Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
رونمایی کردن از بد منه قضیه اونم داخل اولین تیزر اصلا برام جالب نبود. امیدوارم مثل بلک بیرد نشه حالمون رو بهم بزنه :D.
این پسره خیلی شیبه الیزابت نیست؟

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
اینم که ول نمیکنه.
همش فیلمای remake و adaptation بد میسازه.
به غیر از دارک شادو که فیلم بدی بود و آلیس و بیگ آی که معمولی بودند کدوم remake و adaptation ساخته که بد بوده نکنه از نظرتون سویینی تاد اسلیپی هالو و چارلی و کارخانه شکلات سازی و حتی بتمن هاش فیلم های بدی بودند ؟؟؟ یا شایدم بیگ فیش و ادوارد دست قیچی و بیتل جویس و ادوود و عروس مرده فیلم های بدی بودند ؟؟؟
متا فیلم خیلی جالب نیست ولی بیگ فیش هم متاش تو همین حدود بود ولی فیلم بسیار زیباییه

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
دوستان چند تا فیلم که حال آدم رو خوب میکنه معرفی میکنید ؟
مثلا Limitless و چیزای این مدلی ...
واقعا با دیدن فیلمی مثل لیمیتلس حالت خوب شد؟من داشتم بالا میاوردم:D
حالا اگر میخوای تو همین داستانا باشه بشین لوسی رو ببین.یا از دید تاریک قضیه میخوای بشین مرثیه ای برای یک رویا رو ببین
پیشنهاد همینجوریم هم خاطرات یک قتله که هیچ ربطی به سبکی که خواستی نداره:D
من خودم برای بار چندم نشستم دوباره دیشب دیدمش بشین ببین روحت جلا پیدا کنه...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: yonestm

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
بن افلک کارگردان فیلم بتمن نام این فیلم را اعلام کرد.

طبق پست جدید هالیوود ریپورتز،بن افلک در جدید ترین مصاحبه خود برای فیلم The Accountant نام فیلم بتمن را به طور ساده The Batman اعلام کرد.

بن افلک همچنین اضافه کرد:

«بالاخره این نام چیزیه که می خواهیم باهاش جلو بریم، ولی ممکن است بعدا آن را تغییر دهیم.ما الان داریم رو فیلمنامه کارمی کنیم و بخوبی پیش می رود.»

The Batman نام یکی از انیمیشن های شوالیه تاریکی نیز هست.

هنوز تاریخ اکران فیلم مشخص نشده است ولی به عقیده Jeff Bewkes این فیلم یک سال ونیم آینده اکران خواهد شد.

همچنین بن افلک بدمن اصلی فیلم را Deathstroke با هنرنمایی Joe Manganiello اعلام کرده بود.

لینک منبع

آخرین ویرایش:

wrong_wierdo

کاربر سایت
Jun 16, 2016
52
به غیر از دارک شادو که فیلم بدی بود و آلیس و بیگ آی که معمولی بودند کدوم remake و adaptation ساخته که بد بوده نکنه از نظرتون سویینی تاد اسلیپی هالو و چارلی و کارخانه شکلات سازی و حتی بتمن هاش فیلم های بدی بودند ؟؟؟ یا شایدم بیگ فیش و ادوارد دست قیچی و بیتل جویس و ادوود و عروس مرده فیلم های بدی بودند ؟؟؟
متا فیلم خیلی جالب نیست ولی بیگ فیش هم متاش تو همین حدود بود ولی فیلم بسیار زیباییه

همین فیلم الیس جدیدش که خوب نبود، قبلیش هم به نظر من تعریفی نداشت ولی خوب بود، planet of the apes هم که نه شبیه اولیش بود نه به خوبیش. منم با بیشتر فیلم هاش خیلی حال میکنم ولی باید قبول کنی جدیدا فیلماش کیفیت قبل رو نداره

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
View attachment 66558
پوستر فیلم و نام فیلم Wolverine 3 منتشر شد.
عکس خیلی کلیشه ای هست! حالا امیدوارم اون چیزی که فک میکنم نباشه چون شدیدا منتظرشم فک کنم آخرین حضور هیو جکمن برای نقش ولورین هم باشه...

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
فک کنم آخرین حضور هیو جکمن برای نقش ولورین هم باشه...

درسته این تایید شده است آخرین حضورشه ولی چند وقت پیش هیو جکمن گفته تا زنده ام میخواهم تو نقش ولورین بازی کنم

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
برخلاف حرفای قبلی دیوید ایر، نسخه اکستندد Suicide Squad هم تایید شد :|
13 دقیقه محتوای اضافه داره، نسخه دیجیتالی 15 نوامبر و رو بلوری هم 13 دسامبر میاد.
آدم نمی‌دونه خوشحال باشه از این که بالاخره نسخه‌ی بهتری از فیلم رو (و احتمالا صحنه‌های بیشتری از جوکر) می‌بینه، یا این که ناراحت باشه از این که ممکنه سران دی‌سی کلا رو این حرکت حساب باز کرده باشن برای فیلمای بعدیشون

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر