Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,624
نام
iMAN
این آخری رو کنسل کنن من ممنوم می شم
خود کیانو ریوز خیلی از خواهر(!) واچوفسکی و فیلمنامه تعریف کرده و پشماش ریخته ...!!! آدم چی بگه والا...!!!! هم دوست دارم ببینم چه جوری ادامش میدن هم اینکه واقعا اندینگ فیلم کفایت میکرد...!!!

• Like
Reactions: saeed_sg

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
خود کیانو ریوز خیلی از خواهر(!) واچوفسکی و فیلمنامه تعریف کرده و پشماش ریخته ...!!! آدم چی بگه والا...!!!! هم دوست دارم ببینم چه جوری ادامش میدن هم اینکه واقعا اندینگ فیلم کفایت میکرد...!!!
والا با این اوضاع اشون مگه کسی هم جرئت داره به برادران...ببخشید خواهران واچوفسکی بالا چشمت ابرواهه....بعد کیانو فیلم آبکی کم بازی نکرده، به سلیقه اش توی این مورد نمیشه اطمینان کرد:D

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
فقط خواستم بگم خاک تو سر دیزنی و عوامل که سنگین Readـن با فیلم Artemis Fowl. چیزی که میتونست تبدیل به یه فیلم عالی بشه، با کثافت کاری بیش از حد و تغییرات وحشتناک نسبت به کتاب نابود شد عملا. نمیدونم ایده کدوم خری بوده که بیان کتاب رو اینجوری تغییر بدن که عملا یه چیز دیگه از توش در بیاد. حیف واقعا. حیف که پتانسیلش رو نابود کردن. دیگه از کارهای همیشگی دیزنی یعنی تغییر یه شخصیت دو رگه آسیایی اروپایی به یه سیاه پوست و تبدیل یه شخصیت مذکر به مونث چیزی نمیگم.

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
فقط خواستم بگم خاک تو سر دیزنی و عوامل که سنگین Readـن با فیلم Artemis Fowl. چیزی که میتونست تبدیل به یه فیلم عالی بشه، با کثافت کاری بیش از حد و تغییرات وحشتناک نسبت به کتاب نابود شد عملا. نمیدونم ایده کدوم خری بوده که بیان کتاب رو اینجوری تغییر بدن که عملا یه چیز دیگه از توش در بیاد. حیف واقعا. حیف که پتانسیلش رو نابود کردن. دیگه از کارهای همیشگی دیزنی یعنی تغییر یه شخصیت دو رگه آسیایی اروپایی به یه سیاه پوست و تبدیل یه شخصیت مذکر به مونث چیزی نمیگم.
این کار دیگه عادی شده و مخصوص یه کمپانی از این چیزا نیست خود نتفلیکس هم انجام میده hbo هم با واچمن انجام میده و خیلی های دیگه و تازه یه موج جدیدی هم بعد جورج فلوید شروع میشه با شدت بیشتر حالا اینکار همیشگی دیزنیه کار همیشگی بقیه هم هست فقط سر دیزنی بالای دار نبرید :D

• Like
Reactions: bayern_vahid

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,582
نام
شیخ صدرا
من تو برنامه هامه چند نفر زن و سیاهپوست و هم جنس باز جمع کنم (اگه بتونم زنای سیاهپوست هم جنس باز یدا کنم که چه بهتره) همینجوری روزا ازشون فیلم بگیرم خدا رو چه دیدی شاید اسکار بردم :D

البته من نمیدونم وقتی اینجوری بهشون بها میدن که بگن بین اینا فیلمساز و دانشمند هم هست،خودشون فک نمیکنن که دارن غیر مستقیم بهشون میگن اینا یه مشت کج و کوله دوزارین که توشون آدم حسابیم هست؟ اصن عین فحش میمونه :D

پ.ن: حتی اون روزی که فروشنده اصغر فرهادیم اسکار برد ما شاهد سیاست غربتی نواز غرب بودیم :D

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
هنرمندان سیاه پوست جامعه آمریکا به دنبال ایجاد یک «دایورسیتی» قابل تحمل و تامل در آکادمی اهدای جوایز آمریکا هستند نه چیز بیشتر! همچنان شک داریم که آیا بردن جایزه مونلایت و آن شوی مضحک اشتباه سهوی، برنامه ریزی شده بوده؟ آیا بردن رامی مالک برای بهترین بازیگر نقش اول مرد برای مستر روبات در سال 2016 بر مبنای «رعایت دایورسیتی» بوده و نه «پرفورمنس رامی»؟ و صدتا مثال دیگر هم می توانم بزنم که نگاهی توطئه آمیز بر بردن شدن و تحویل گرفته شدن اثری داریم! مشکل در این است که داریم روی معضلی انتقاد می کنیم که ریشه و مبنایش در یک کشور غریبه است. چرا گاهی اوقات مثل کارشناسان سیاسی صحبت می کنیم که انگار معضل کنونی جامعه آمریکا را یک "سیرک" می دانیم؟ اصلا رک بگویم به ما چه! اگر این کمپین Black Lives Matter و سپس All Lives Matter (قرار بود فقط سایر رنگین پوست ها هم توجه شود و نه گرایشات جنسی!) در آمریکا و صنعت سینمایش سلطه بگیرد، دیگر سینمای کشور آمریکا را دنبال نخواهید کرد؟ اگر در صنعت سینمایی اروپا هم فرا گیرد چه؟ (اخ دنبال چند تا جواب نه از سوی کاربران ارجمند و با علت میخوام :D)

پ.ن: چاره ای جز تحمل نداریم و روزی می رسد که مانند شخصیتی که Tim Blake در سریال واچمن بازی میکرد، با دیدن هر شوی تلویزیونی آمریکایی که پروتاگونیستش هم سیاه پوست و همجنسگرا باشد، تعجب نمی کنیم!

• Like
Reactions: saeed_sg

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
391
هنرمندان سیاه پوست جامعه آمریکا به دنبال ایجاد یک «دایورسیتی» قابل تحمل و تامل در آکادمی اهدای جوایز آمریکا هستند نه چیز بیشتر! همچنان شک داریم که آیا بردن جایزه مونلایت و آن شوی مضحک اشتباه سهوی، برنامه ریزی شده بوده؟ آیا بردن رامی مالک برای بهترین بازیگر نقش اول مرد برای مستر روبات در سال 2016 بر مبنای «رعایت دایورسیتی» بوده و نه «پرفورمنس رامی»؟ و صدتا مثال دیگر هم می توانم بزنم که نگاهی توطئه آمیز بر بردن شدن و تحویل گرفته شدن اثری داریم! مشکل در این است که داریم روی معضلی انتقاد می کنیم که ریشه و مبنایش در یک کشور غریبه است. چرا گاهی اوقات مثل کارشناسان سیاسی صحبت می کنیم که انگار معضل کنونی جامعه آمریکا را یک "سیرک" می دانیم؟ اصلا رک بگویم به ما چه! اگر این کمپین Black Lives Matter و سپس All Lives Matter (قرار بود فقط سایر رنگین پوست ها هم توجه شود و نه گرایشات جنسی!) در آمریکا و صنعت سینمایش سلطه بگیرد، دیگر سینمای کشور آمریکا را دنبال نخواهید کرد؟ اگر در صنعت سینمایی اروپا هم فرا گیرد چه؟ (اخ دنبال چند تا جواب نه از سوی کاربران ارجمند و با علت میخوام :D)

پ.ن: چاره ای جز تحمل نداریم و روزی می رسد که مانند شخصیتی که Tim Blake در سریال واچمن بازی میکرد، با دیدن هر شوی تلویزیونی آمریکایی که پروتاگونیستش هم سیاه پوست و همجنسگرا باشد، تعجب نمی کنیم!
البته All lives matter کمپین راست گراهای افراطی در مقابل black lives matter هستش. واقعیت ماجرا اینه که به عنوان کشوری که حقوق اکثریت هم توش پایمال میشه و عملا وجود نداره، شاید برای ما عجیب باشه که چرا صنعت سینمای آمریکا اینقدر روی حقوق اقلیت‌های نژادی و جنسی حساسه. ولی واقعیت اینه که تبعیض در جامعه ی آمریکا وجود داره، شدیده، و در چند سال اخیر بدتر هم شده. هنرمند وظیفه ی خودش می‌دونه که مبارزه کنه، و این در نهایت به کمپانی های بزرگ جهت میده. در مورد کمپانی ها حق با دوستانه که اونها ترند رو دنبال می‌کند. ولی بر عکس نظر خیلی از دوستان، بسیاری از هنرمندان و مردم آمریکا واقعا این مسائل براشون مهمه، و همینهان که به کار کمپانی ها و حتی دولت جهت میدن. شاید برای مخاطب جهانی سخت باشه دیدن این همه تاکید و مبارزه روی این قضایا ولی خیلی بعید می‌دونم مسیر هنر به این زودی ها عوض بشه. من که شخصا تحسینشون میکنم. شاید از نظر ما دیدن این که آمریکا رئیس جمهور سیاه پوست داشته معنیش اینه که دیگه تبعیضی وجود ندارد ولی واقعیت اینه که تبعیض وجود داره، و بسیار هم شدید و ریشه آیه. در مورد اقلیتهای جنسی که دیگه وحشتناکه و کلی هم بدتر شده. پس آماده باشید که ادامه ی این موج رو ببنید برای سالها. اگر واقعا اذیت میشید باید خیلی جدی بیخیال دنبال کردن سینمای آمریکا بشید تا وقتی که مسیرش عوض بشه

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial

148324

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,582
نام
شیخ صدرا
همه اینا به نظر من چهره جدید و بزک کرده استعمار هستن و بس!
وگرنه هیچ کارگردان و کمپانی فیلم سازی دلش برای چیزی به جز جیب خودش نمیسوزه.

با این حرفام مردم خودشون سرگرمن و حس میکنن در اوج رفاه دارن واسه بدبخت ترین آدما شق القمر میکنن و خودشونم از اون طرف با یه چهره خیلی ملوس و حامی حقوق هر چیزی به ادامه استعمار مدرن میپردازن.

این وسط تکلیف مردم خودشون که مشخصه!
تکلیف اوناییم که تو خرخره تو باطلاق فقر و جنگ و خون ریزی ایجاد شده تو اینا فرو رفتن هم مشخصه.
فقط این وسط یه کشورایی وجود داره که حد واسطی بین استعمارگر و مستعمرات هستن (که خودشونم تحت استعمارن در عمل) مثل کشور ما که مردم به ظاهر آگاهش با سیستم خودشون مخالفن (به حق یا ناحق) و از دور واسه جریانات جوامع بالا دستی استعماری بدون اینکه بدونن چخبره دست میزنن و هورا میکشن.
در کنارش هم رسانه های استعماری بومی شده این جوامع هم مردمشون رو بمبارون فکری میکنن.

پ.ن: حالا این وسط میگید تکلیف باقی مونده های بلوک شرق و نظام های کونیستی چی میشه؟ اینام خودشون یه شکل نوین استعمارن که مستعمرات خاص خودشون رو دارن و فقط اون استعمارگرای کلاسیک شاید از هر 20 جایی که نفوذ میکردن 5 تاشو واسه مقاصدشون آباد هم میکردن ولی اینا کلا میان که بخورن و ببرن :D
رابطه بین این 2 دسته استعمارگر محترم هم مثل رابطه شیطان و کلیساس،هر کدوم نباشن بساط اون یکی تعطیل میشه :D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
البته All lives matter کمپین راست گراهای افراطی در مقابل black lives matter هستش. واقعیت ماجرا اینه که به عنوان کشوری که حقوق اکثریت هم توش پایمال میشه و عملا وجود نداره، شاید برای ما عجیب باشه که چرا صنعت سینمای آمریکا اینقدر روی حقوق اقلیت‌های نژادی و جنسی حساسه. ولی واقعیت اینه که تبعیض در جامعه ی آمریکا وجود داره، شدیده، و در چند سال اخیر بدتر هم شده. هنرمند وظیفه ی خودش می‌دونه که مبارزه کنه، و این در نهایت به کمپانی های بزرگ جهت میده. در مورد کمپانی ها حق با دوستانه که اونها ترند رو دنبال می‌کند. ولی بر عکس نظر خیلی از دوستان، بسیاری از هنرمندان و مردم آمریکا واقعا این مسائل براشون مهمه، و همینهان که به کار کمپانی ها و حتی دولت جهت میدن. شاید برای مخاطب جهانی سخت باشه دیدن این همه تاکید و مبارزه روی این قضایا ولی خیلی بعید می‌دونم مسیر هنر به این زودی ها عوض بشه. من که شخصا تحسینشون میکنم. شاید از نظر ما دیدن این که آمریکا رئیس جمهور سیاه پوست داشته معنیش اینه که دیگه تبعیضی وجود ندارد ولی واقعیت اینه که تبعیض وجود داره، و بسیار هم شدید و ریشه آیه. در مورد اقلیتهای جنسی که دیگه وحشتناکه و کلی هم بدتر شده. پس آماده باشید که ادامه ی این موج رو ببنید برای سالها. اگر واقعا اذیت میشید باید خیلی جدی بیخیال دنبال کردن سینمای آمریکا بشید تا وقتی که مسیرش عوض بشه

مشکل دقیقاً اینجاس که یه نوار باریک هست بین PR و کار خیر. اکثر کمپانی‌های بزرگ صدای تغییرات رو شنیدن ولی برای PR خودشون دارن این تغییرات رو منعکس می‌کنن. یعنی جز چاپ پول اعتقادی به چیز دیگه‌ای ندارن. این حرص خیلیا رو در میاره (از جمله من) ولی خیلیا از جمله بخشی از این تاپیک و این سایت از این اتفاق این تعبیر رو می‌کنن که این «خواست» اون مبارز مدنی/آدم عادی جامعه‌ست یا این اتفاقات authentic هست. در صورتی که توی مدل دهکده‌ی جهانی امروز، که آمریکا رهبری فرهنگی جهان رو به دست گرفته یه مدل corporocracy وجود داره که کمپانی‌های بزرگ عملاً دارن به دنیا و وقایعش حکومت می‌کنن و برای رشد خودشون نیروی کار ارزون رو میچلونن. اگه فردا خواست اکثریت نژادپرستی بشه، کمپانی‌های بزرگ تبلیغات نژادپرستانه می‌دن، اگه فردا خواست اکثریت پرستش سنگ توالت بشه، اونا هم تو تبلیغاتشون سنگ توالت رو میپرستن. ماهیتشون اینه، واقعیت سیستم حاکم اینه.:D

حالا دوستمون میره روی منبر که اینا (سیاه‌پوستا) از حقوقشون بیشتر میخوان. یا میگه من هوموفوب نیستم ولی اینا مشکل دارن.:D آره منم نژادپرست نیستم با ترکا مشکل ندارم چون پدرجدم ترک بوده پس جک ترکی میگم خوبه؟:D

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
دموکرات ها برای جبران شکست فضاحت بارشون در عرصه سیاسی پرچم progressivism دست گرفتن و حالا دارن از تمامی قدرتشون در media استفاده میکنن، فضای هنری که پایه ی اصلیش آزادی عقیده و بیان هست را کردن محل عقده گشایی های سیاسی ، خیلی از داستان

ها و franchise هایی مثل Ghostbuster ، Star Wars، ِDr Who و ... را تغییر دادن که نتیجه اش چیزی نبوده جز شکست. یکی از دلالیلی که باعث نصف شدن fan-base بازی TLOU2 شد همین حواشی سیاسی اخیرش بود. هنر باید از این آفت ها دور بمونه وگرنه تبدیل میشه

به propaganda

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,582
نام
شیخ صدرا
آره منم نژادپرست نیستم با ترکا مشکل ندارم چون پدرجدم ترک بوده پس جک ترکی میگم خوبه؟:D

واقعا مشکل این کار چیه؟ :D

حالا دوستمون میره روی منبر که اینا (سیاه‌پوستا) از حقوقشون بیشتر میخوان.

دقیقا اون مقوله کف و سوت و هورا زدن که بالا ذکر کردمو عملی اجرا کردی :D

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
391
مشکل دقیقاً اینجاس که یه نوار باریک هست بین PR و کار خیر. اکثر کمپانی‌های بزرگ صدای تغییرات رو شنیدن ولی برای PR خودشون دارن این تغییرات رو منعکس می‌کنن. یعنی جز چاپ پول اعتقادی به چیز دیگه‌ای ندارن. این حرص خیلیا رو در میاره (از جمله من) ولی خیلیا از جمله بخشی از این تاپیک و این سایت از این اتفاق این تعبیر رو می‌کنن که این «خواست» اون مبارز مدنی/آدم عادی جامعه‌ست یا این اتفاقات authentic هست. در صورتی که توی مدل دهکده‌ی جهانی امروز، که آمریکا رهبری فرهنگی جهان رو به دست گرفته یه مدل corporocracy وجود داره که کمپانی‌های بزرگ عملاً دارن به دنیا و وقایعش حکومت می‌کنن و برای رشد خودشون نیروی کار ارزون رو میچلونن. اگه فردا خواست اکثریت نژادپرستی بشه، کمپانی‌های بزرگ تبلیغات نژادپرستانه می‌دن، اگه فردا خواست اکثریت پرستش سنگ توالت بشه، اونا هم تو تبلیغاتشون سنگ توالت رو میپرستن. ماهیتشون اینه، واقعیت سیستم حاکم اینه.:D

حالا دوستمون میره روی منبر که اینا (سیاه‌پوستا) از حقوقشون بیشتر میخوان. یا میگه من هوموفوب نیستم ولی اینا مشکل دارن.:D آره منم نژادپرست نیستم با ترکا مشکل ندارم چون پدرجدم ترک بوده پس جک ترکی میگم خوبه؟:D
قطعا corporation ها فقط و فقط به سود خودشون فکر میکنن و بس. ولی خیلی از اتفاقاتی که میوفته و خیلی از کسانی که دارن مبارزه میکنن authentic هستن و همونها موج راه میندازن و به کمپانی ها جهت میدن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر