Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
LA BELLE NOISEUSE یه فیلم فرانسویه درمورد یه نقاشه با همین مضمون شاید به درد این کار بخوره:D
اون فیلم رو دارم.
4 ساعته ولی!
نیمدونم بهش بگم یا نه.
اولا پیرامون قرارتون بگم که (وات د هل؟!) ولی باز هم راهنماییت می کنم (امکان پاک شدن پست اصلی خودت، من و سایرین هم بخاطر محتوا وجود دارد)

La Bonne 1986
Le Secret 2000
Monamour 2006 (برادر تینتو براس! هرچی که میخوای اسمش رو بزاری تو آن زمینه قاب بندی های بی نظیری می گیره که امضای کار خودشه!)
Nuit d'été en ville 1990
Melissa P 2005
فیلمای آقای باراس، ارو*تیک نیست؛ کلا تو یه ژانر دیگه دسته بندی میشه!
تو فکرشم که Bitter Moon پولانسکی و Le Mépris گدار رو معرفی کنم.
بازم ممنونم.

من باب بحث فعلی تاپیک،
نولان شانس آورد که نقش اول فیلمش سیاه‌پوسته!

• Like
Reactions: saeed_sg

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,796
نام
شیخ صدرا
در موازات بحثای تاپیک طی یه توفیق اجباری داشتم این Da 5 blood اسپایک لی رو میدیدم :D
واقعا حس غریبی بود :D
حالا نمیدونم من بدبین شدم یا چی ولی به خدا این فیلمم اگه با محوریت 5 تا سفید پوست بود الان تف و لعنتم بهش حواله نمیشد :D
از فیلم برداریشم براتون نگم :D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
من باب بحث نژادپرستی یکی از خوش ساخت‌ترین فیلمایی که دیدم که اختلاف طبقاتی و نژادپرستی رو بحث می‌کنه La Haine هست. واقعاً خارق‌العاده‌ست این فیلم.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
این زک اسنایدر روحیاتش شبیه این آقازاده‌های ایرانه که بعد هر گندی ارتقاء مقام می‌گیرن.

والا این بدبخت بعد از مرگ دخترش و فاجعه Justice League (که انصافا هیچ تقصیری نداشت)، بیشتر مقامش تنزل پیدا کرده و به قول خودمون کتلتش کردن!:D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
والا این بدبخت بعد از مرگ دخترش و فاجعه Justice League (که انصافا هیچ تقصیری نداشت)، بیشتر مقامش تنزل پیدا کرده و به قول خودمون کتلتش کردن!:D
من باب دخترش متأسفم ولی توی یکی از بهترین کمیک‌های تاریخ دسشویی کردن به سبک BvS یک جوری هنر می‌خواد که از دستگاه گوارشی آقای اسنایدر فقط برمیاد.:D

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
545
نام
AMIR
صحبت زک اسنایدر شد میدونم شاید خیلی کارگردان ضعیف توی جهان هستن که الکی معروف شدنه آیا از دوستان اهل فیلم و سینما کارگردانی رو سراغ دارید که آرزو داشته باشید سر راهشو بگیرید تا جون داره بزنیدش؟ :D یا متنفر باشید ازش خواهشا اسم و دلیل (اسم فیلم) بزارید.

مثلا من از گاسپارنوئه لعنتی به شدت بدم میاد مخصوصا وقتی فیلم Irréversible برای بار اول دیدم حالم بهم خورد به طوری اگر فرانسه بودم حتما یه بلایی سرش میاوردم.

Gaspar_Noe_FFF.jpg

• Like
Reactions: Changed_Man 50

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
488
صحبت زک اسنایدر شد میدونم شاید خیلی کارگردان ضعیف توی جهان هستن که الکی معروف شدنه آیا از دوستان اهل فیلم و سینما کارگردانی رو سراغ دارید که آرزو داشته باشید سر راهشو بگیرید تا جون داره بزنیدش؟ :D یا متنفر باشید ازش خواهشا اسم و دلیل (اسم فیلم) بزارید.

مثلا من از گاسپارنوئه لعنتی به شدت بدم میاد مخصوصا وقتی فیلم Irréversible برای بار اول دیدم حالم بهم خورد به طوری اگر فرانسه بودم حتما یه بلایی سرش میاوردم.

View attachment 148914
گای ریچی و تارانتینو
یدونه فیلم از این 2 نفر نتونستم تا اخر نگاه کنم هی دانلود میکردم بعد نیم ساعت دلت میزدم و میگفتم حیف حجم ( حالا با کیفیت 480 دان میزدم اینطوری سر حجم نت حرص میخوردم:D)
بعنوان مثال فیلمای Snatch و The Gentlemen رو تا اخر نگاه کردم بعدش گفتم که چی بشه مثلا این چرت و پرتا
در مورد تارانتینو بخوام مثال بزنم میشه همه فیلماش
رضا عطاران رو به اینا و کل فیلمای مارول ترجیح میدم :D
دلیل خاصی هم ندارم صرفا سلیقه

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا

View attachment 148914
Lars von Trier بخاطر زباله غیر قابل تحملی به اسم house that jack built، الان اسم این فیلمو که نوشتم باید برم گلاب به روتون یعنی در این حد :|

فیلم مضخرف :-&

• Like
Reactions: AmirPXP

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
545
نام
AMIR
گای ریچی و تارانتینو
یدونه فیلم از این 2 نفر نتونستم تا اخر نگاه کنم هی دانلود میکردم بعد نیم ساعت دلت میزدم و میگفتم حیف حجم ( حالا با کیفیت 480 دان میزدم اینطوری سر حجم نت حرص میخوردم:D)
بعنوان مثال فیلمای Snatch و The Gentlemen رو تا اخر نگاه کردم بعدش گفتم که چی بشه مثلا این چرت و پرتا
در مورد تارانتینو بخوام مثال بزنم میشه همه فیلماش
رضا عطاران رو به اینا و کل فیلمای مارول ترجیح میدم :D
دلیل خاصی هم ندارم صرفا سلیقه
البته Snatch فیلم خوبی بود من تا حدودی لذت بردم ولی فیلهای خیلی بدی دیگه ای داره که واقعا آدم شک میکنه که این همون فیلم سازه یا نه.

Lars von Trier بخاطر زباله غیر قابل تحملی به اسم house that jack built، الان اسم این فیلمو که نوشتم باید برم گلاب به روتون یعنی در این حد :|

فیلم مضخرف :-&
این حالا خوبه شاهکارش Nymphomaniac رو باید ببینید از زندگی سیر میشد:-&

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,380
نام
محمد
این حالا یکم بهتره شاهکارش Nymphomaniac رو باید ببیند از زندگی سیر میشد:-&
عاشق اینم که وقتی همچین زباله هایی میسازن فکر میکنن، بابا من چقدر ارتیست ام....هیچکس ویژن به خفنی من نداره"
بابا تو فیلم ات باید توی سایت هاب باشه نه اینجا توی سینما:))

• Like
Reactions: m.a.t and AmirPXP

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,243
یعنی چون یه کارگردان اکستریمیست تر هستش نسبت به بقیه پس یعنی آشغال سازه؟:D هر چیزی رو در کانتکست خودش بررسی کنید و ببینید نسبت به چیزی که داره ارائه میده چقدر موفقه.
به عنوان مثال من یه دوستی دارم که سینما خونده و افکارش کاملا نقطه مقابل امثال ون تریه هستش ولی فیلماش رو از منظر سینمایی بشدت قبول داره و معترفه که ون تریه بسیار آدم باسوادیه در سینما، حالا هرچقدرم که موافق طرز فکرش نباشه.

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
کارگردان های غیرمتعارف اعم از گاسپار نوئه و لارس فون تریه در ایران طرفداران زیادی دارند. اندکی از این طرفدارانش به همان گروه روشنفکران یا گاها روشفنکر نماها تعلق می گیرد. می گویند فون تریه سینمای اصیل می سازد و این اصالت همان سبک Dogme 95 است. شخصا چون که صحنه های فرزند آوری، جنسی، خشونت و دگرگونی شخصیت را عریان نشان می دهد، بگویم که فیلم ساز ماهری است؟ سلیقه است و همین سلیقه بوده که تمام آثارش را نصفه و نیمه و بزور نگاه کردم! حتی با چنین پیشینه ای، اثر نرمال Dancer in the Dark هم بیخیال تماشایش شدم! البته سریال Kingdom فون تریه که فقط تنها یک اپیزودش را دیدم، خوب بود. گاسپار نوئه کمی قضیه اش فرق می کند. به نظرم نسبت به فون تریه کمی رک تر است و می گوید فیلم را ببینید یا نبینید، به فلان چیزم! از فیلم اخیرش که کلایمکس نام داشت، خوشم اومد و از معدود فیلم های خوب سال کذایی 2018 بود. ولی درک Enter the Void و بخش خودش در فیلم روشنفکرانه - جنسی Destricted برایم سخت است. به خصوص آخری که واقعا جایش در همان سایت های پورنوگرافی است. هدفش چیست؟ دغدغه اش چیست؟ جنسیت را از چه منظری می خواهد بررسی کند؟ فیلم فاجعه است. Enter The Void فیلمی است که باید همان خود شخصیت داخل فیلم، پیش از آن در حالت خلسه باشی تا فیلم و آن دوربین تهوع آورش را لمس و هضم کنی. جالب است که یکی از همین کاربرها دوربین Uncut Gems تهوع آمیز می داند ولی دوربین و زاویه های Enter the Void را بی نظیر و تنش آور؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر