Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
تم فیلم خیلی خوب بود خیلی تاریک و خشن مثل اون سه تای اولی که گور وربینسکی ساخته بود (خدایی خیلی کارگردان خوبیه و اندرریت ترین کارگردان حال حاضره )
امیدوارم این یکی یه چیزی مثل سه تای اولی خصوصا شماره اول بشه اینکه راب مارشال ساخته بود خیلی مضخرف بود

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
این پسره که نشون دادن پسر اورلاندو بلوم ه. بهش میگفت پدرت رو برام پیدا کن...
اونی که من دیدم اعلامیه جک دستش بود و گفت جکو پیدا کن
------------------------------------------------------------------
از شخصیت منفی فیلم خوشم اومد به نظرم خیلی خوب میشه
1تا 3 (4 به غیر از خوده جک خیلی چیزی نداشت از نظر من ) رو از بس دیدم دیالوگاش رو از حفظ میگم :)

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
جالب بود تریلر، امیدوارم فقط یه وقت جوگیر نشن اون حس طنز فیلم رو کم کنن :D فقط این فیلم گویا دو تا کارگردان داره که با هم کار میکنن، تا حالا فیلمی ازشون ندیدم، ایشالا که کارشون رو به خوبی انجام بدن :D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
فکر کنم تریلرهای متفاوتی رو یدیم چون تو اونی که من دیدم بهش میگفت جک اسپارو رو پیدا کن :D
10 دقیقه بعد اینکه تریلر رو دیدم اون پست رو گذاشتم تو همین زمان یادم رفت در مورد جک اسپارو صحبت می کرد :|
حالا گذشته از این اون پسره احتمال داره بچه شخصیت اورلاندو بلوم باشه...

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
جالب بود تریلر، امیدوارم فقط یه وقت جوگیر نشن اون حس طنز فیلم رو کم کنن :D فقط این فیلم گویا دو تا کارگردان داره که با هم کار میکنن، تا حالا فیلمی ازشون ندیدم، ایشالا که کارشون رو به خوبی انجام بدن :D

این فیلم به دست دو کارگردان نروژی Espen Sandberg و Joachim Rønning کارگردانی میشه، مهمترین اثرشون هم فیلم Kon-Tiki است.

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
10 دقیقه بعد اینکه تریلر رو دیدم اون پست رو گذاشتم تو همین زمان یادم رفت در مورد جک اسپارو صحبت می کرد :|
حالا گذشته از این اون پسره احتمال داره بچه شخصیت اورلاندو بلوم باشه...
آره
با توجه به صحبتایی که بازیگر همون پسره قبلا کرده یه جورایی عملا تایید شده‌س که همون هنری ترنر، پسر ویل ترنر باشه:
“It’s about a young man who wants to reconnect with his father, Davy Jones. There’s a curse that prevents him from doing that. I think it’s about how he goes around that and tries to fix it and he has to save his dad. I’m looking forward to it. It’ll be a lot of fun!”​

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
خاویر باردم جزو بازیگراییه که نقش منفی خوراکشه!
نمونش اسکای فال یا همین تبلیغ فیلم با اینکه تیزر بود ولی بیننده رو کلی به خودش جذب میکنه!عجب بازیگریه:D

no country for old men رو ول کردی چسبیدی به اسکای فال!!!:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
تریلر حال داد ، از اون بهتر پوسترـه فیلمه! خیلی خفنه :x :D

فقط یک سؤال! قراره داستان ادامه دار باشه(یا فیلم های دیگه ای تایید شدن برای آینده...) یا توی همین یک نسخه تموم میشه؟ :D

• Like
Reactions: arash1996

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
من سری X Men رو همیشه قاطی پاتی دیدم،
اگه بخوام ببینم از کدوم قسمتش باید شروع کنم؟
همه قسمت هاش به هم مربوطه؟ چون حال و حوصله ندارم از قسمت اولش که مال 2000 بشینم ببینم.

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
من سری X Men رو همیشه قاطی پاتی دیدم،
اگه بخوام ببینم از کدوم قسمتش باید شروع کنم؟
همه قسمت هاش به هم مربوطه؟ چون حال و حوصله ندارم از قسمت اولش که مال 2000 بشینم ببینم.
کلا همیشه به ترتیب سال ساخت دیدن بهتره. چه ایکس من چه استاروارز مثلا.
ترتیب داستانیش اما اینجوریه:
First Class
Origins Wolverine
X-Men 2000
X2
The last Stand
The Wolverine
Days Of Future Past
Apocalypse
شرمنده ولی ندیدم اون فیلم رو هنوز:D
اصلا اصل خاویر باردم تو اون فیلمه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند