Multi Platform Mortal Kombat 1

سازنده
NeatherRealm Studios
تاریخ انتشار
September 19th
ناشر
Warner Bros
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
  4. Nintendo Switch
ظاهرا حجم بازی 140 گیگ ناقابل هستش ولی یه گزینه adds on داره که میتونین تکستچرای 4K استوری مود و اینویژن اضافه کنین به بازیتون که حدود چهل گیگه اگر اونو دانلود نکنین صد گیگ حجم خود بازیه
IMG_20230909_032412.jpgIMG_20230909_030345_929.jpg

آخرین ویرایش:
ظاهرا حجم بازی 140 گیگ ناقابل هستش ولی یه گزینه adds on داره که میتونین تکستچرای 4K استوری مود و اینویژن اضافه کنین به بازیتون که حدود چهل گیگه اگر اونو دانلود نکنین صد گیگ حجم خود بازیه
View attachment 308380View attachment 308381
وقتی به بهینه‌سازی اعتقادی نداری

• Like
Reactions: mr-game&watch
۱۰۸ گیگ بالدورز گیت و ۱۱۰ گیگ استارفیلد و حالا هم ۱۴۰ گیگ MK1 . چه خبره اقا :|

نریمان اگه بطور مستقیم یا غیر مستقیم لینکی از کل استوری به دستت رسید واسم PM کن. دیشب ساعت 4 رفتم تو اون لایو استریم private که استوری رو بازی میکرد ولی دیر رسیدم و بیخیالش شدم.

الانم دارم دائم یوتوب رو سرچ میکنم شاید کسی استوری رو آپلود کنه و قبل از اینکه حذف بشه بگیرمش :D

۲۰ مگش رو دانلود کرده بودم. 😁

پری اینستالش اومده یا اینا واس منتقد هاست؟

چون دارم به در و دیوار میزنم یه ویدیو کامل از استوری پیدا کنم کم کم بعضی چیزا داره برام اسپویل میشه.

please help

thank you
منظورت اینه که میخوای کامل اسپویلش کنی ولی کم کم داره اسپویل میشه؟

در واقع فایل های ویدیویی 4K برای استوری و اینویژنز. مثل MK11 Ultimate که ویدیوهای 4K رو برای دانلود اختیاری اضافه کرده بود.
بازم دمشون گرم که برای MK1 هم حق انتخاب دادن. بیت ریت ویدیوهای 1080p برای من مناسب بود.

• Like
Reactions: Jaw
منظورت اینه که میخوای کامل اسپویلش کنی ولی کم کم داره اسپویل میشه؟
ترجیحا اصلا نمیخواستم اسپویل بشه. ولی از طرفی نمیتونم یک هفته اصلا از اینترنت استفاده نکنم برای همین یا باید قبل از اسپویل شدن داستان، خودم یه ویدیو کامل ازش گیر بیارم یا کم کم بخش های مهم برام اسپویل بشه و زجر بکشم :D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or