Mortal Kombat | PS3

Killa Kang Lao

کاربر سایت
Jan 23, 2012
96
سلام.اگه کسی میدونه چطوری babality رو باید زد لطف کنه بگه من هرچی توی fatality tutorial میزنم عمل نمیکنه از هر فاصله ایم زدم.با تشکر

تا ميگه Finish Him/Her تو همونجايي كه هستي يه بار ميپري عقب (به اين ميگن Jumping Distance) بعد سريع رمز رو ميزني

---------- نوشته در 08:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:30 PM ارسال شده بود ----------

دوستان كسي هست كه آنلاين راحت بازي كرده باشه يا نه ؟!
من اينترنت 1 مگ وايرلس نامحدود دارم، سرعت آپلودمم بين 20-تا 50 متغيره، سرعت دانلودمم بين 120 تا 130 متغيره
پينگ تايمم: 98% 1ms هستش، packed lost هم اصلا ندارم.

چه ورژني از بازي رو بخرم؟

---------- نوشته در 08:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:32 PM ارسال شده بود ----------

DLCهای بازی رو چطور می شه نصب کرد؟ هر جا رفتم نوشته بود از اینستال پکیج که من کنسول رو زیر رو کردم و چنین چیزی پیدا نکردم!
ممکنه به خاطر این باشه که بازی اورجینال هست و این DLCها هک شده؟

من ورژن دستگام 3.55 هستش Multi Man هم روش نصبه، اين DLC هاي زير رو روش نصب كردم لباس هاي Costume هم باز كرد، هيچ مشكلي هم نداره تو گيم پلي.
نحوه نصب: فايلهاي توي اين لينكهاي .rar رو روي root يه فلش كپي كن، بعد فلش رو بزن به دستگاه، بعد بالاي عكس دارايورت تو منوي PS3 نوشته install package files برو توش اينا ميان، دونه دونه Install‌شون كن. تمام

Download DLC_freddy.rar

Download DLC_Kenshi.rar

Download DLC_Rain.rar

Download DLC_Skarlet.rar

Password: www.mkcenter.ir

يا
http://www.mediafire.com/?gm4e8r9oistl55a
http://www.mediafire.com/?y4sdksxb5d35hk9
http://www.mediafire.com/?10kyucgnb1iwhoh
http://www.mediafire.com/?q0fglse5gbeb1ot
البته دستگاه من كپي خوره درحال حاظر !!

آخرین ویرایش:

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
حس می کنم سازنده های بازی اصلا حوصله کار کردن روی بخش چند نفره نداشتن .کیفیت سرور ها افتضاح اونم روزهای ابتدایی! الان که پدیده ای به نام "هنگ " یارو یا ور بازی وقتی sign in هستی !

Killa Kang Lao

کاربر سایت
Jan 23, 2012
96
حس می کنم سازنده های بازی اصلا حوصله کار کردن روی بخش چند نفره نداشتن .کیفیت سرور ها افتضاح اونم روزهای ابتدایی! الان که پدیده ای به نام "هنگ " یارو یا ور بازی وقتی sign in هستی !

من متوجه نشدم، ميشه بيشتر توضيح بدي؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
البته من نظرم در مورد بخش آنلاین بازی با دوستمون یکم فرق داره :d
روزهای اول عرضه که برای من رسما اصلا نمیشد وارد اون بخش شد و حتی اگر به PSN وصل بودیم و وارد بازی میشدیم،بازی فریز میکرد!(حتی روی گزینه ی مولتی پلیر هم نمیزدیم بازم فریز میکرد :d )
ولی چند روزیه امتحان کردم،مشکلی نداشته و میشد بازی کرد! البته بازم قطعی و ... داشت ولی با بعضی ها هم میشد بازی کرد و دیگه خبری از فریز نبود خدا رو شکر :d
البته در کل بازم میتونست بهتر باشه! اصل بازی اون اوایل بود که کلا نزاشت بازی کنیم و الان خیلیا بازیشون رو فروختن یا دیگه حس بازی کردن ندارن!

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
البته من نظرم در مورد بخش آنلاین بازی با دوستمون یکم فرق داره :d
روزهای اول عرضه که برای من رسما اصلا نمیشد وارد اون بخش شد و حتی اگر به PSN وصل بودیم و وارد بازی میشدیم،بازی فریز میکرد!(حتی روی گزینه ی مولتی پلیر هم نمیزدیم بازم فریز میکرد :d )
ولی چند روزیه امتحان کردم،مشکلی نداشته و میشد بازی کرد! البته بازم قطعی و ... داشت ولی با بعضی ها هم میشد بازی کرد و دیگه خبری از فریز نبود خدا رو شکر :d
البته در کل بازم میتونست بهتر باشه! اصل بازی اون اوایل بود که کلا نزاشت بازی کنیم و الان خیلیا بازیشون رو فروختن یا دیگه حس بازی کردن ندارن!

تست کردم امیر کلا فریز می کرد تو لودینگ خود بازی نه مولتیش .. بدتر شده ..

آقایون این Shao Khan رو یادم رفته باره اول چه جوریه بزنمش با این بروسلی :D

dr_ecstasy

کاربر سایت
Jun 14, 2011
47
دوستان من DLC ها رو دانلود کردم سه تا شخصیت SCARLET,RAIN ,KENSHI افزوده شد اما خبری از FREEDY نشد چه کار باید بکنم
یه کاراکتر هم گوشه پایین سمت راست هست که کرسر از روش میپره و نمیشه انتخابش کرد اون رو چه باید کرد؟

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
دوستان من DLC ها رو دانلود کردم سه تا شخصیت SCARLET,RAIN ,KENSHI افزوده شد اما خبری از FREEDY نشد چه کار باید بکنم
یه کاراکتر هم گوشه پایین سمت راست هست که کرسر از روش میپره و نمیشه انتخابش کرد اون رو چه باید کرد؟
شخصیت فردی فکر کنم dlc خاص خودشو داره چون این اولین شخصیتی بود که فکر کنم در قالب dlc اضافه شد.
اون شخصیت اگر unlock نشده نمی شه انتخاب کرد اگر شده و بازم نمی شه برای کنترلی به غیر از شما هست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر