dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
616
حالا که بحث فیلم های قدیمی و ناشناخته است
یه فیلم خیلی چرت و مسخره ای بود که خیلی هم میدیدمش
اکشن کره ای یا ژاپنی
توش بازیگرها لباس های مثلا کاستوم زنبور و عقاب و ... اینطور چیزا میپوشیدن و یه بند میجنگیدن
فکر کنم دو سه تا هم ازش ساخته بودن
کلا فیلم فریکی و عجیبی بود
کسی میدونه اسم فیلم چی بود؟
???
این نیست ؟
1593616317485.png

• Like
Reactions: M0HAMAD

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
دزدان دریایی کارائیب بدون جانی دپ رو همین الان باید سیفون کشید روش. مرتیکه رو از کار بیکار و رزومه کاریش رو نابود کردن بعد اون زن عنتر عفریته-ش داره راس راس برای خودش میچرخه و هر روز یه پشتک واروی جدید میزنه.

پ.ن: چه حالی میده جانی دپ واقعا در قالب سویینی تاد بیاد سراغشون و با تیغ ریش تراشی گردن همه شونو ببره و بده کیک ازشون درست کنن:D
یعنی تو این چند سال جوری زدن جانی دپ رو ترکوندن که دیگه برگشتنی براش وجود نداشته باشه بعد اون خانوم خوشگله که علاقه داره با کل هالیوود ... بله ... بله ...هر روز تو یه فیلم جدید می بینیمش
واقعا گند بزنن به این جو مسخره ای که چند سالیه کل هالیوود و اصلا جامعه رو گرفته
رسما زدن سویینی تاد و ادوارد دست قیچیمون رو ترکوندن:|

• Like
Reactions: Arima Kishou

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,376
نام
محمد
ظاهرا بن افلک مجدد واسه نقش بتمن تو DCEU قرارداد امضا کرده
این 30 ملیون بودجه اصلاحیه JL چه ها که نکرد...
این فیلم فلش هم اگه اخبارو شایعات به وقوع بپیونده میتونه نجات بده یونورس رو ....
عجب شیر تو شیری شده.
تکلیف این بتمن پتینسون چی میشه؟
جرد لتو هم پس با این اوضاع شاید برگردونن:|

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
نه این نیست
واسه زمانیه که فکر کنم ۷ یا ۸ سالم بود
شایدم کمتر
میشه حدودای ۱۹۹۶ یا حدودای ۷۵
کلا چیز عجیبی بود
موتور های خاص و عجیب غریبی هم داشتن
ولی قشنگ یادمه یکیشون کاستوم زنبور داشت
واسه اون دوران بود که شناسنامه میبردی فیلم وی اچ اس کرایه میکردی
باید قایمش میکردی تو شلوار یا پیرهنت
تهش هم شو هندی یا جنگ عیدانه ۷۵ داشت
واسه اون دورانه

ویرایش:
دیگه خودم دست به کار شدم و فکر کنم این بود
IMG_20200702_010247.jpg
Kamen Rider Black یا Baja Hitam
کلا چیز خیلی خیلی عجیبی بود
کسی دیده بدونه چی بود اصلا؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: saeed_sg

DeadPooLX

کاربر سایت
Jul 28, 2016
466
یا جنگ عیدانه ۷۵ داشت
واسه اون دورانه

ویرایش:
دیگه خودم دست به کار شدم و فکر کنم این بود
View attachment 151438
Kamen Rider Black یا Baja Hitam
کلا چیز خیلی خیلی عجیبی بود
کسی دیده بدونه چی بود اصلا؟

kamen rider شخصیتش هست و اون موقع به اسم سوار نقاب دار میفروختن

اینقدر اون آدم بده داستان ترسناک بود من هنوز میترسم ازش =))

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
پ.ن: چه حالی میده جانی دپ واقعا در قالب سویینی تاد بیاد سراغشون و با تیغ ریش تراشی گردن همه شونو ببره و بده کیک ازشون درست کنن:D
در قالب ادوارد دست قیچی بیاد پرپرشون کنه بزاره لای تشک بالشت:D

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
انگار ماجرای صندلی ممنوع نولان داره زیادی بالا می گیره و یه عده آدم بیکار که شغل شریف ژورنالیستی رو با خودشون اینور اون ور می کشن دارن از فرصت به دست اومده استفاده می کنن تا هر طور که شده به چشم بیان :|:-&
هالیوود خیلی وقته که بی ارزش شده کلا چندتا آدم کار درست توش مونده که یکیش همین نولانه.ببینم این SJW ها و اون احمق های گلوبالیست و لیبرال می تونن نولان رو هم مثل جانی دپ سیبل کنن و به فنا بدن :|

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
Christopher Nolan's Team Refutes Anne Hathaway's Claims of Him Banning Chairs from His Movie Sets - Report Door

واقعا تهوع‌آور شده جو رسانه‌های سرگرمی غربی‌. ان هتاوی به شوخی یه چیزی پرونده، اینا از همون استفاده کردن برای ساخت تیترای به ظاهر جنجالی و زرد. واقعا خجالت‌آور و احمقانست این وضعیت. انگار از هر فرصتی واسه حمله به آدمای موفق و عقده‌گشاییای بچگانه استفاده می‌کنن.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
ماجرای صندلی ممنوع نولان چیه باز؟! یک بیشتر توضیح بدید

پ ن: یادش بخیر یک زمانی تو این تاپیک درباره تاثیرات هیچکاک بر سینما و ... صحبت میشد و از برگمان مثال اورده میشد و لینچ رو تحلیل میکردند و ...

• Like
Reactions: javid48

PoP--General.2020

کاربر سایت
May 16, 2020
272

پ ن: یادش بخیر یک زمانی تو این تاپیک درباره تاثیرات هیچکاک بر سینما و ... صحبت میشد و از برگمان مثال اورده میشد و لینچ رو تحلیل میکردند و ...
اگه اشتباه نکنم نولان پشت صحنه صندلی ها رو بر میداره و نمیذاره کسی استراحت کنه چون به نظرش اینطوری بازیگرا و عوامل فیلم با جدیت بیشتری کار میکنن!!

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646

سلام

الان منظور شما اینه در مورد نولان صحبت میشه بدِ؟ یا سطح بحث اومده پایین؟!

متاسفانه ما در همه امور در گذشته گیر میکنیم اگه قرار باشه از الانم صحبت کنیم میزاریم یه ۲۰ سال بگذره تا تبدیل بشه به یک گذشته خووب تا در موردش حرف بزنیم!

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
سلام

الان منظور شما اینه در مورد نولان صحبت میشه بدِ؟ یا سطح بحث اومده پایین؟!

متاسفانه ما در همه امور در گذشته گیر میکنیم اگه قرار باشه از الانم صحبت کنیم میزاریم یه ۲۰ سال بگذره تا تبدیل بشه به یک گذشته خووب تا در موردش حرف بزنیم!

درود

بحث نولان خوبه که یاده گذشته های خوب افتادم! ولی خب بازم حیف همین بحث نولان هم بخش خوبه ماجرا نیست و بیشتر حواشی ئه

• Like
Reactions: arash1996 and Boss

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,507
نام
سپهر

درست است؛ سینما از گذشته می آید و تا گذشته اش را با دقت مرور نکنی، آن لذت فیلم سازی (به عنوان یک فیلمساز) و آن هسته هنر هفتم را احساس نمیکنی. بله هیچکاک تاثیر گذار بوده و هر کتاب سینمایی را هم پیدا کنی، یقینا در حد چند کلیدواژه و چند بخش به سینماتوگرافی هیچکاک اشاره شده است. اما باید به مسیر پیشرفت و تحول سینما هم نگاه کرد و قطعا به نتایج خوبی دست پیدا خواهی کرد. نولان یکی از همان هاست. طرفدار دارد و اندک هم نیست و بسیار هم طرفدارانش متعصب هستند و شدند! ولی در کل انتقادت بخاطر نولان هست و بخاطر روند تاپیک که چند وقتی به حاشیه رانده شده است؟

در این انجمن گاهی اوقات به طور جدی دیدگاهت را دنبال می کنم، تغییری دیده شده است؛ تغییری که باعث شده که حتی نظرت به بسیاری از فیلم ها منفی بشه و لیستی که پیرامون بهترین فیلم های دهه اخیر در آن تاپیک در میان گذاشتی را کلا رد کنی! در مجمع سینمادوستان روشنفکر نشستی یا کتاب پیرامون سینما بخونی؟!

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
Fisher dropped the bombshell on Twitter, only a few days after retracting earlier praise for Whedon. "Joss Wheadon’s on-set treatment of the cast and crew of Justice League was gross, abusive, unprofessional, and completely unacceptable," Fisher said in his tweet. "He was enabled, in many ways, by Geoff Johns and Jon Berg

ری فیشر، بازیگر نقش سایبورگ در فیلم جنجالی Justice League، طی توییتی به کارگردان فیلم یعنی جاس ویدن تاخته و رفتار او را در صحنه فیلمبرداری بسیار غیر حرفه ای و تهوع‌آور اعلام کرده است؛

«رفتار جاس ویدن در محل فیلمبرداری با بازیگران و عوامل «لیگ عدالت» تهوع‌آور، ناشایست، غیرحرفه‌ای و کاملاً غیرقابل‌قبول بود. او از بسیاری جهات توسط جف جانز و جان برگ حمایت می‌شد.»

طرفداران زک اسنایدر بالاخره و بعد سالها انتظار به آرزوی خود رسیدند و قرار است نسخه اسنایدر کات فیلم Justice League را در سال ۲۰۲۱ از سرویس استریم HBO Max تماشا کنند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر