stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
چرا خب؟:D

Sent from my iPhone using Tapatalk

اخه فیلم های بورن و جیمز باند اکشن هستند ، داستان سر راستی دارند و بیشتر سرگرم کنندند بعد اصلا قابل مقایسه با اثر هیچکاک که بیشتر تعلیق و معماگونه است نداره.
......
نمیدونم دوستان قبلا ذکر کردن یا نه ، داشتم کست دزدان دریایی جدیده رو نگاه میکردم و بطور اتفاقی نام گلشیفته فراهانی رو دیدم که برام جالب بود.

• Like
Reactions: TheGodfather

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
اخه فیلم های بورن و جیمز باند اکشن هستند ، داستان سر راستی دارند و بیشتر سرگرم کنندند بعد اصلا قابل مقایسه با اثر هیچکاک که بیشتر تعلیق و معماگونه است نداره.
......
نمیدونم دوستان قبلا ذکر کردن یا نه ، داشتم کست دزدان دریایی جدیده رو نگاه میکردم و بطور اتفاقی نام گلشیفته فراهانی رو دیدم که برام جالب بود.
نه بحث اکشن نیست:D دوستمون گفتن تو تم جاسوسی باشه... وگرنه من اکشن معرفی نکردم. تو سبک بورن و اینا همون مونیخ و Body Of Lies شاید فیلمای مناسبی باشن.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,717
نام
Ebrahim
Gears-of-War-4-Multiplayer-Beta-490084.jpg

فیلم Gears of War باز هم تایید شد!!!

راد فرگوسن رییس استودیو Coalition امروز تایید کرده که، فیلم Gears of War در کمپانی یونیورسال در حال ساخت است.

هنوز کارگردان و نویسنده فیلم اعلام نشده است. وهمچنین راد فرگوسن تایید نکرده که، کدام نقطه از دنیای Gears of War قرار است در فیلم استفاده شود.

در ضمن باید اضافه کرد که، تاریخ اکران فیلم نیز مشخص نشده است.

این اولین بار نیست که، قرار است فیلم Gears of War ساخته شود. در سال 2007 کمپانی «نیو لاین سینما» حق ساخت فیلم را خریده بود و حتی نویسنده، کارگردان و تولید کننده فیلم اعلام شده بود اما فیلم در برزخ تولید گیر افتاد.

لینک منبع

Javidmojallal

کاربر سایت
Nov 4, 2006
562
نام
جاوید
با تکنولوژی اون موقع که نمیشه همچین صحنه ای رو اول شخص گرفت
شات از دید اسکاتی(مثل همونجاییکه به پایین نگاه میکنه)، تکنولوژی نمیخواد! کافی بود اونجا که پلیس رو نشون میده و کات میخوره به اسکاتی نبود.
این اتفاق هرجوری افتاده ما خوابی رو میبینیم که اسکاتی دربارش حرف میزنه نه حقیقت رو.
خود هیچکاک هم بیاد بگه اون صحنه واقعی بود، شما قبول نمیکنی. وقتی میخوای خواب ببینی خوب بهتره ببینی. تمام.
چیزی که خودش رو بابتش سررزنش میکنه.
برو جمله اسکاتی رو یه بار دیگه گوش بده بعد ببین بابت سرگیجه سرزنش میکنه خودشو یا پلیس.
بیشتر کسانی که خدا رو قبول دارند عقاید 1000 سال قبل یا بیشتر رو قبول دارند و عقایدشون تغییر نکرده و حتی معتقدن که کتب آسمانی شون هنوز بکار میاد
درسته. خیلی ها هم تعریف دیگری دارند. بسته به شعور و اطلاعات انسانها، تعاریف مختلفه.
هر تعریفی برای این دو کلمه به نوعی غلط است.
شما که به نظر منتقد و کارشناس معتقد هستید، بعیده همچین جمله ای بگید. همانطوریکه سواد من و شما در مقابل منتقدا صفره، پس در مقابل نظریه پردازها و مولف ها هم همینطوره، ولی همه شون برای هنر و عشق تعریف دارن حتی همون فرویدی که بهش استدلال کردی. پس اونا کار غلطی کردند؟
ببینید من الان میگم پدرخوانده چرت ترین فیلم تاریخ است اما حرف من ارزشی دارد؟
اگه براش دلیل بیاری و رو هوا چیزی نگی، بلی صد در صد ارزش داره. کسانی که تو هر زمینه ای، خصوصا هنر، ماندگار شدند، ساختارشکن بودند و در قید و بند دوران خود فکر نمیکردند.
سواد سینمایی شما یا من در برابر راببین وود و راجر ایبرت و بقیه منتقدان نزدیک به 0 است.
راجر ایبرت و ... و حتی باهوشترین انسان روی کره زمین هم ممکنه اشتباه کنه، ممکنه به چیزی دقت نکنه و از کنارش رد بشه و با اشاره من یا تو تازه متوجه بشه. هیچ چیزی مطلق نبوده و نخواهد بود.

از فیلمهای سالهای اخیر هم در زمانهای آینده فیلمهایی خواهند بود که رتبه اول و دوم همون لیست رو پر میکنند و دوباره یه عده پیدا میشن تحلیلهای چندین صفحه ای راجع فیلمهایی که الان میبینی و از کنارش رد میشی مینویسن
این جمله یادت بمونه، موقعی که 60 سالت شد اگه یه همچین اتفاقی افتاد یه یادی از من بکن!

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,717
نام
Ebrahim
دیکاپریو 2016 فیلم بازی نمیکنه ؟

فعلا زده تو کار تولید کنندگی یه مستند دارن میسازن به اسم Before the Flood

تو جدید ترین فیلم بن افلکم تولید کننده است به اسم Live by Night

آخرین ویرایش:

javid48

کاربر سایت
May 2, 2014
44
شات از دید اسکاتی(مثل همونجاییکه به پایین نگاه میکنه)، تکنولوژی نمیخواد! کافی بود اونجا که پلیس رو نشون میده و کات میخوره به اسکاتی نبود.
شما اول گفتی این سکانس کلا اول شخص باشه که من گفتم با اون تکنولوژی نمیشده.حالا بحث اون 2 ثانیه از دید پلیس است که به نظر من هیچ فیلمی با 2 ثانیه راوی اش تغییر نمیکنه.همونطور که ما در مالهند از دید چندین نفر میبینیم اما در اصل خواب یک نفر است و همه کنارش مثل اسباب بازی هستند.
خود هیچکاک هم بیاد بگه اون صحنه واقعی بود، شما قبول نمیکنی. وقتی میخوای خواب ببینی خوب بهتره ببینی. تمام.
الان شما هیچکاکی؟شما بهترین دلیلت زاویه دوربین بود که متاسفانه بنده نمیتونم با این دلایل مسخره قانع بشم در ضمن همین جمله رو من میخواستم درمورد شما بزنم،من چندین مطلب از منتقدین اوردم که میگفت خوابه اما شما خودت بر حرفت پافشاری میکردی.اگر فیلم های بیشتری که در مرز خیال و واقعیت هست ببینی به حرف من پی میبری.در تعجب هستم فیلمی با همچین سکانس ها و لوکیشن هایی بر طبق گفته شما رئال است.
برو جمله اسکاتی رو یه بار دیگه گوش بده بعد ببین بابت سرگیجه سرزنش میکنه خودشو یا پلیس.
اول میگه که بخاطر ترس از ارتفاع از اداره پلیس بیرون رفتم و بعد بخاطر این موضوع یاد پلیس می افته و اسکاتی بخاطر ترس از ارتفاعی یا سرگیجه ای که باعث مرگ پلیس شد خودش رو سرزنش میکنه.در تمام فیلم هم میبینیم بخاطر ترس از ارتفاع یا سرگیجه که باعث کشته شدن چند نفر شد عذاب میکشه.
شما که به نظر منتقد و کارشناس معتقد هستید، بعیده همچین جمله ای بگید. همانطوریکه سواد من و شما در مقابل منتقدا صفره، پس در مقابل نظریه پردازها و مولف ها هم همینطوره، ولی همه شون برای هنر و عشق تعریف دارن حتی همون فرویدی که بهش استدلال کردی. پس اونا کار غلطی کردند؟
فروید در مورد درک هنر مطلب داره اما درمورد خود هنر همون حرف من رو زده
فروید همچون بسیاری از فیلسوفان قرن بیستم بر عبث بودن علم زیبایی‌شناسی تاکید می‌کرد. علمی که شرایطی را می‌پژوهد که تحت آن‌ها، امر زیبا با دریافت حسی ادراک می‌شود.
به اعتقاد فروید این علم قادر نیست، در باب سرشت و منشاء زیبایی روشنگری کند. زیبایی‌شناسی متوسل به کلمات پر هیاهو و بی‌مایه می‌‌شود؛ در حالی که سودمندی زیبایی چندان آشکار نیست و نمی‌توان به کنه ضرورت فرهنگی‌اش پی‌ببرد. چنان‌که روانکاوی هم به زعم فروید جز اندکی، چیزی ندارد که در باب زیبایی بگوید. به نظر می‌رسد که تنها، اشتقاق و نشأت گرفتنش از گستره دریافت جنسی است که قابل اطمینان و متقن می‌نماید
البته طبق شناختی که از شما دارم حتما میگید فروید در اینجا اشتباه کرده.
راجر ایبرت و ... و حتی باهوشترین انسان روی کره زمین هم ممکنه اشتباه کنه، ممکنه به چیزی دقت نکنه و از کنارش رد بشه و با اشاره من یا تو تازه متوجه بشه. هیچ چیزی مطلق نبوده و نخواهد بود.
اگر حرف شما درمورد رزینت اویل هست که بله حق با شماست منتقدین خیلی خر هستند که به سرگیجه میگن روانشناسانه اما به رزینت اویل نمیگن!!حتی در سطحی ترین نقد های سرگیجه هم کلمه Psychological اورده شده اما شما نمیخوای قبول کنی!!
دوست عزیز بیش از 800 منتقد بطور مشترک اشتباه میکنند که سرگیجه و بقیه فیلم های قدیمی رو انتخاب میکنند و شما درست میگی!! ببخشید اما شما خیلی خودتون رو بزرگ میدونید و اونا رو کوچک.شاید یک نفر اشتباه کنه اما 800 نفر... شما میگید راجر ایبرت و ... ممکنه اشتباه کنند(جالبه فقط هم در موضوعاتی که من میگم اشتباه میکنند!!) اما درصدی احتمال نمیدید خودتون دارید کاملا اشتباه میکنید نه اونا که اندازه ی سن من و شما فیلم دیدند.

این جمله یادت بمونه، موقعی که 60 سالت شد اگه یه همچین اتفاقی افتاد یه یادی از من بکن!
اگر به 60 سالگی رسیدم چشم اما مطمئن هستم هیچکدام از فیلم های فعلی که منتشر شده به فهرست 10 تایی منتقدان و کارگردانان هرگز اضافه نخواهد شد همونطور که در لیست10 تایی منتقدان جدیدترین فیلم برای 48 ساله پیشه و در لیست کارگردانان برای 37 ساله پیش.حتی اگه به قول شما فیلم نادیده گرفته شده ای وجود داشته باشه برای همیشه فراموش شده است چون همین سرگیجه رو هم راببین وود , تروفو , گدار و ...بالا اوردند وگرنه این فیلم هم فراموش شده میشد.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر