Multi Platform Mortal Kombat 1

سازنده
NeatherRealm Studios
تاریخ انتشار
September 19th
ناشر
Warner Bros
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
  4. Nintendo Switch
این قضیه حمایت از نویسندگانم چه داستانی شده:( جدیدا انگار بیانیه دادن که جلوی ضبط صدای کارکترای مهمان توی بازیا میخوان بگیرن الان هولمندرم که تو هواست معلوم نیست میشه یا نه:(( [-o< =((ولی دیگه صد در صد کمبت پک دو میره قشنگ روی هوا...بچیزی مثل mkx یه مشت کارکترای سایلنت بدون هیچ دیالوگی...

این قضیه حمایت از نویسندگانم چه داستانی شده:( جدیدا انگار بیانیه دادن که جلوی ضبط صدای کارکترای مهمان توی بازیا میخوان بگیرن الان هولمندرم که تو هواست معلوم نیست میشه یا نه:(( [-o< =((ولی دیگه صد در صد کمبت پک دو میره قشنگ روی هوا...بچیزی مثل mkx یه مشت کارکترای سایلنت بدون هیچ دیالوگی...
بهترین فرصت که کمبت پک 2cبدون کاراکتر میهمان بدن و MK Pack باشه:p

این لیست شخصیت هایی هست که میخوام به ترتیب یاد بگیرم. ممکنه قبل از اینا یه نگاهی به لی‌می و کنشی بندازم چون خیلی ازشون گیم پلی دیدم و تقریبا یه آشنایی اولیه دارم.

1- هویک
2-ریکو
3-شنگ سونگ
4-رین
5-اشره

لیست kameo:

1-گورو
2=موتارو
3-سارینا
4-شوجینکو
5-سایرکس

واقعا انتخاب خیلی سخته

این لیست شخصیت هایی هست که میخوام به ترتیب یاد بگیرم. ممکنه قبل از اینا یه نگاهی به لی‌می و کنشی بندازم چون خیلی ازشون گیم پلی دیدم و تقریبا یه آشنایی اولیه دارم.

1- هویک
2-ریکو
3-شنگ سونگ
4-رین
5-اشره

لیست kameo:

1-گورو
2=موتارو
3-سارینا
4-شوجینکو
5-سایرکس

واقعا انتخاب خیلی سخته
من تریلر کارکترارو ندیدم ولی حالا شما بحثشو باز کردی منم لیستمو بگم:
1-ساب زیرو(توی بتا که خیلی اوپبی بود)
2-اسموک
3-جنرال شاو(فکر کنم یچیزی تو مایه های کنشی باشه گیمپلیش سخت باشه و فان)
4-ریدن(بخاطر گیم پلی سرعتیش)
5-لیو کنگ(توی بتا مینم بود :D )
کیموها:
1-فراست(بشدت کابردیه قابلیتاش)
2-موتارو
3-سکتور
4-ساب زیرو
5-کونگ لاو

دانلود کیفیت اصلی تریلر لایو اکشن

لینک

دیشب یه نفر تو ردیت یه عکس از سایت اختصاصی WBGames برای خبرنگاران گذاشت که ظاهرا لانچ تریلر بازی رو به اشتباه آپلود کرده بودن. ولی باید بگم که هیچکدوم از تریلرهای قبلی تا حداقل 24 ساعت بعد از انتشار در یوتوب، توی این سایت بطور مستقیم قرار نگرفتن. فقط یکسری از سایت های خیلی معتبر در زمان انتشار تریلرها/اخبار به کیفیت اصلی دسترسی دارن (Gematsu, IGN, Gamespot و...)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or