Mortal Kombat | PS3

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
بخاطر اینترنت ضعیف ایران هسته نمیشه انلین بازی کرد ای دی psnمن =wrath _lich_kingهسته اگر میخواستین انلین بزنین من هم هستم

---------- نوشته در 08:39 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:33 AM ارسال شده بود ----------

انلین بخاطر نت ضعیف کشور ما هسته Wrath_lich_king ای دی psnمن هسته خواستین انلین بزننین به ما هم بگین

البته بیشتر به خاطر سرورای آشغالشه که خود خارجیام ازش شاکین و گرنه بازیای فایتینگ دیگه رو میشه با اینترنت ایرانم بازی کرد.

oxford

کاربر سایت
May 11, 2009
246
نام
حمید
من یه مدت از joystick برای چپ و راست رفتن استفاده میکردم ولی حالا سیوا پاک شده نمیتونم میخوام ببینم برای استفاده از joystick باید چیزی ازاد کنم نمیدونم قبلن اینجوری بوده یا نه ولی دسته سالمه چون همه بازیارو درست انجام میده

m.77

کاربر سایت
Nov 7, 2012
96
نام
mahdi
سلام.آقا من دستگاهم کپی خوره تازه گرفتم.تو مورتال کمبات اصلا نمیتونم چند ضرب بزنم
دوبار جلو هم نمیتونم بزنم فقط مشت ولگد عادی چیکار کنم چرا اینطوریه؟؟

Killa Kang Lao

کاربر سایت
Jan 23, 2012
96
سلام
من می خواستم اورجینالشو بخرم و فقطم به خاطر آنلاینش می خوام بخرم,ولی شنیدم آنلاینش مشکل داره,درسته؟؟؟؟؟؟؟
ممنون

ping time 4.2.2.2 رو بگير اگه زير 50 بود شايد بدون لگ بتوني بازي كني كه بعيده

بگذريم، بچه ها تهران كسي نيست بريم پيش هم بازي كنيم؟

saeedazami

کاربر سایت
Dec 14, 2011
232
نام
سعید
سلام دوستان یه سوال مهم:چه طور میتونم فایتالیتی بزنم؟وقتی دور دوم مبارزه تموم مبشه میرم توی موو لیست و یکی از ضربات رو حفظ میکنم ودقیقا همون رو اجرا میکنم ولی هیچ اتفاقی نمی افته.

badboymadi

کاربر سایت
Dec 2, 2011
104
نام
mehdi
سلام دوستان یه سوال مهم:چه طور میتونم فایتالیتی بزنم؟وقتی دور دوم مبارزه تموم مبشه میرم توی موو لیست و یکی از ضربات رو حفظ میکنم ودقیقا همون رو اجرا میکنم ولی هیچ اتفاقی نمی افته.

باید اون فاصله ای رو که جلوی فتالیتی نوشته حفظ کنی.مثلا اگه نوشته بود touchingباید بری بچسبی به حریفت.یا اگه نوشته بود full screenباید تا اندازه ای که میشه دور بشی(مثلاsektorهمه ی فتالیتی هاش فول اسکرین ـه) یا اگه نوشته بود jumpبه اندازه ی یه پرش دور بشی

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
باید توی فاصله ای که نوشته اون حرکت رو بزنی!
مثلا jump اگر نوشته باشه،باید 3 قدم فاصله داشته باشی با حرف ، بقیه هم دقیق یادم نیست ولی یا باید بچسبی،یا نیم-یک قدم فاصله داشته باشی! میتونی بری توی بخش آموزش فیتالایتی ها و از اونجا فاصله ها رو یاد بگیری :d

RichesUNique

کاربر سایت
Jun 28, 2008
1,088
سلام من آپدیت دستگاه ps3 رو 4.31 کردم.اما کاملا تنظیماته دسته ام ریخته به هم.آنالوگ ها هم کار نمی کنه.تو آپشن هم درست می کنم دوباره می ریزه به هم چی کار کنم

unborn

کاربر سایت
Jun 21, 2009
46
نام
ali
من دوستام Mk9 رو به صورت حرفه‌ا‌ی بازی می‌کنن اگه کسی‌ علاقه داشت و به صورت حرفه‌ا‌ی این بازی رو دنبال می‌کنه به من پیام شخصی‌ بده تا قرار بذاریم

Dunfanbubay

کاربر سایت
Apr 13, 2012
105
نام
علیرضا
سلام.آقا من دستگاهم کپی خوره تازه گرفتم.تو مورتال کمبات اصلا نمیتونم چند ضرب بزنم
دوبار جلو هم نمیتونم بزنم فقط مشت ولگد عادی چیکار کنم چرا اینطوریه؟؟

سلام دوست عزیز
در واقع Combo و Dash شما کار نمیکنه
واسه من هم پیش اومده
باید فیکس یا آپدیت متناسب با ورژن بازیتو نصب کنی
;)

---------- نوشته در 08:27 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:25 AM ارسال شده بود ----------

من دوستام Mk9 رو به صورت حرفه‌ا‌ی بازی می‌کنن اگه کسی‌ علاقه داشت و به صورت حرفه‌ا‌ی این بازی رو دنبال می‌کنه به من پیام شخصی‌ بده تا قرار بذاریم

پیام شخصی دادم
:)

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
دوستانی که چیزبوک دارن برن این عکس رو ببینن :d

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=451183768308053&set=a.230761103683655.52150.100002493023928&type=1&comment_id=1177783&offset=0&total_comments=9&ref=notif&notif_t=photo_comment&theater

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
سلام

من تا جایی که یادمه قبلا یه مشکلی بعضی ها داشتن از فایل بازی بود به گمانم که باعث میشد هیچکدوم
از Special Move ها کار نکنن.
من الان یه دستگاه گرفتم بازی رو هم از یه جا گیر آوردم مشکلش دقیقا همینه.
فیکس لازم داره؟
فریمور روجرو 4.50 هستم.

jokerdark

کاربر سایت
Dec 29, 2011
121
نام
omid
سلام

من تا جایی که یادمه قبلا یه مشکلی بعضی ها داشتن از فایل بازی بود به گمانم که باعث میشد هیچکدوم
از Special Move ها کار نکنن.
من الان یه دستگاه گرفتم بازی رو هم از یه جا گیر آوردم مشکلش دقیقا همینه.
فیکس لازم داره؟
فریمور روجرو 4.50 هستم.

PS3 Jailbreak

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر