Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
این فیلم برای من شبیه یه جوکه، تو رو خدا ببین کلی پول رو خرج کیا کردن از نظر من خنده داره ...
انتخاب بازیگر هم خودش هنره، حداقل کسی که مخاطب بتونه چهره شو تحمل کنه، اسپایدر من جدید هم از نظر من کنار همین ها هست ....

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,737
نام
شیخ صدرا
نمیدونم نظر منه یا واقعا اینجوریه که به نظرم دنیای مارول برای موفقیت تو سینما و جذب مخاطب عام بهتره تا دنیای تاریک DC

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
دوستان نظرتون در مورد سری فیلم Insidious چی هست؟ من اتفاقی پیداش کردم، گفتم حتما چیز خوبیه که سه تا نسخه ازش ساختند واسه همین نسخه اول (2010) رو دانلود کردم ولی هنوز ندیدم میخواستم اگر دیدید نظرتون رو در موردش بدونم.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
نمیدونم نظر منه یا واقعا اینجوریه که به نظرم دنیای مارول برای موفقیت تو سینما و جذب مخاطب عام بهتره تا دنیای تاریک DC
ربطی نداره، یه مسئله خیلی سادست. جز بتمن ها نولان هیچکدوم از فیلم های DC از نظر کیفیت به لعنت خدا هم نمیرزن. کلا تو صنعت سینما DC خیلی بی برنامه و مزخرفه.
از اون طرف مارول با یه برنامه عالی و بلند مدت شروع کرد و افراد درستی برای ساخت فیلماش انتخاب کرد.

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,737
نام
شیخ صدرا
ربطی نداره، یه مسئله خیلی سادست. جز بتمن ها نولان هیچکدوم از فیلم های DC از نظر کیفیت به لعنت خدا هم نمیرزن. کلا تو صنعت سینما DC خیلی بی برنامه و مزخرفه.
از اون طرف مارول با یه برنامه عالی و بلند مدت شروع کرد و افراد درستی برای ساخت فیلماش انتخاب کرد.

بت منای برتون فیلمای خوبی بودن تقریبا.
کلا دنیای مارول پتانسیل بیشتری وسه سینمایی شدن داره به نظر من.
دنیای DC رو هر کسی نمیپسنده چون کسی که میره سینما فیلم سوپر هیرویی ببینه واسه اکشنش میره و اکشنی که میتونن با دنیا و شخصیتای مارول در بیارن بیشتره.

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد

البته دی سی هم از نظر انیمشن خیلی عالی تونسته عمل کنه، از بتمن انیمتد سریز گرفته که جز بهترین انیمشن ها هم نه بلکه بهترین تی وی سریز هاس تا انیمشن هایی مثل بتمن آندر ده رد هود یا فلش پوینت، در حالی که مارول خیلی وقته از نظر انیمشن نتونسته حرف خاصی بزنه.

دی سی فیلم خوب هم کم نداشت، همون واتچمن شاید مخالف داشته باشه اما طرفدار هم کم نداره مثلا، و کلا سبک کارگردانیه زک اسنایدر این وسط فن ها رو جدا کرده. همون ساکر پانجش تقریبا از نظر همه مزخرفه، اما شخصا شدیدا عاشقشم، به نظرم یکی از بهترین اثر های هنری ساخته شدست و فقط چند نفر میشناسم که از این فیلم خوششون اومده باشه و همشون هم عاشقش هستن، و جالبیش هم اینجاست که همشون هم از نظر روحی یک جور هستن و زندگی رو به یه نوع خاصی نگاه میکنند و دید خیلی تاریکی دارن.

و یه نکته هم در مورد بتمنای نولان هست، که به لطف همون فیلمای مارول رشد خاصی کردن، همین آیرون من 2 آشغالی بیش نبود اما کلی از دارک نایت رایز 3 برای آیرون من 3 الهام گرفتن و از خوده فیلم تا تریلرش به شدت الهام گیری هاش حس میشد و همین تونست به یه فیلم خیلی موفق تبدیلش کنه.

اما در کل برنامه ریزی مارول خیلی عالی بود، و دی سی دیر به خودش جنبیده و کمی هم عجله ای داره کار میکنه، با این حال هنوز اول راه حساب میشه و به نظر خوده من اگه درست عمل کنه خیلی زود میتونه به پای مارول برسه. به سوِیساید اسکاد که امید خاصی نیس، به نظرم این وسط بتمن/سوپرمن هست که سرنوشت ساز میشه و رقیب سرسختی هم مثل سیویل وار جلوش هست.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
البته دی سی هم از نظر انیمشن خیلی عالی تونسته عمل کنه، از بتمن انیمتد سریز گرفته که جز بهترین انیمشن ها هم نه بلکه بهترین تی وی سریز هاس تا انیمشن هایی مثل بتمن آندر ده رد هود یا فلش پوینت، در حالی که مارول خیلی وقته از نظر انیمشن نتونسته حرف خاصی بزنه.
کاملا حرف درستی هست.
منتها، توی 3-4 سال گذشته یه افت بشدت فاحش توی انیمیشن های دی سی پیدا شده. 2 تا فیلم جدید Justice League یکیشون در حد اوکی بود اون یکی هم یه کار ضعیف و بی خود. Son of Batman و Batman vs. Robin کارایی که ارزش یک بار دیدن برای فن های 2 آتیشه رو دارن نه بیشتر.
Young Justice رو هم ادامه ندادن. با وجود پتاسنیل بالا.

حالا شاید اینکه میخوان The Killing Joke رو یه فیلم انیمیشن ازش بسازن کمک کنه. ولی توی چند سال گذشته افت انیمیشن های دی سی بشدت بالا بوده و از شاهکارایی مثل Mask of Phantasm و Under The Red Hood رسیدن به Throne of Atlantis.

مارولم Earth's Mightiest Heroes برای بچه مچه ها بد نیست ولی اگه نگاه کنید به قضیه، واقعا نیازی به ساخت کارتون از کرکترهاشون ندارن. فیلم ها به اندازه کافی خوبن، باقی مرچندایس هاشونم همینجور میفروشه. تقریبا هیچ کدوم از شخصیت هاشونم بکگراند قوی توی کارتون ندارن (در قیاس به بتمن و سوپرمن)/.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
"He should be the next Joker"

syow_9gag-20150715-0001.jpg

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
جوکر جدید فقط بتونه حس دیوونگی رو خیلی طبیعی بازی کنه و حالت مصنوعی نگیری واسه من بسه! جا میگیره تو دل من! الان که اصلا نمیشه نظر داد

اما دوستان در مورد هیث لجر یکم به نظرمن کم لطفی داری میکنین، نمیگم جوکر ارث باباشه اما به نظر من ۵۰ درصد موفقیت چشمگیره Batman The Dark Knight همین بازیگره که یه بازی به نمایش گذاشت که به نظرمن جزو ۳ تا بازی نقش منفی تو تاریخ صنعت سینماس
وگرنه که خود بتمن تو هر ۳ تا فیلم یه بازی خیلی معمولی انجام داد و هیچ چیز خاصی نداشت!

S@nic

کاربر سایت
Feb 27, 2006
238
راستش بعد دیدن تریلر Suicide Squad ... نه به فیلم ... با جوکری که "جرد لتو" میخاد زندگی کنه حال کردم ... البته هیچ چیزی برای من تا عمر دارم "هث لجر" فقید نمیشه ... ولی به هر صورت تنها کسی میتونست این نقش بعد اون بازی کنه رو همین " جرد لتو " میدونم ... واقعا بازی کردن تو همچین نقشی " شجاعت میخاد" .

آخرین ویرایش:

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
به نظر من احتمال زیاد لتو گند بزنه
یا یه جوکر معمولی درمیاد یا گند میزنه
یه جوکر در حد هیث لجر یا نیکلسون بعیده.فک نکنم همچین توانایی داشته باشه

Optimus

کاربر سایت
Oct 7, 2013
200
نام
علی
یه سوال داشتم از فنای دو آتیشه نولان:

اگه لجر میمیرد اینقد براش جز و ولز میخوردین.....؟؟؟؟؟؟؟یارو اینقد ناشی که میگه چرا دهنش زخم نیس یا دندوناش کثیفه اونوقت میان درمورد جوکر نظر میدن...اقا جوکر نولان محشر بود...اما خب بزار این بیاد...بزار ببینیم لتو چ کرده...اون اطلاعی که من از بازی لتو دارم میدونم این بشر خدای استعداده و تو همون 10 ثانیه استعدادشو به رخ کشید...اصلا وقتی من دیدمش یه حس خاصی پیدا کردم...ترسناک بودن، جذابیت، بامزگی و سادگی همراه با خودش بود....

من نمیخوام بگم این جوکر بهتر از نولان میشه اما با شناختی که من از لتو دارم، کمتر نمیشه

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
دوست عزیز بیخیال مرگ لجر و..7سال از مرگش گذشته جوگیری براهمون سال اوله
جوکر لجر بی نظیر بود تمام.
من که بدم نمیاد لتو هم جوکر عالی بشه اصلا کی بدش میاد
حرفم اینه یه جوکر معمولی یا بد میشه
احتمالش کمه جوکری خوب و ماندگار مثل لجر یا نیکلسون بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر