Mortal Kombat | PS3

Sepehr47

کاربر سایت
Aug 23, 2010
252
نام
سپهر
سلام . تازه بازی رو گرفتم . می گه مثلا فلان کلید هارو بزن تا فن اجرا شه . وقتی من دکمه ها رو می زنم فنی اجرا نمیشه و مثلا گفته دوبار پایین بزنم می شینه .

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
سلام . تازه بازی رو گرفتم . می گه مثلا فلان کلید هارو بزن تا فن اجرا شه . وقتی من دکمه ها رو می زنم فنی اجرا نمیشه و مثلا گفته دوبار پایین بزنم می شینه .
عزیز اینجا نباید پرسش های Jailbreak مطرح کنی. توی تاپیک خودش بپرس:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=41132&page=18
اونجا یه pkg هست کارتو حل میکنه. لازم به پست زدن نیست، فقط سرچ کن.

• Like
Reactions: Kavigne

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
کسی سایتی جایی رو بلده اون character art ها و بقیه اون عکسا که تو Nekropolis ازاد میکنیم و بشه گرفت؟! نیاز دارم رو pc

A&M

کاربر سایت
Aug 3, 2011
3
سوال

سلام دوستان عزیز
53.gif

یه سوال داشتم اگر جواب بدین ممنون میشم .

در مورتل کمبت 9 (PS3) درقسمت Extra --> Krypt وقتی شروع به خریدن(purchase) می کنید اگر دقت کنید می بینید که بعضی از آیتم ها که بعد از خرید باز می شوند به نام Kombat Kode هستند .
مثل : No Blood که کدش 900900 به همراه اشکالی که زیر این اعداد مشخص شده .
بعد از این که مثلا آیتم No Blood باز کردین به قسمت Nekropolis --> Gallery --> Design اضافه میشه .

سوال من از دوستان عزیز اینکه چطوری از Kombat Kode استفاده کنیم ؟

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
سلام دوستان عزیز
53.gif

یه سوال داشتم اگر جواب بدین ممنون میشم .

در مورتل کمبت 9 (PS3) درقسمت Extra --> Krypt وقتی شروع به خریدن(purchase) می کنید اگر دقت کنید می بینید که بعضی از آیتم ها که بعد از خرید باز می شوند به نام Kombat Kode هستند .
مثل : No Blood که کدش 900900 به همراه اشکالی که زیر این اعداد مشخص شده .
بعد از این که مثلا آیتم No Blood باز کردین به قسمت Nekropolis --> Gallery --> Design اضافه میشه .

سوال من از دوستان عزیز اینکه چطوری از Kombat Kode استفاده کنیم ؟
درود ، اگر توجه کرده باشید در مسابقه های دونفره وقتی که میخواین وارد مبارزه شید (پس از انتخاب کرکتر) در صفحه لودینگ بازی ، دو تا مبارز روبروی هم ایستادن و شاخ و شونه میشکن:|:D ! همونجا میتونید این کدها رو وارد کنید ؛ ینی اگه عدد کد 829 هست باید مربع رو 8 بار ، مثلث 2 بار و دایره 9 بار فشار بدین تا اون کد فعال شه ؛ کثلا مبارزه بدون سر ! یا بدون خون ، یا بذون دست و غیره ...
چه جوری باید بخش داستانی رو بازی کرد؟ گزینش اسمش چیه؟
Story Mode

A&M

کاربر سایت
Aug 3, 2011
3
Lavigne عزیز ممنون که سریع جوابم دادی .
یه سوال دیگه : توی حالت ُStory Mode کارایی داره ؟ از کجا بفهمیم که مربع یا مثلث و یا ... برای کدوم عدده ؟

ممنون .

• Like
Reactions: Kavigne

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
Lavigne عزیز ممنون که سریع جوابم دادی .
یه سوال دیگه : توی حالت ُStory Mode کارایی داره ؟ از کجا بفهمیم که مربع یا مثلث و یا ... برای کدوم عدده ؟

ممنون .
Story Mode فکر نمیکنم ، نحوه تشخیصش هم اینه که دایره برای عدد راستی ، مثلث وسطی و مربع هم چپی ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر