Multi Platform Mortal Kombat 1

سازنده
NeatherRealm Studios
تاریخ انتشار
September 19th
ناشر
Warner Bros
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
  4. Nintendo Switch

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
613
استودیو ندررلم سرنخ‌های مهمی در مورد ساخت دنباله Mortal Kombat نشان داد. چند هفته تا انتشار نسخه جدید بازی مورتال کامبت باقی مانده است و برای چندمین بار شاهد ریبوت و شروع از صفر خواهیم بود. این مجموعه بازی که در سال 1992 آغاز به کار کرد، تغییرات زیادی به خود دیده است و به نظر می‌رسد که نسخه تازه‌ای پس از مورتال کامبت 1 ساخته می‌شود و دنیای خلق‌شده جدید با کاراکترهای بیشتر و اتفاقات تازه گسترش خواهد یافت.

چندین رسانه فعال حوزه بازی به رویداد پیش‌نمایش Mortal Kombat 1 دعوت شدند. این رویداد با هدف آشنا کردن منتقدان با بازی صورت گرفت و خبرنگاران زیادی با روند بازی و حس و حال آن آشنا شدند. خبرگزاری کمیک‌بوک مصاحبه‌ای کوتاه با دومینیک سیانکولو، کارگردان داستانی بازی داشت. کارگردان در این مصاحبه گفت که ریبوت کامل بازی او را هیجان‌زده کرده است. او می‌گوید که استودیو ندررلم مورتال کامبت 1 را به‌عنوان یک بازی تنها نمی‌بیند، بلکه این اولین قدم برای روایت یک داستان بزرگ‌تر است که در دنباله‌های آن روایت خواهند شد.

کارگردانی داستانی مورتال کامبت در این مورد گفت: «فکر می‌کنم این انتظار به خاطر مورتال کامبت 9 شکل گرفت. ما یک روند داستانی سریع در طی سه بازی اول داشتیم و دیدیم که کاراکترها به‌طور کامل رشد یافتند و به آنچه می‌بینیم رسیدند و در نهایت در طی یک بازی به پایان رسیدند. مورتال کامبت 1 از نظر داستانی یک تخته‌ی پرش است، اولین قدم در این مسیر. واضح است که رشد شخصیت‌ها و تغییرات آن‌ها را خواهیم دید و اتفاقاتی خواهد افتاد، اما این پایان این کاراکترها نیست. این صرفاً آغاز کار است و امیدواریم که در آینده بتوانیم آن‌ها را بیشتر رشد دهیم.»
شنیدن این خبر که دنباله Mortal Kombat 1 ساخته می‌شود چندان عجیب نیست. به‌خصوص که این سری حدود 30 سال عمر دارد و قرار نیست چوب لای چرخ آن گذاشته شود. بدون شک استودیو ندررلم تا زمانی که سرپا باشد، بازی‌های بیشتری خواهد ساخت و از ظرفیت‌های موجود استفاده خواهد کرد. قرار است که مورتال کامبت 1 نقطه آغاز یک ماجراجویی طولانی‌تر و جذاب‌تر باشد که نسل جدید گیمرها می‌توانند با آن خاطره‌بازی کنند.
با تائید ساخت دنباله Mortal Kombat 1، سؤال بزرگ، زمان انتشار بازی بعدی است. از آنجایی که مورتال کامبت 11 در سال 2019 منتشر شد و یک فاصله چهارساله تا بازی بعدی وجود داشت، احتمالاً مورتال کامبت 2 نیز سال 2027 در دسترس قرار گیرد. اد بون به‌تازگی گفته است که علاقه‌مند به ساخت بازی مبارزه‌ای میان ابرقهرمان‌های مارول و دی‌سی است و ممکن است که پس از بازی فعلی، سراغ یک بازی متفاوت یا حتی Injustice 3 برود.
البته الان به اون شکل هم بازی ریبوت نیستش عملا داره بعد پایان mk11 و خدا شدن liu kang می بینیم یکجوری به بازی قبلی وصله

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,950
نام
نریمان

Attachments

• ssstwitter.com_1693513783800.mp4
    12.4 MB · مشاهده: 0
  • 20230831_213342.jpg
    20230831_213342.jpg
    417.4 KB · مشاهده: 4

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
586
نام
Dani
یک ویدیو جدید از بخش Invasions اومده

View attachment 306685

یه سری از استیج ها

View attachment 306687

View attachment 306688

View attachment 306690

View attachment 306691

View attachment 306692

View attachment 306693

جالبه که تمامشون ۲ تا حالت دارن، فکر میکردم فقط بعضیا این طوری باشن.
نریمان جان خبری نیست از ستا کارکتر دیگه بازی خیلی به عرضه نزدیکه چرا هیچی نشون نمیدن؟
سیزده روز دیگه 8-> 8->

• Like
Reactions: rpg321

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,950
نام
نریمان
نریمان جان خبری نیست از ستا کارکتر دیگه بازی خیلی به عرضه نزدیکه چرا هیچی نشون نمیدن؟
سیزده روز دیگه 8-> 8->
نیتارا و ریکو رو احتمالا تو چند روز آینده نشون میدن. فردا شب MK11 یه تورنمنت داره ممکنه شنبه به وقت ما تریلر بدن.
کارکتر سوم با این وضعیت که هیچی ازش لیک نشده بعید می‌دونم اصلا وجود داشته باشه!

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
586
نام
Dani
نیتارا و ریکو رو احتمالا تو چند روز آینده نشون میدن. فردا شب MK11 یه تورنمنت داره ممکنه شنبه به وقت ما تریلر بدن.
کارکتر سوم با این وضعیت که هیچی ازش لیک نشده بعید می‌دونم اصلا وجود داشته باشه!
منظورم از ستا کارکتر شنگ سونگ هست ولی درست میفرمایی کارکتر چهارم معلوم نیست اصلا وجود خارجی داشته باشه یا نه
یدونه ای عزیز :D:x

• Like
Reactions: NaRiiMaN and rpg321

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین
یک ویدیو جدید از بخش Invasions اومده

View attachment 306685

یه سری از استیج ها

View attachment 306687

View attachment 306688

View attachment 306690

View attachment 306691

View attachment 306692

View attachment 306693

جالبه که تمامشون ۲ تا حالت دارن، فکر میکردم فقط بعضیا این طوری باشن.
این invasions همون بخش جذاب و معتاد کننده ایه که منتظرش بودم:-"
دقیقا MK برای داشتن این بخش هاش هست که مخاطبای عام‌ مثل من که دنبال PvP و تورنومنت و ... نیستن رو جذب میکنه و نگه میداره:-"

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,950
نام
نریمان
این invasions همون بخش جذاب و معتاد کننده ایه که منتظرش بودم:-"
دقیقا MK برای داشتن این بخش هاش هست که مخاطبای عام‌ مثل من که دنبال PvP و تورنومنت و ... نیستن رو جذب میکنه و نگه میداره:-"
مورد انتظار ترین بخش واسه خود منم همینه! :D با اینکه عاشق Krypt شماره قبلی بودم بعد از خالی کردنش دیگه کار خاصی واسه انجام دادن نبود و فقط صندوق های کرونیکا بود که چند وقت یه بار ظاهر میشد اما ساپورت Invasions تو دراز مدت راحت تره و اگه زود بیخیالش نشن، قشنگ ۲-۳ سال می‌تونه سرگرم کنه.

کلا MK همیشه تو بحث سینگل خوب عمل کرده همون نسخه های PS2 هم که کم طرفدار دارن اینجا کلی مود و بخش سینگل داشتن. :D

وجود داره، مگه اینکه دام چیَنچیولو دروغ گفته باشه. (یا اشتباه کرده باشه)
دروغ که نگفته اما فکر کنم اشتباه گفته و منظورش کارکترهای توی داستان بوده که خب میدونیم کوان چی و ارمک هم تو داستان هستن.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین
مورد انتظار ترین بخش واسه خود منم همینه! :D با اینکه عاشق Krypt شماره قبلی بودم بعد از خالی کردنش دیگه کار خاصی واسه انجام دادن نبود و فقط صندوق های کرونیکا بود که چند وقت یه بار ظاهر میشد اما ساپورت Invasions تو دراز مدت راحت تره و اگه زود بیخیالش نشن، قشنگ ۲-۳ سال می‌تونه سرگرم کنه.

کلا MK همیشه تو بحث سینگل خوب عمل کرده همون نسخه های PS2 هم که کم طرفدار دارن اینجا کلی مود و بخش سینگل داشتن. :D

دروغ که نگفته اما فکر کنم اشتباه گفته و منظورش کارکترهای توی داستان بوده که خب میدونیم کوان چی و ارمک هم تو داستان هستن.
با توجه به تریلرش من این رو جای کریپت نمیبینم
بیشتر همون جایگزین ToT هست! ، کریپت صرفا یک منوی خوشگل جهت باز کردن چیز میزه، ولی در راستای اینکه اینجا مراحل و اینا داره و الان جوایز بیشتر اون حس Reward مراحل رو میدن، برای همین میگم حس TOT داره!
کلا ترکیبی از TOT و Krypt و چلنج تاور MK9

فقط حالا جدا از سیزن ها و اینا، امیدوارم مثل TOT هم هر موقع بری مراحل جدید برای بازی کردن داشته باشی...

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,645
با توجه به تریلرش من این رو جای کریپت نمیبینم
بیشتر همون جایگزین ToT هست! ، کریپت صرفا یک منوی خوشگل جهت باز کردن چیز میزه، ولی در راستای اینکه اینجا مراحل و اینا داره و الان جوایز بیشتر اون حس Reward مراحل رو میدن، برای همین میگم حس TOT داره!
کلا ترکیبی از TOT و Krypt و چلنج تاور MK9

فقط حالا جدا از سیزن ها و اینا، امیدوارم مثل TOT هم هر موقع بری مراحل جدید برای بازی کردن داشته باشی...
و کمی هم کامبت لیگ :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر