Mortal Kombat | PS3

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
آنلاین بازی رو تست کردم،یه دست زدم و بردم گفتم الان رتبم تو رنکینگ میاد اول دوم،یه دفعه دیدم رتبم N/A هست ! بعد دیدم نفر اول 50 بازی انجام داده که 35 تاش هم برد بوده ! این تازه مال ساعت 2 ظهر امروزه ! ملت واقعا بازی خور هستن !!!! آنلاینش خوب بود،لگ نداشتم ولی یه جزئی دیلی داشتم که قابل گذشت بود
فقط من موندم چرا تو صفحه ی انتخاب بازیکن،2 تا کریتوی هس !؟ یکی واسه پلیر 1 و یکی برای پلیر 2 ، نمیدونم داستان چیه ! ضمنا فتالیتی ها رو که تست میکردم مال اسکورپیون از همه بهتر بود !
فکر کنم برای اینه که با یک ps3 میشه دو نفر آنلاین بازی کنن!!!
در ضمن دیلی بازی در حد چند ثانیه بود ؟
بچه ها که میگن کانکت نمیشه برای آنلاین و کسی رو هم پیدا نمیکنه برای شما راحت افراد و بازیکنها رو پیدا میکرد ؟
در ضمن leather board (جدول امتیازات) بازی هنوز رسما راه نیوفتاده به زودی راه میفته !!!

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
فکر کنم برای اینه که با یک ps3 میشه دو نفر آنلاین بازی کنن!!!
در ضمن دیلی بازی در حد چند ثانیه بود ؟
بچه ها که میگن کانکت نمیشه برای آنلاین و کسی رو هم پیدا نمیکنه برای شما راحت افراد و بازیکنها رو پیدا میکرد ؟
در ضمن leather board (جدول امتیازات) بازی هنوز رسما راه نیوفتاده به زودی راه میفته !!!

این بازی مال دوستم بود اومد خونه ی ما،اینجا خریدیم و تست کردیم،واسه اینکه دوستم نزاشت کدشو من تو کنسولم بزنم،منم 2 day free trial رو زدم و آنلاین زدم،کسایی که نمیتونن آنلاین بازی کنن،همین کاری که من کردم رو بکنن تا اینکه سرور ها درست شه

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان من شنیدم کنترل نسخه ps3 با نسخه 360 فرق میکنه یعنی گفتن بهم که مال ps3 مشکل داره آیا این درسته؟ من خودم دمو رو دانلود کردم ولی همچین مشکلی که گفته شده ندیدم از دوستان و اساتید خواهش میکنم منو از گمراهی و گیجی در بیارن چون میخوام نسخه kollector رو بخرم اگه مشکلی داره نخرم
پیشاپیش ممنون

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
دوستان من شنیدم کنترل نسخه ps3 با نسخه 360 فرق میکنه یعنی گفتن بهم که مال ps3 مشکل داره آیا این درسته؟ من خودم دمو رو دانلود کردم ولی همچین مشکلی که گفته شده ندیدم از دوستان و اساتید خواهش میکنم منو از گمراهی و گیجی در بیارن چون میخوام نسخه kollector رو بخرم اگه مشکلی داره نخرم
پیشاپیش ممنون
جانم؟؟؟ احتمالا بر عکس شنیدی با دسته Xbox360 بازی یه جورایی غیر قابل بازیه نه PS3.
راستی Gamespot به بازی 8.5 داد! :|

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
جانم؟؟؟ احتمالا بر عکس شنیدی با دسته Xbox360 بازی یه جورایی غیر قابل بازیه نه PS3.
راستی Gamespot به بازی 8.5 داد! :|
همین منو به شک انداخت آخه با 360 تقریبا هیچ جوره کنار نمیتونم بیام دستش خیلی یه جوریه بعد که شنیدم 2 تا شاخ رو کلم در اومد گفتم بپرسم ببینم چی به چیه ممنون که توضیح دادین

• Like
Reactions: .:DEMON LORD:.

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
پیشاپیش ممنون
نه عزیز هیچ مشکلی نداره . یک نسخه از بازی رو چندجا دانلود کردن که به هیچ وجه نمیشد کومبو زد !! :D
نمیدونم قضیه-ی اون درسست شد یا نه اما نسخه-ی اصلی هیچ مشکلی نداره و کنترل بازی تو ps3 فوق العادست ( تو 360 هم عالیه دستان غیر قابل بازی چیه !!! )

pedramakaay

کاربر سایت
Apr 18, 2007
305

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر