Mortal Kombat | PS3

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
منم بازی گرفتم خیلی قشنگه:x:x
بقیه فاتالیتی ها چجوری باز میشن؟
کلا همه چیزای باز کردنی تو krypt از extras تو منوی اصلی بازی باز میشن.
راستی یه چی خوندم تو دفترچه بازی که جالب بود ولی فک نکنم واقعی باشه نوشته بود افراد زیر 18 سال نمیتونن کد رو reedem کنن!!!!!!!!:-o
به هر حال خاک تو اون سرشون با اون سروراشون از EA فقط کدگذاری واسه آنلاینشو یاد گرفتن.)x

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
کلا همه چیزای باز کردنی تو krypt از extras تو منوی اصلی بازی باز میشن.
راستی یه چی خوندم تو دفترچه بازی که جالب بود ولی فک نکنم واقعی باشه نوشته بود افراد زیر 18 سال نمیتونن کد رو reedem کنن!!!!!!!!:-o
به هر حال خاک تو اون سرشون با اون سروراشون از EA فقط کدگذاری واسه آنلاینشو یاد گرفتن.)x

آنلاینش مضخرفه >؟ منظورم سروراشه.
اگه آره من دیگه نخرم کدش رو.:(
شانس گنده ما کد نداشت

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
جانم؟؟؟ احتمالا بر عکس شنیدی با دسته Xbox360 بازی یه جورایی غیر قابل بازیه نه PS3.
راستی Gamespot به بازی 8.5 داد! :|

به نظر من این امتیاز منطقی ترین امتیازی بود که گیم اسپات به این بازی میتونست بده
جالبه گیم اسپات یکی از مهم ترین بدی های بازی رو Occasionally laggy online play. میدونه !

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
نه عزیز هیچ مشکلی نداره . یک نسخه از بازی رو چندجا دانلود کردن که به هیچ وجه نمیشد کومبو زد !! :D
نمیدونم قضیه-ی اون درسست شد یا نه اما نسخه-ی اصلی هیچ مشکلی نداره و کنترل بازی تو ps3 فوق العادست ( تو 360 هم عالیه دستان غیر قابل بازی چیه !!! )
ممنون شایان
این قضیه کد چی هست؟ من از کجا بفهمم کد تو بازی هستش یا نه؟ کلا یه توضیحی در مورد این کد میدین؟
دوستان برای توضیحات بیشتر در مورد نسخه کلکتورز پخ بزنید :((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر