Multi Platform Mortal Kombat 1

سازنده
NeatherRealm Studios
تاریخ انتشار
September 19th
ناشر
Warner Bros
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
  4. Nintendo Switch

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,653
درود
حالت Invasions به مرور کامل میشه و مثلا من گذاشتم دیرتر بخرم، بعدا میتونم بازیش کنم؟ یا هر فصل جدید بیاد قبلی منقضی میشه و دیگه بهش دسترسی نخواهم داشت.؟

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,648
دانلود کیفیت اصلی تریلر Rulers of Outworld - حجم 932 مگابایت

لینک

پ.ن. کیفیت اصلی چندتا از تریلرهای 7-8 سال پیش MKX رو دارم اگه کسی میخواد بگه آپلود کنم.
البته شاید در آینده با topaz AI به 4K آپ اسکیلشون کنم بذارم تو یوتوب.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,957
نام
نریمان
درود
حالت Invasions به مرور کامل میشه و مثلا من گذاشتم دیرتر بخرم، بعدا میتونم بازیش کنم؟ یا هر فصل جدید بیاد قبلی منقضی میشه و دیگه بهش دسترسی نخواهم داشت.؟
تو ویدیو هایی که من دیدم گوشه صفحه شمارش معکوس داره، بنابراین با اومدن فصل جدید، فصل قبلی حذف میشه.

اونطوری که گفتن مدت هر فصل ۶ هفته هست و جوایزی که میده تم خاص داره، مثلا کاستوم ساب زیرو، کیتانا و تانیا که دیروز گذاشتم برای فصل اول هست و تم آتش دارن همگی.

مثل کامبت لیگ MK11 احتمال داره با تموم شدن ساپورت بازی، دوباره فصل ها تکرار بشن. ولی خب ۱-۲ سال طول می‌کشه.

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
589
نام
Dani
ظاهرا از ادبون پرسیده شده که کارکتر پیس میکر کی صداگزاری میکنه و تایید کرده خود جان سینا قرار صداپیشگیشو انجام بده.
الان بحث اصلی میمونه هوملندر عشق که ایا الان که تونی استارز خودشو درگیر حقوق نویسندگان کرده میتونه صداپیشگی کارکترشو انجام(ایشالله خودش باشه [-o< ) بده و از اونجایی که اخرین کارکتر kp1 متاسفانه امید بر ان است که همه ختم به هیر بشه و ایشون توی صداپیشگی این کارکتر خفن دست داشته باشن :D یا قرار یه ترمیتاتور دیگه داشته باشیم؟!
همینطور اد بون اشاره کرده دو کارکتر اومنی من و هوملندر کاملا دو فایت استایل مختلف خواهند داشت و اصلا مثل هم نخواهند بود

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,957
نام
نریمان
هر کاری کردم ویدیو ها اپلود نشد، برای همین لینک یوتیوب رو میزارم.

Breakdown سیندل، رین و جنرال شائو

مچ اپ Baraka و General Shao

سیندل به مکانیک جالب داره که میتونه کمیو حریف رو stun کنه و اجازه break کردن کمبو به حریف رو نده همچنین میتونه سرعت kameo bar خودش رو به شدت زیاد کنه و حتی در صورت read کردن حریف میتونه کمیو حریف رو بدزده و علیه خودش استفاده کنه!

شائو هم گیمپلیش خیلی جالبه، بسته به اینکه تبر روی زمینه یا تو دستش به حرکات مختلف دسترسی پیدا می‌کنه و حتی میتونه تبر رو باف کنه!

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031

خالق Mortal Kombat علاقه دارد یک بازی مبارزه‌ای Marvel vs. DC بسازد​

منظورم این است که ما چند بازی با محوریت شخصیت‌های DC ساخته‌ایم. وقتی که شما کودک هستید و می‌پرسید که «کدام برنده خواهند شد؟ Mighty Mouse یا Superman؟»، موضوع فقط تفاوت دنیای آن‌ها است. بخش‌هایی در ما وجود دارند که هنوز این مکالمات دوران نابالغی را با خودشان می‌کنند. برای من، Spider-Man و Batman می‌توانند جالب‌ترین چیزها در دنیا باشند؛ بنابراین البته که دوست داریم چنین بازی بسازیم. اما احتمالاً خیلی سخت است که از پس آن برآییم.
البته که بون به این نکته نیز اشاره می‌کند که حداقل یکی از چالش‌های ساخت چنین عنوانی، این است که مارول و دیزنی (Disney) برای استفاده از شخصیت‌های‌شان باید موافقت خود را اعلام کنند و اختیار کامل به تیم سازنده بدهند؛ و فراموش نکنید که در مبارزه میان Mickey Mouse و Scorpion، وکیل مدافعان موش همیشه باید پیروز شوند.

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
589
نام
Dani
خب سوالی که دوست دارم بپرسم از اعضای مورتال باز غیور این تاپیک اینکه اولین کاری که میکنید وقتی گیم بیاد چی هستش؟:
1-پرکتیس مود و تمرین کردن کارکترای مختلف برای مین کردن
2-رفتن بخش داستانی بازی
3-رفتن بخش های مختلف انلاین و کلا انلاین پلی دادن
4-رفتن تاور و غیره...

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,648
خب سوالی که دوست دارم بپرسم از اعضای مورتال باز غیور این تاپیک اینکه اولین کاری که میکنید وقتی گیم بیاد چی هستش؟:
2-رفتن بخش داستانی بازی
4-رفتن تاور و غیره...
1
*چون داستان رو احتمالا قبل از انتشار بازی کامل دیدم

• Like
Reactions: Jaw

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,957
نام
نریمان
2-رفتن بخش داستانی بازی
4-رفتن تاور و غیره...
من اول بخش داستانی رو میرم که اگه شخصیتی قفل هست باز کنم و چیزی هم قبلش برام اسپویل نشه.
بعد میرم سراغ Practice Mode

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
589
نام
Dani
2-رفتن بخش داستانی بازی
4-رفتن تاور و غیره...
خودم بعنوان اولین کار میخوام برم پرکتیس مود چند دست انلاین بازی کنم اگرم توی دیالوگای بازی اسپویل شدم مشکلی نیست ولی میخوام بخش داستانیو روی حوصله بشینم پلی بدم ولی از یه طرفبم میترسم چون پام همیشه تو ساب ردیته اسپویل شم ولی خب سعی میکنم یه چند وقت نرم ساب ردیت :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر