barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
Lars von Trier بخاطر زباله غیر قابل تحملی به اسم house that jack built، الان اسم این فیلمو که نوشتم باید برم گلاب به روتون یعنی در این حد :|

فیلم مضخرف :-&
حالا این سلیقه شماست ولی به نظر من وون تریر کارگردان موفقیه . یعنی همین که شما به این حد از تهوع رسیدی یعنی در کار خودش موفق بوده . به شوخی نمیگم ها . برداشت من از ایشون اینه که یک فرد جامعه ستیز و متنفر از بشریته و ذات کثیف اش رو دیده و در فیلم هاش می خواد این رو نشون بده .
به خاطر همین من خودم یادمه اون قدر که از دیدن ضد مسیح اش به این درجه از چندش رسیدم از فیلم های فانتزی اسلشر مثل اره نرسیدم.
به نظر من وون تریر رو میشه ادامه دهنده راه پازولینی در نسل جدید دونست . فقط نمی خواد با ساخت فیلمی در اون لول با اون استاد بلامنازع بی پردگی مقایسه بشه :D

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
حالا این سلیقه شماست ولی به نظر من وون تریر کارگردان موفقیه . یعنی همین که شما به این حد از تهوع رسیدی یعنی در کار خودش موفق بوده . به شوخی نمیگم ها . برداشت من از ایشون اینه که یک فرد جامعه ستیز و متنفر از بشریته و ذات کثیف اش رو دیده و در فیلم هاش می خواد این رو نشون بده .
به خاطر همین من خودم یادمه اون قدر که از دیدن ضد مسیح اش به این درجه از چندش رسیدم از فیلم های فانتزی اسلشر مثل اره نرسیدم.
به نظر من وون تریر رو میشه ادامه دهنده راه پازولینی در نسل جدید دونست . فقط نمی خواد با ساخت فیلمی در اون لول با اون استاد بلامنازع بی پردگی مقایسه بشه :D
همین الان منو یاد salo انداختی :|:| شما هم به مرحله تهوع رسوندن کاربر در این پست به مرحله استادی رسیدی :| :D

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
همین الان منو یاد salo انداختی :|:| شما هم به مرحله تهوع رسوندن کاربر در این پست به مرحله استادی رسیدی :|:D

پس شاید من هم بزنم تو خط کارگردانی :D. البته امیدوارم منظورتون از به تهوع رسوندن یادآوری یک فیلم تهوع آور دیگه باشه نه مزخرف بودن کامنت ام. چون اگه احتمال دوم ام مد نظرتون بوده من دون پایه ای بیش نیستم تو مزخرف گویی از من استاد تر هم بوده تو تاریخ این فروم :D .

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
پس شاید من هم بزنم تو خط کارگردانی :D. البته امیدوارم منظورتون از به تهوع رسوندن یادآوری یک فیلم تهوع آور دیگه باشه نه مزخرف بودن کامنت ام. چون اگه احتمال دوم ام مد نظرتون بوده من دون پایه ای بیش نیستم تو مزخرف گویی از من استاد تر هم بوده تو تاریخ این فروم :D .

قشنگ اون اتاق سرو غذا تو Salo اومد جلو چشمم ::| فقط خواستی کارگردان بشی حواست باشه ترورت نکنن وگرنه استعداد بالایی تو کرینج کردن داری :D
==
الان هم خبر اومده نسخه دوم فیلم Chicken run قراره بسازن بعد بیست سال :x
میشه این کارتون تشبیه کرد به حال و احوال امروزه ما :D

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
  • Like
Reactions: AmirPXP

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند