپین اف اولی رو طی می کنه
ولی خود کانجیورینگ 2 حسابی ترکونده هم منتقدا پسندیدند و هم فروش نسبتا خوبی تا الان داشته

امتیازات فیلم

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
جالبه برای کانجیورینگ اولی هم یه اسپین اف ساختند (آنابل) که یک دهم فیلم اصلی هم نبود قطعا این یکی هم راه اسپین اف اولی رو طی می کنه
ولی خود کانجیورینگ 2 حسابی ترکونده هم منتقدا پسندیدند و هم فروش نسبتا خوبی تا الان داشته

امتیازات فیلم

حالا شنیده بودم برای همون آنابل می خوان یک ادامه بسازن . کلا کارخانه شیردوشی راه اندختن

• Like
Reactions: Pyramid Head

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر