Multi Platform Mortal Kombat 1

سازنده
NeatherRealm Studios
تاریخ انتشار
September 19th
ناشر
Warner Bros
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
  4. Nintendo Switch
کاربر مورد بحث که لیست کارکتر ها رو سوییچ رو منتشر کرده در ادامه به عملکرد نینتندو سوییچ در اجرای Mortal Kombat 1 اشاره کرده و از قرار معلوم، این نسخه از بازی از مشکلات فنی متعددی از جمله افت فریم‌های شدید و مشکل screen tearing رنج میبرد.

نسخه سوییچ بازی در دسترس یه سریا قرار گرفته و ویدیو هاش داره منتشر میشه، ظاهراً بازی بدون پچ Day 1 ناقص هست و نصف بخش داستانی، Invasions رو تعدادی از فیتالیتی ها توش نیست، بازی واسه کنسول های دیگه هم ظاهراً ۲ تا دیسک هست.

به نظرم اصلا ویدیو هاش رو نبینید، گرافیک بازی از MK Mobile هم پایین تره.

20230908_064708.jpg

h7j1ns1c8xmb1.jpg

نسخه سوییچ بازی در دسترس یه سریا قرار گرفته و ویدیو هاش داره منتشر میشه، ظاهراً بازی بدون پچ Day 1 ناقص هست و نصف بخش داستانی، Invasions رو تعدادی از فیتالیتی ها توش نیست، بازی واسه کنسول های دیگه هم ظاهراً ۲ تا دیسک هست.

به نظرم اصلا ویدیو هاش رو نبینید، گرافیک بازی از MK Mobile هم پایین تره.

View attachment 308203

View attachment 308204

نسخه سوییچ Scam هست ب معنای واقعی

• Like
Reactions: Rezahajizadegan
NRS یه ویدیو جدید تو یوتیوب آپلود کرده که فعلا مخفیه، احتمالا امروز یا فردا یه تریلر جدید میاد.

خیلی عجیبه که دقیقا یک کارکتر، یک کمیو و یک استیج تو لیک ها سیاه هستن، احتمالش هست که باس آخر به همراه کمیو و استیجش باشه که NRS واسه جلوگیری از لیک شدن، نگه داشته تا با پچ روز اول باز بشن.

نسخه های PS و Xbox هم رسیده به دست چند نفر و احتمالا شاهد لیک های با کیفیت تر خواهیم بود. :D

Screenshot_2023-09-08-10-46-51-685_com.miui.gallery-edit.jpg

Screenshot_2023-09-08-10-46-29-939_com.miui.gallery-edit.jpg

NRS یه ویدیو جدید تو یوتیوب آپلود کرده که فعلا مخفیه، احتمالا امروز یا فردا یه تریلر جدید میاد.

خیلی عجیبه که دقیقا یک کارکتر، یک کمیو و یک استیج تو لیک ها سیاه هستن، احتمالش هست که باس آخر به همراه کمیو و استیجش باشه که NRS واسه جلوگیری از لیک شدن، نگه داشته تا با پچ روز اول باز بشن.

نسخه های PS و Xbox هم رسیده به دست چند نفر و احتمالا شاهد لیک های با کیفیت تر خواهیم بود. :D

View attachment 308219

View attachment 308220
با این وضعیت دیگه نمیشه تو ردیت رفت پس یه هفته واس وایسیم

دو تا جزئیات کوچیک راجع به بخش داستانی (در اسپویلر):
بازی چهارتا پرده یا Act داره و سر جمع 15 فصل یا Chapter (هر چپتر چهارتا فایت داره به‌غیر از چپتر پونزدهم و مثل اینکه تعداد فایت‌های این چپتر خیلی بیشتر از بقیه است.)
روی نسخه‌های فیزیکی در دسترس فعلاً 25 درصد داستان رو میشه بازی کرد و چپترها از این قرار هستند:
Chapter 1 - Kung Lao
Chapter 2 - Johnny Cage
Chapter 3 - Raiden
Chapter 4 - Tanya
Chapter 5 - Baraka

عکس چپتر باراکا:
2023090718400900-A286C27B9BDB2412764FC5A6F13D81EC.jpg

2023090718412700-A286C27B9BDB2412764FC5A6F13D81EC.jpg

من بعد از کلی کلنجار با خودم پیش خرید زدم توی PS5 . خیلی دوست داشتم نسخه فیزیکیش رو بخرم کلکسیونی کنم ولی به خاطر اینکه بعدا DLC هاشو میخوام بگیرم و ریجن ۱ هستم باید دیسک ریجن ۱ یا آل پیدا میکردم که برای PS5 واردات نمیشه دیسکهای ریجن آل و خیلی کمیابه در حالی که زمان PS4 اینجوری نبود.
نهایتا بی خیال شدم زدم پیش خرید...

من بعد از کلی کلنجار با خودم پیش خرید زدم توی PS5 . خیلی دوست داشتم نسخه فیزیکیش رو بخرم کلکسیونی کنم ولی به خاطر اینکه بعدا DLC هاشو میخوام بگیرم و ریجن ۱ هستم باید دیسک ریجن ۱ یا آل پیدا میکردم که برای PS5 واردات نمیشه دیسکهای ریجن آل و خیلی کمیابه در حالی که زمان PS4 اینجوری نبود.
نهایتا بی خیال شدم زدم پیش خرید...
Welcome to Klub :D
چرا کلنجار برای بازی به این خفنی مبارکت عزیزم
حالا نسخه پریم گرفتی یا استان؟
ون دام شخصیت جدیده یا اسکین جانی کیج.؟
همون کارکتر جانی کیجه با اسکین ون دام ولی صداپیشگی هم فرق داره حتی اسکینش

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or