Multi Platform Mortal Kombat 1

سازنده
NeatherRealm Studios
تاریخ انتشار
September 19th
ناشر
Warner Bros
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
  4. Nintendo Switch

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,645
سلام
دوستان تو بخش آنلاین بازی تمام کاراکترا همون اول در دسترس هستند ؟
اگه کرکتر مخفی قابل آنلاک کردن تو بازی نباشه، 23 کرکتر در دسترس هستن + در صورت پیش خرید بازی، شنگ سونگ بعنوان کرکتر 24م قابل بازی میشه. (بعد از عرضه بازی هم البته میتونید شنگ سونگ رو جداگانه بخرید)

نکته مهم: کرکترهای DLC بعد از عرضه بازی به مرور تا اوائل سال 2024 به بازی اضافه میشن.

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
587
نام
Dani
بچه ها آنلاین بازی با ایران مشکل نداره؟
والا من توی بتا حقیقتش هم با دی ان اس هم با gear up بازی کردم و مشکلی نداشتم ولی پینگت بین 150 تا220 هستش و با گیراپ من بعد هر دست پرت میشدم از وسط مچ بیرون حالا شاید بازی اصلی بهتر بشه وضعیت سرورا ولی در کل مشکلی که نداشت

Seyyedmasoud

کاربر سایت
Oct 3, 2021
41
والا من توی بتا حقیقتش هم با دی ان اس هم با gear up بازی کردم و مشکلی نداشتم ولی پینگت بین 150 تا220 هستش و با گیراپ من بعد هر دست پرت میشدم از وسط مچ بیرون حالا شاید بازی اصلی بهتر بشه وضعیت سرورا ولی در کل مشکلی که نداشت
ینی بدون دی اس ان یا گیر آپ نمیشه آنلاین بازی کرد ؟ با PC البته

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
587
نام
Dani
ینی بدون دی اس ان یا گیر آپ نمیشه آنلاین بازی کرد ؟ با PC البته
من با پلی بازی کردم بدون دی ان اس تست نکردم چون دی ان اس کلا سته روی دستگاه پلی مشکلی نداشتم از اون بابت بدون دی ان اس روی pc اطلاعی ندارم چطوریه

• Like
Reactions: Seyyedmasoud

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,950
نام
نریمان
اه این جدید بود؟ دو روز پیش همزمان با کیفیت اصلی تریلر لایو اکشن دیدم اومده ولی چرا فکر کردم تکراریه!
حجم اصلی 33 مگ، کیفیت افتضاح.
من تازه دیدم! :D
ممکنه قدیمی تر باشه. این ۲ تا هم هست.

IMG_20230901_212426.jpg

IMG_20230901_212437.jpg

این ولی جدیده :D

20230901_211003.jpg

یه سری از خرده فروشی ها گفتن بازی یکشنبه هفته‌ی بعد می‌رسه دستشون، یعنی عملا کمتر از ۱۰ روز به عرضه بازی مونده. امیدوارم مثلMK11 نشه که قبل از اومدن تریلر فراست، ملت داشتن تو توییچ باهاش بازی می‌کردن! :D

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,645
من تازه دیدم! :D
ممکنه قدیمی تر باشه. این ۲ تا هم هست.

View attachment 306942

View attachment 306943

این ولی جدیده :D

View attachment 306947

یه سری از خرده فروشی ها گفتن بازی یکشنبه هفته‌ی بعد می‌رسه دستشون، یعنی عملا کمتر از ۱۰ روز به عرضه بازی مونده. امیدوارم مثلMK11 نشه که قبل از اومدن تریلر فراست، ملت داشتن تو توییچ باهاش بازی می‌کردن! :D
اون دوتا هم تکراریه.
آخری جدیده، ولی جدید هم نبود هیچوقت تکراری نمیشد ^:)^

s3000

کاربر سایت
Jul 3, 2015
314
دوستان بازی احتیاج به اینترنت داره مثل 11؟ چون یادمه یسری از مود ها توی 11 احتیاج به نت داشت مثل کریپت یا گرفتن ریوارد ای بعد فایت حتی نسخه سوییچ هم بالا نمیومد این قراره مثل همون 11 نت بخواد یا نه؟

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,645
دوستان بازی احتیاج به اینترنت داره مثل 11؟ چون یادمه یسری از مود ها توی 11 احتیاج به نت داشت مثل کریپت یا گرفتن ریوارد ای بعد فایت حتی نسخه سوییچ هم بالا نمیومد این قراره مثل همون 11 نت بخواد یا نه؟
به احتمال زیاد آره.

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
587
نام
Dani
من فقط از یچیزی سر در نیوردم اونم اینکه اینا توی بخش داستانی مثلا چطوری میخوان کیموها رو بیارن و توجیه کنن؟🤔مثلا تو یه چپتر داستانی بعد از صبحتا فایت اصلی شروع بشه کیمو هاشو خودت انتخاب میکنی یا الله بختکی میاره برات؟🤔
خوشبحال اونایی که دستگاهشون دیسک خوره و میرن خورده فروشیا بازیو زود میگیرن ما که باید دوازده روز دیگه وایسیم...

s3000

کاربر سایت
Jul 3, 2015
314
من فقط از یچیزی سر در نیوردم اونم اینکه اینا توی بخش داستانی مثلا چطوری میخوان کیموها رو بیارن و توجیه کنن؟🤔مثلا تو یه چپتر داستانی بعد از صبحتا فایت اصلی شروع بشه کیمو هاشو خودت انتخاب میکنی یا الله بختکی میاره برات؟🤔
خوشبحال اونایی که دستگاهشون دیسک خوره و میرن خورده فروشیا بازیو زود میگیرن ما که باید دوازده روز دیگه وایسیم...
توی ویدیو های چپتر اول استوری و مبارزه توی چایخانه بو کونگ ریدن رو احضار می‌کرد و اسکور هم ساب زیرو که توی اون لحظه توی استوری حضور داشتن رو فکر کنم فقط کمو هایی توی استوری هستن که همون موقع روایت توی داستان حضور دارن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر