EnzoFerrari

کاربر سایت
Jan 4, 2012
207
نام
سهیل
چند روز پیش خبری گذاشتم که یک مرد 65 ساله در هندی تماشای فیلم 2 Conjuring بر اثر سکته قلبی درگذشت
جزییات جدید
هنگامی که وی به بیمارستان منتقل شد خبر مرگ او توسط دکتر تایید شد . اما خبر شوکه آور دیگر این است که هنگامی میخواستند جسد او را به پزشک قانونی منتقل کنند در کمال ناباوری جسد و فرد حمل کننده هر دو مفقود شدند ! این خبر را یکی از وبسایت های معتبر هند تایید کرده است . در پی این خبر موج وحشت در شبکه های اجتماعی راه افتاده است . هنوز دلیل منطقی برای این واقعه بیان نشده است .
منبع

View attachment 61214
اقا به نظرتون بیشتر این قضیه هایپ تبلیغاتی نیست؟

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

• Like
Reactions: Adidas95

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,477
نام
علی
دوستم بهم فیلم Black Swan رو معرفی کرد و من به صراحت گفتم آدم فوق ترسوییم ولی گفت این از ten coverfield lane کمتز تزسناک تره!‌ :| خلاصه سر Black Swan سکته کردم الان هم میترسم بخوابم! اگر کسی مثل من ترسوعه بشینه با یکی دیگه ببینه چون واقعا ارزش فیلم بالاست!
بلک سوانه ناتالی پورتمونو میگی؟!!!:|

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,711
نام
Ebrahim
طبق اخبار منتشر شده , Willem Dafoe در فیلم سینمایی Justice League ، نقش شخصیت Nuidis Vulko یکی از دانشمندان آتلانتیس را ایفا خواهد کرد .
images.jpg
منبع
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
لوگو فیلم های مستقل Wonder Woman , Green Lantern Corps , The Batman , The Flash. Aquaman و Cyborg
photo_2016-06-22_16-54-43.jpg photo_2016-06-22_16-54-58.jpg photo_2016-06-22_16-55-10.jpg photo_2016-06-22_16-55-18.jpg photo_2016-06-22_16-55-28.jpg

BEHESHTeBARIN

کاربر سایت
May 5, 2010
191
سلام علیکم ...

یه بار دیگه با احساس :

فخر عالم تصویر، بَلدِ بلدها، چــِش آبی موطلایی، اویی که هَمو ما را بس است ...
وعده عشاق ؛ انتهای تابستان ...

dC8Qf.jpg

NX3IV.jpg

ysgGv.jpg

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
دلقکمون کردی عمو؟:| کجاش ترسناک بود؟:| من خودمم میترسم ولی اون فیلم ترسناک نبود خو دو نفر میرقصن تو میترسی؟=))

باو خداوکیلی بشین یه باز دیگه فیلمو ببین اخرای فیلم من چشمامو میبستم اینقدر ترسناک بود!

amindead

کاربر سایت
Jul 21, 2010
629
دوستم بهم فیلم Black Swan رو معرفی کرد و من به صراحت گفتم آدم فوق ترسوییم ولی گفت این از ten coverfield lane کمتز تزسناک تره!‌ :| خلاصه سر Black Swan سکته کردم الان هم میترسم بخوابم! اگر کسی مثل من ترسوعه بشینه با یکی دیگه ببینه چون واقعا ارزش فیلم بالاست!
شما که با بلک سوان ترسیدی با پارانورمال اکتیویتی چیکار میکنی :D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
ترفندی که پارانورمال اکتیویتی برای ترسوندن داره و تو تمام نسخه هایی که تا الان اکران شده تکرار کرده، به نظر من منصفانه نیست و بسیار سطحی هست! من اولین نسخه این فیلم تا The Ghost Dimension که سال قبل عرضه رو دنبال کردم و فقط می تونم بگم این سری هیچ نکته خاصی نداره و فقط تکرار مکررات بوده.
در مورد شیوه ترسوندن هم فقط کافیه صدای فیلم رو کم کنید، در این صورت مثل این می مونه که یه صفحه برفکی رو مشاهده کنید، احساس من زمان تماشای فیلم با صدای پایین چنین چیزی بود!
من فیلم های ژانر وحشت رو زیاد دنبال می کنم و تا جایی که به یاد دارم تو سال های اخیر تو این سبک The Conjuring و قسمت اول و تاحدودی دوم Insidious فیلم های خوبی بودند.
Babadook هم تو سبک ترس روانی هست و اصلا فیلم سطحی ای نیست و باید با دقت مشاهده کرد، یکی از بهترین فیلم های چند سال اخیر هست از نظر من.

• Like
Reactions: gamer1998y

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
منم هنوز نفهمیدم این سری پارانورمال اکتیویتی با خودشون چند چند هستند کلا ژانر وحشت سال هاست که حرف زیادی برای گفتن نداره و به جز چند نمونه خاص بقیه فیلم هاش تکرار مکرراته کارگردان های بزرگ هم دور این ژانر رو خط کشیدند
واقعیت اینه که در این ژانر فقط جیمز ون فعلا حرفی برای گفتن داشته (یه زمانی هیچکاک و کوبریک فیلم ترسناک می ساختند ) از همون شماره اول اره مشخص بود می دونه چطوری فیلم ترسناک بسازه حالا می خواد مثل اره اسلشر باشه یا مثل کاجیورینگ و اینسیدیوس در مورد روح و جن و پری باشه کلا راه ترسوندن مردم رو بلده

• Like
Reactions: D@SHR3ZA

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
در بحث فيلم هاى ترسناك شخصا ادم بسيار ترسويى هستم:D با اينحال پاش بيفته وو اون موقع دل و جرات داشته باشم(!) ميبينم فيلم ترسناك:D حقيقتا پارنومال اكتيويتى دو شمارشو هم ديدم و اصلا جالب نبود! نحوه ى ترسوندنش بي مزه بود بنظرم. اما از طرفى كانجورينگ واقعا خوب بود. ترسى كه باعث ميشد از كانجورينگ از درونم ترشح(!) بشه حقيقتا لذت بخش بود:D. از طرفى ترس هم داريم تا ترس. فيلم هايى مثل اره كه با ميخو چكش قطع عضو ميكنن ديگه اصلا ترسوندن نيست منزجر كننده و دلخراشه و بنظرم اصلا لذتى نداره و نميدونم مردم چطورى ميبينن. به هرحال گاهى اوقات ترسيدن حال ميده.
....
جديدا يه فيلم خيلى خوب ديدم تو ژانر رازالود كه خيلى چسبيد به اسم Cloverfield Lane ١٠. مايند بلاوينگ بود به قول دوستمون:D. فيلم رو ببينيد ، ايرادات جزيى اى تو فيلمنامه داره كه اما خدشه اى به لذت فيلم نميزنه. فيلم چنان تعليق خفنى داره كه تا ثانيه هاى اخر هم عمرا بتونيد پايانش رو حدث بزنيد. اگه از اون ادمهايى هستين كه به خودتون مطمعنيد، و فكر ميكنيد ميتونيد از حوادث فيلم پايان (يا حتى پايان هاى) احتمالى رو حدث بزنيد، حتما اين فيلم رو ببينيد ... حالتون رو حسابى ميگيره!:D

ويرايش:
مرد حسابى تو ten coverfield ديدى؟! چطورى روت ميشه بگى ترسناك اخه:D فيلم هيجانى بود! من بلك سوان رو نديدم ، اخه تن كاورفيلد و ترس:-j

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر