Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
این اواخر قدرت تمیز دادن milla jovovich رو از kate beckinsale از دست دادم. بعضا نمیتونم RE رو از UW تشخیص بدم و اینکه نمیتونم بین شماره های آخر جفت سری ها، بدترین رو پیدا کنم، بدجور آزارم میده:d

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
دقت کردین تو تریلر SS صحنه ی اخر... بعد Really Really BAD جوکر، قیافش به حالت "خنده جوکری" تغییر می کنه! (تو چند دهم ثانیه اخرش :D) . فریم فریم رد کنین میفهمین چی میگم

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
c1j2i4dhpd5l0fm1ztz6.jpg

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
اینجا میشه درخواست معرفی فیلم کرد ؟ اگه اره من یه سوال بپرسم اگه نه بگید پستمو پاک کنم :D

دوستان میشه فیلمی معرفی کنید اکشنش در حد Mad max fury road خفن باشه و همچنین داستان خوبی هم داشته باشه ؟

crm_114

کاربر سایت
Apr 18, 2012
31

DC :
Hal claims that a Lantern's only enemy is fear itself. The thought of a sequel to this shamelessly soulless Hollywood product scares me plenty.
Marvel :
Captain America: The Winter Soldier neatly and entertainingly puts into motion some big changes in the Marvel universe, while still sticking to its own charms - no easy feat, but one fit for a hero.
=-=-=-=-=-=-==-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-==-
mad max رو دیدم یه سوال برام پیش اومده اونم اینکه این فیلم هست که به خاطر موفقیت نسخه های قبلیش طرفداراش روش قفل کنن و تعریف الکی کنن؟ یا جدا کمپانی ها بالاخره موفق شدن کاملا متاکریتیک و مردم و imdb رو از نظر ذهنی کنترل کنن و گول بزنن؟

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
DC :

Marvel :

=-=-=-=-=-=-==-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-==-
mad max رو دیدم یه سوال برام پیش اومده اونم اینکه این فیلم هست که به خاطر موفقیت نسخه های قبلیش طرفداراش روش قفل کنن و تعریف الکی کنن؟ یا جدا کمپانی ها بالاخره موفق شدن کاملا متاکریتیک و مردم و imdb رو از نظر ذهنی کنترل کنن و گول بزنن؟

دوتاش. :d می‌دوتم اگه چند هفته پیش همین حرف رو می‌زدم ترورم می‌کردن. :d یکی از overratedترین فیلم‌های تاریخ شد به نظر من. بعد یه فیلمی مثل «The Master» میاد و کمتر از بودجه‌اش در میاره. حالا باز رضا میاد می‌گه فیلم رو معرفی کن. :d

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
ی نفر معنی overrate رو برا من توضیح بده 8-| بده برا خودتون میگم . فیلم هم تو فروش موفق بوده هم تو امتیاز منتقد همم مخاطب لامصب چقدر ماها جو گیریم (البته ی سریا خیلی منطقی و جو نگیرن !) به هر حال باید ی گیری بدین ....
The master رو هم خوب اومدی فقط ی نفر دوباره پاشه از اون عقبا به من بگه دقیقا ربطش این وسط چیه ....

آخرین ویرایش:

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
ی نفر معنی overrate رو برا من توضیح بده 8-| بده برا خودتون میگم . فیلم هم تو فروش موفق بوده هم تو امتیاز منتقد همم مخاطب لامصب چقدر ماها جو گیریم (البته ی سریا خیلی منطقی و جو نگیرن !) به هر حال باید ی گیری بدین ....

من که کلا از فیلم اکشن خوشم نمیاد ولی در مقایسه با فیلم‌های هم‌سبک خودش به نظرم زیادی بزرگ شده. وقتی نشستم پای فیلم گفتم الان یه twistای، شخصیت‌پردازی خوبی چیزی می‌بینم که خب نه پایانش با فیلم‌های دیگه فرق می‌گه نه نحوه‌ی روایت. یعنی اگه پایان فیلم رو می‌دونستم همون نیم ساعت اول از سینما میومدم بیرون چون شبیه این فیلم رو صدبار دیدم و دقیقا می‌دونم چی می‌شه که وقتم رو الکی هدر نکنم. لازم نیست که بگم نظر شخصیمه؟ منظورم اینه که اگه این فیلم اینقدر تحویل گرفته شده پس فیلم‌های اکشن دیگه هم واقعا چیزی کم نداشتن که بخوان خیلی پایین‌تر از این قرار بگیرن. بعضی‌ها طوری از فیلم تعریف کردن که مثلا جلوه‌های ویژه فیلم از نظر پیشرفت یه چیزی در حد ۲۰۰۱ بود یا فیلم نکته‌ی تازه‌ای داشت. به نظرم تنها دلیلی که باعث موفقیت فیلم شد اینه که برخلاف فیلم‌های دیگه کشش نداد، زیر دو ساعت تمومش کرد. هر سال صدتا از این نوع فیلم‌ها میاد، حالا فیلم‌های سوپر هیرویی به کنار، ولی کلا خسته نمی‌شید از این قهرمان‌ها و جلوه‌های ویژه‌ی تکراری؟ ۲۰-۳۰ ساله همین داستان‌ها داره تکرار می‌شه، من نمی‌دونم چطور شما و بقیه حوصله‌شون سر نمی‌ره. یه عکسی چند صفحه پیش منتشر شد که تمام فیلم‌های سوپر هیرویی که امسال تا ۲۰۱۹ میان رو لیست کرده بود. خب من خنده‌ام می‌گیره وقت این لیست رو می‌بینم. قشنگ هر چند ماه یه برنامه دارن. بگذریم، نمی‌خوام دوباره بحث مثل قضیه‌ی رابرت داونی به دعوا و خونریزی منجر بشه، ولی این قضیه به نظر من خنده‌دار هست.

The master رو هم خوب اومدی فقط ی نفر دوباره پاشه از اون عقبا به من بگه دقیقا ربطش این وسط چیه ....​

ربطش اینه که مردم دوست دارن داستان تکراری قهرمان‌ها رو ببینن تا یه فیلم با ایده‌ی تازه که در رابطه با زندگی صحبت می‌کنه و چالش‌های واقعی که مردم باهاش رو به رو می‌شن. ربطش اینه که مردم دوست دارن برن Scarlett Johansson رو تو «اونجرز» و به خاطر اون لباسش ببینن تا شخصیت‌های زن فیلم‌های برگمان که زن واقعی هستن و مشکلات واقعی دارن. چون این نوع فیلم‌ها به نظرشون جذابیت نداره و دوست ندارن یاد زندگی و کلا خودشون بیفتن و یه ذره فکر کنن. اکثرا ترجیح می‌دن تو ۲ ساعتی که فیلم می‌بینن زندگی رو فراموش کنن، که خب این نکته‌ی بدی نیست ولی... . شما هر فیلمی که دوست داری ببین لذت ببر، به من هم ربطی نداره. این‌طوری نیست که من می‌خوام شما رو از جهل در بیارم یا راهنمایی کنم. :d فقط نظرم رو گفتم.

آخرین ویرایش:

Optimus

کاربر سایت
Oct 7, 2013
200
نام
علی
من که کلا از فیلم اکشن خوشم نمیاد ولی در مقایسه با فیلم‌های هم‌سبک خودش به نظرم زیادی بزرگ شده. وقتی نشستم پای فیلم گفتم الان یه twistای، شخصیت‌پردازی خوبی چیزی می‌بینم که خب نه پایانش با فیلم‌های دیگه فرق می‌گه نه نحوه‌ی روایت. یعنی اگه پایان فیلم رو می‌دونستم همون نیم ساعت اول از سینما میومدم بیرون چون شبیه این فیلم رو صدبار دیدم و دقیقا می‌دونم چی می‌شه که وقتم رو الکی هدر نکنم. لازم نیست که بگم نظر شخصیمه؟ منظورم اینه که اگه این فیلم اینقدر تحویل گرفته شده پس فیلم‌های اکشن دیگه هم واقعا چیزی کم نداشتن که بخوان خیلی پایین‌تر از این قرار بگیرن. بعضی‌ها طوری از فیلم تعریف کردن که مثلا جلوه‌های ویژه فیلم از نظر پیشرفت یه چیزی در حد ۲۰۰۱ بود یا فیلم نکته‌ی تازه‌ای داشت. به نظرم تنها دلیلی که باعث موفقیت فیلم شد اینه که برخلاف فیلم‌های دیگه کشش نداد، زیر دو ساعت تمومش کرد. هر سال صدتا از این نوع فیلم‌ها میاد، حالا فیلم‌های سوپر هیرویی به کنار، ولی کلا خسته نمی‌شید از این قهرمان‌ها و جلوه‌های ویژه‌ی تکراری؟ ۲۰-۳۰ ساله همین داستان‌ها داره تکرار می‌شه، من نمی‌دونم چطور شما و بقیه حوصله‌شون سر نمی‌ره. یه عکسی چند صفحه پیش منتشر شد که تمام فیلم‌های سوپر هیرویی که امسال تا ۲۰۱۹ میان رو لیست کرده بود. خب من خنده‌ام می‌گیره وقت این لیست رو می‌بینم. قشنگ هر چند ماه یه برنامه دارن. بگذریم، نمی‌خوام دوباره بحث مثل قضیه‌ی رابرت داونی به دعوا و خونریزی منجر بشه، ولی این قضیه به نظر من خنده‌دار هست.

ربطش اینه که مردم دوست دارن داستان تکراری قهرمان‌ها رو ببینن تا یه فیلم با ایده‌ی تازه که در رابطه با زندگی صحبت می‌کنه و چالش‌های واقعی که مردم باهاش رو به رو می‌شن. ربطش اینه که مردم دوست دارن برن Scarlett Johansson رو تو «اونجرز» و به خاطر اون لباسش ببینن تا شخصیت‌های زن فیلم‌های برگمان که زن واقعی هستن و مشکلات واقعی دارن. چون این نوع فیلم‌ها به نظرشون جذابیت نداره و دوست ندارن یاد زندگی و کلا خودشون بیفتن و یه ذره فکر کنن. اکثرا ترجیح می‌دن تو ۲ ساعتی که فیلم می‌بینن زندگی رو فراموش کنن، که خب این نکته‌ی بدی نیست ولی... . شما هر فیلمی که دوست داری ببین لذت ببر، به من هم ربطی نداره. این‌طوری نیست که من می‌خوام شما رو از جهل در بیارم یا راهنمایی کنم. :d فقط نظرم رو گفتم.
اگه قرار باشه تو تمام فیلمها در مورد زندگی و جالشهای اون و زن واقعی بحث بشه بعد یه مدت همون فیلمها هم حال بهم زن میشن. باید تو همه چی تعادل باشه. ولی چون فیلمهای بلاک باستری طرفدار و خواهان زیاد داره از تعادل خارج شده. که البته اونم تا وقتی طرفدار انقدر داره کاریش نمیشه کرد. نکته بعد هم این که اون کارگردانهای که امثال لوسی یا اونجرز یا مدمکس رو میسازن کلا همین کار بلدن اگه بیان بخوان تو سبک مثلا برگمان فیلم بسازن مطمئنا چیز خوبی نمیتونن از آب در بیارن پس بهتره برن همون اکشن هاشون رو بسازن. نکته سوم هم اینکه فروش بالای فیلمی مثل Jurassic World باعث میشه کمپانی ناشر حاضر بشه رو فیلم های مفهمومی و محتوایی سرمایه گذاری کنه یعنی یه جورایی این فیلم های بلاک باستری لازمن.

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
اگه قرار باشه تو تمام فیلمها در مورد زندگی و جالشهای اون و زن واقعی بحث بشه بعد یه مدت همون فیلمها هم حال بهم زن میشن. باید تو همه چی تعادل باشه. ولی چون فیلمهای بلاک باستری طرفدار و خواهان زیاد داره از تعادل خارج شده. که البته اونم تا وقتی طرفدار انقدر داره کاریش نمیشه کرد. نکته بعد هم این که اون کارگردانهای که امثال لوسی یا اونجرز یا مدمکس رو میسازن کلا همین کار بلدن اگه بیان بخوان تو سبک مثلا برگمان فیلم بسازن مطمئنا چیز خوبی نمیتونن از آب در بیارن پس بهتره برن همون اکشن هاشون رو بسازن. نکته سوم هم اینکه فروش بالای فیلمی مثل Jurassic World باعث میشه کمپانی ناشر حاضر بشه رو فیلم های مفهمومی و محتوایی سرمایه گذاری کنه یعنی یه جورایی این فیلم های بلاک باستری لازمن.

خب من هم مگه غیر از این گفتم؟ می‌گم دیگه خیلی تعدادشون زیاده، طوری که تا ۲۰۱۹ معلومه چه فیلم‌هایی قراره بیان. خیلی خیلی بیشتر از چیزی که ارزششون هست دارن دیده می‌شن. الان من تعادلی بین این فیلم‌ها نمی‌بینم، کاملا واضحه که فیلم‌های سوپر هیرویی داره خیلی بیشتر فروش می‌کنه. وقتی زیر فیلم برای معرفی فیلم‌های قبلی سازنده به جای اسم کارگردان می‌نویسه «استودیو»، معلومه که همه‌ی این‌ها با برنامه داره جلو می‌ره. همین‌طوری دارن می‌سازن که برای همیشه این فیلم‌ها آماده‌ی پخش باشه و تو خبرها که خب با این تعداد فیلم سوپر هیرویی که تا الان ساخته شده واقعا حال بهم زن شده قضیه. یعنی روزی نیست که من این تاپیک رو باز کنم و کسی در رابطه با یه سوپر هیرو بحث نکنه که خب هدفشون هم همینه. نمی‌خوان که حواس‌تون به فیلم‌های دیگه پرت بشه.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
من الان فهمیدن با بالا کشیدن بحث دقیقا به چی میخواستی برسی ! از طرف مد مکس وارد شدنت هم بماند (همونطور که گفتم همه ی ما جو گیریم :() ! شما یادت رفته که تو اقلیتی و متاسفانه هم نمیخوای قبول کنی که سینما فقط تو دیالوگ خفن و چه و چه و چه خلاصه نشده و اونجور که شما فک میکنی نیست بعدم شما که اینقدر از این کلیشه ها خسته شدی چرا اصلا میشینی پای فیلم راحت میتونی از لیستت خطش بزنی به همین راحتی :bighug: . در اینکه هم بلاک باسترا زیاد شدن شکی نیست ولی با این حال فیلمای خوب هنوز سرجاشونن ;) اینکه میبنی طرفدار بیشتر دارن تقصیر خودشون نیست ما دوست داریم که طرفدار بیشتر داشته باشن و همونطور هم که گفتم شما تو اقلیتی ....

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر