نمایشگاه/رویداد Microsoft's E3 2016 Press Conference

شما از 10 به کنفرانس چه نمره‌ای می‌دهید؟

• 10

• 9

• 8

• 7

• 6

• 5

• 4

• 3

• 2

• 1

• 0

Results are only viewable after voting.

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
cmj38nbvguatvhqrbh3s.gif

xfoimedudur6pa6os2jd.png

6srtbe1871x75hr72opc.png

Thank You

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,579
نام
Mehrdad
به نظرم برای مایکرو معرفی کنسول جدید نیاز بود اینا نیاز به یک بوست دارند 1.5 سال هم فرصت وجود داره.
---
به معنای واقعی ناراحتی اومدن بازی ها رو pc را درک نمیکنم. خب برای شما چه فرقی داره دیگری بتونه استفاده کنه؟ واقعا این ناراحتی داره؟:|
البته خب واقع بین باشیم به ضرر کنسول xbox دیگه کسی مجبور نیست برای تجربه بازی ها کنسول مایکروسافت را بخره. خب از اون طرف این نکته بسیار بسیار مثبتی هم میتونه باشه برای ما مصرف کنندگان. مگر اینکه ناراحت باشیم فلان بازی را که ما انجام میدیم بقیه هم انجام میدن/:)

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
فرخ دیدی تحلیلت در مورد غافلگیری سونی و .... از بیخ غلط بود؟:D

سونی نتنها هیچ چیزی از Neo و سخت افزار احتمالیش نگفت (طبق گفته تو باید یه چیزی نزدیک به اسکورپیو پرت میکرد تا بعدا بتونه بسازه) بلکه کل قضیه کنسول بین نسلی رو با یه ترول (!) جمع کرد رفت! همونطور که از نظر من کامل مشخص بود اصلا هیچ اشاره ای نمیکنه تا فروش کنسول فعلی افت نکنه. در عوض با بازی هایی که داره هایپ میکنه.

ماکان پستهام را خودی ؟ گفتم یا معرفی نمیکنه یا بکنه امار ارقام من دراوردی میده . ماکان خودت هم میدونی PS4K وجود داره و شایعات از منابع بسیار معتبر هستند کلی مقاله هست در موردش . شایعاتش بسیار قویتر از SCORPIO هم بود .
شایعات SCORPIO درست در اومد . ماکان قبول کن سونی سر SCORPIO غافلگیر شده و اصلا پیشبینیش نمیکرد .
انتظار نداشته باش سونی با این تفاوت قدرت بیاد PS4K را رسمی کنه سونی خودش شاید نمیخواسته نسل بعدی به زودی در سال 2017 شروع بشه که مایکرو این کار را انجام داده .
کنسول میان نسلی اسمش روش هست یعنی بین نسل باید فاصله چند ساله باشه . سونی هدفش این بوده که PS4K را سال 2016 یا 2017 عرضه کنه و بعد بره سراغ نسل بعدی مثلا سال 2020 و اینا نسل بعدی را معرفی کنه . ولی کار مایکروسافت کاملا دست سونی را گذاشته تو حنا :D
کاملا این قضیه تابلو هست نمیدونم چرا میخواید قبول نکنید اصلا اینجا بحث مقایسه و اینها نیست بحث اینه که سونی چیزی را که انتظار نداشته سرش اومده حرفم اینه :D

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
به نظرم برای مایکرو معرفی کنسول جدید نیاز بود اینا نیاز به یک بوست دارند 1.5 سال هم فرصت وجود داره.
---
به معنای واقعی ناراحتی اومدن بازی ها رو pc را درک نمیکنم. خب برای شما چه فرقی داره دیگری بتونه استفاده کنه؟ واقعا این ناراحتی داره؟:|
البته خب واقع بین باشیم به ضرر کنسول xbox دیگه کسی مجبور نیست برای تجربه بازی ها کنسول مایکروسافت را بخره. خب از اون طرف این نکته بسیار بسیار مثبتی هم میتونه باشه برای ما مصرف کنندگان. مگر اینکه ناراحت باشیم فلان بازی را که ما انجام میدیم بقیه هم انجام میدن/:)

برای خود من به شخصه دلیلش اینه که فقط و فقط Xbox رو برای بازی کردن چند انحصاری خریدم که مهم ترینش GeOW هست، اکثر بازی هام رو روی PC می رم
بدیهیه که اگر از روز اول می دونستم قراره بازی ها به این صورت عرضه بشن نمی رفتم همون 2 هفته اول لانچ X1 رو با یک کینکت زوری بخرم

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,579
نام
Mehrdad
برای خود من به شخصه دلیلش اینه که فقط و فقط Xbox رو برای بازی کردن چند انحصاری خریدم که مهم ترینش GeOW هست، اکثر بازی هام رو روی PC می رم
بدیهیه که اگر از روز اول می دونستم قراره بازی ها به این صورت عرضه بشن نمی رفتم همون 2 هفته اول لانچ X1 رو با یک کینکت زوری بخرم
خب دوست من اگر شما یک کنسول گیمر باشید که فکر میکنم هستید براتون چه فرقی داره؟ شما در هر حال با کنسول از بازی لدت می برید. مگر اینکه برتری سخت افزاری pc مد نظرتون باشه در این صورت حق دارید که اعتراض کنید "چرا از اول سیاست پلتفرم یک پارچه اعلام نشد که به سمت pc برید" و کاملا هم حق دارید..
خودم برای مثال در هر صورت بخوام بازی های مایکروسافت را تجربه کنم سمت کنسولش میرم. خب وقتی همه بازی ها رو کنسول موجود باشه دلیلی برای ناراحتی ندارم که رو pc هم موجوده.
@Gartall
دست سونی نه تنها تو حنا نیست بلکه یک قدم جلوتره چون میتونه کاملا بر اساس شرایط تصمیم بگیره. من فکر میکنم neo عرضه میشه برای رقابت با اسکورپیو . و این فرصت را میده که سونی
نسل بعد را دیرتر شروع کنه و نهایت استفاده از ps4 را ببره.
وقتی neo تو بازار باشه بازی های سونی هم روش باشند بازار انحصاری اسکورپیو نمیشه همانطور که فروش ps2 2005 از 360 بیشتر بوده حالا اینجا ما یک neo قویتر هم داریم.
دیرتر شروع کردن نسل جدید هم باعث میشه سونی یک سخت افزار قویتر از اسکورپیو برای نسل بعدش داشته باشه.

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
چطوری سونی یه قدم جلوتر هست ؟! سونی و مایکروسافت خودشون را در دیوار میکوبن که نسل را دیرتر شروع نکنن بد سونی حاضر میشه مثلا یکی دو سال دیرتر عرضه کنه ؟
این PSNEO اگه وجود داره که داره و اگر قرار عرضه بشه به نظر من باید همین نمایشگاه معرفی میشد و من موندم اگه سونی میخواد معرفی کنه کی باید معرفیه رسمی بکنه ؟ سال بعد تو E3 که همزمان با SCORPIO که قویتر هست ؟!
جالب اینجاست که خود SCORPIO با این که خیلی قویتر از X1 هست ولی بازیها مشترک هست مایکروسافت با این طریق خیلی زود میتونه به خواستش برسه و خریداران جدید هم که دنبال چیز قویتر هستند میاند سراغش از طرفی از کجا میشه تضمین کرد که وقتی کنسول نسل جدید سونی میاد قویتر از SCORPIO باشه که در کنارش بتونه با SCORPIO هم قیمت باشه ؟ سونی باید چیزهای خیلی بهتری ارائه بده که بد این مدت تاخیر و صبر گیمر را قانع به خریدش بکنه . از طرفی شاید مایکرو کنسول جدیش را با یه قیمت مناسب هم عرضه کنه مثلا همون 399 دلار ! که به نظرم هم این شکلی میشه چون اینبار به نظر میاد خود مایکرو سازنده پردازنده کنسولش باشه و میتونه قیمت را بیاره پایینتر . اگه این شکلی هم باشه دیگه سونی باید قید PS NEO را از بیخ بزنه و تو دستش باد کنه .
اصلا اینکه بگید سونی نسل جدید را دیر شروع کنه به نظر من به شدت به ضرر سونی هست . مگر اینکه کاملا سرکار باشیم و سونی خودش سوپرایزهایی داشته باشه بزنه مایکرو را غافلگیر کنه .

آخرین ویرایش:

Marketing

کاربر سایت
May 3, 2015
83
خیلی ناراحت نباشید...همیشه حرکتای بزرگ تلفاتی داشته
اگه neo از sco قویتر باشه،که خاک تو سرمایکروسافت؛که بعیده،چون فک نمی کنم بالاتر از 4k و 60fps و جزئیات بالا چیز دیگه ای فعلنا مد بشه
اگه هم sco از neo قویتر باشه،فدایی های الان سونی همشون میشن فدایی های مایکروسافت ...دقیقا مث اول نسل که فدایی های مایکرو شدن هیترش(که خداروشکر تو این سایتم کم نیستن)Lol

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
خب دوست من اگر شما یک کنسول گیمر باشید که فکر میکنم هستید براتون چه فرقی داره؟ شما در هر حال با کنسول از بازی لدت می برید. مگر اینکه برتری سخت افزاری pc مد نظرتون باشه در این صورت حق دارید که اعتراض کنید "چرا از اول سیاست پلتفرم یک پارچه اعلام نشد که به سمت pc برید" و کاملا هم حق دارید..
خودم برای مثال در هر صورت بخوام بازی های مایکروسافت را تجربه کنم سمت کنسولش میرم. خب وقتی همه بازی ها رو کنسول موجود باشه دلیلی برای ناراحتی ندارم که رو pc هم موجوده.
@Gartall
دست سونی نه تنها تو حنا نیست بلکه یک قدم جلوتره چون میتونه کاملا بر اساس شرایط تصمیم بگیره. من فکر میکنم neo عرضه میشه برای رقابت با اسکورپیو . و این فرصت را میده که سونی
نسل بعد را دیرتر شروع کنه و نهایت استفاده از ps4 را ببره.
وقتی neo تو بازار باشه بازی های سونی هم روش باشند بازار انحصاری اسکورپیو نمیشه همانطور که فروش ps2 2005 از 360 بیشتر بوده حالا اینجا ما یک neo قویتر هم داریم.
دیرتر شروع کردن نسل جدید هم باعث میشه سونی یک سخت افزار قویتر از اسکورپیو برای نسل بعدش داشته باشه.

من PC Gamer ام و کنسول مایکروسافت رو فقط و فقط برای انحصاری گرفتم
کنسول های دیگه هم همینطور

منتها از اونجایی که بنده کم عنوانی بهم می سازه و اکثر عناوین رو اصلا 5 دقیقه هم نمی تونم بازی کنم (کلا اهل JRPG ام)، بدیهیه که کنسول مایکروسافت رو فقط برای یکی دو عنوان خاص گرفتم و دلیل اصلی ام کلا GeOW بود چون فن شدید این عنوان ام
منتها وقتی الان همون عناوین دارن روی PC میان، عقل یکی مثل من باید کم باشه که با وجود ریلیز این عناوین روی PC باز هم بره Xbox بخره

مایکروسافت روز اول میومد می گفت آقا بازی های ما روی X1 میان روی PC هم میان هیچ بحثی نبود (بماند که فروش X1 از الانشم کمتر می شد)
منتها این یک شبه سیاست تغییر دادن مایکروسافت هست که من رو ناراحت می کنه

از طرقی هرچه قدر هم منطق بیارید که آقا 4 نفر دیگه هم بازی می کنن و ...، باز هم بازی های انحصاری یکی از فاکتور های اصلی یک کنسول هستند، سونی هم خوب به این نکته پی بره و بی شک یکی از عوامل اصلی موفقیتش توی این سال ها بوده، وگرنه هیچ کمپانی ای بدش نمیاد عناوینش رو بیاره روی چند تا پلتفرم عرضه کنه تا تعداد بیشتری بیان بازیش رو انجام بدن و سود آوری بیشتری داشته باشه، منتها حتما یک منطقی هم پشت عرضه نشدن بازی ها بزای پلتفرم های مختلف هست :)

به نظر خود بنده اگر همین عناوین انحصاری نبودند PS3 رو هر چه قدر هم که Price Cut می زدن باز هم نجات پیدا نمی کرد

• Like
Reactions: MrElectricWizard

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,011
نام
محمد
در هر صورت سونی 2 راه بیشتر نداره
1.PS4K رو بفرسته بازار و دیرتر نسل بعدو شروع کنه
2.همین PS4K رو با آپدیت بکشونه بیاره برای رقابت با اسکورپیو
در هر دو صورت دست بالاتر با مایکروسافته اگر مورد اول باشه خیلی تمیز مایکروسافت یک تاخیر میزنه به اسکورپیو و با مقداری به روزرسانی میفرستتش به بازار
اگر مورد دوم هم باشه با همین فرمون میرن جلو
نکته اینجاست که سونی بالاخره تکلیف نئو رو مشص میکنه ولی مایکروسافت 1.5 سال فرصت داره به هر حرکت سونی جواب مناسب بده
بیچاره nx نیومده پرپر شد

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732

منتها از اونجایی که بنده کم عنوانی بهم می سازه و اکثر عناوین رو اصلا 5 دقیقه هم نمی تونم بازی کنم (کلا اهل JRPG ام)، بدیهیه که کنسول مایکروسافت رو فقط برای یکی دو عنوان خاص گرفتم و دلیل اصلی ام کلا GeOW بود چون فن شدید این عنوان ام
منتها وقتی الان همون عناوین دارن روی PC میان، عقل یکی مثل من باید کم باشه که با وجود ریلیز این عناوین روی PC باز هم بره Xbox بخره

مایکروسافت روز اول میومد می گفت آقا بازی های ما روی X1 میان روی PC هم میان هیچ بحثی نبود (بماند که فروش X1 از الانشم کمتر می شد)

از طرقی هرچه قدر هم منطق بیارید که آقا 4 نفر دیگه هم بازی می کنن و ...، باز هم بازی های انحصاری یکی از فاکتور های اصلی یک کنسول هستند، سونی هم خوب به این نکته پی بره و بی شک یکی از عوامل اصلی موفقیتش توی این سال ها بوده، وگرنه هیچ کمپانی ای بدش نمیاد عناوینش رو بیاره روی چند تا پلتفرم عرضه کنه تا تعداد بیشتری بیان بازیش رو انجام بدن و سود آوری بیشتری داشته باشه، منتها حتما یک منطقی هم پشت عرضه نشدن بازی ها بزای پلتفرم های مختلف هست :)

به نظر خود بنده اگر همین عناوین انحصاری نبودند PS3 رو هر چه قدر هم که Price Cut می زدن باز هم نجات پیدا نمی کرد

یه سوالی من از شما میپرسم و شما خودت میای 300 میلیون کاربر ویندوز بی خیال بشی و بچسبی به کنسولی که کلا 20 میلیون فروخته؟:-?
الان مایکروسافت میخواد ویندوز 10 گسترش بده و وقتی استور خودشو قوی کنه اون موقع متوجه میشی که کارش درسته که داره بازی هاش میاره روی ویندوز 10

• Like
Reactions: Sobhan_23

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,011
نام
محمد
نمی دونم چرا ولی در کل یک حس دژاوو دارم نسبت به این قضایا دقیقا اتفاقات استارت همین نسل داره تکرار میشه ولی به صورت معکوس

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,862
نام
Sajjad

الان دیگه فروش 5 میلیون کنسول کمتر یا بیشتر برا مایکروسافت مهم نیست، مهم اینـه که جامعه کاربری ـش رو گسترش بده
همین خود شما که همه بازی ای به سلیقت نمیخوره و ایکس باکس وان رو برای دوتا بازی گرفتی، یعنی غیر از همون دو بازی انحصاری سود خاصی برا XBOX نداری دیگه. حالا چه فرقی میکنه که این سود رو از طریق XBOX به مایکروسافت برسونی یا WIN10؟ :-?

• Like
Reactions: wii baz

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
یه سوالی من از شما میپرسم و شما خودت میای 300 میلیون کاربر ویندوز بی خیال بشی و بچسبی به کنسولی که کلا 20 میلیون فروخته؟:-?
الان مایکروسافت میخواد ویندوز 10 گسترش بده و وقتی استور خودشو قوی کنه اون موقع متوجه میشی که کارش درسته که داره بازی هاش میاره روی ویندوز 10

الان دیگه فروش 5 میلیون کنسول کمتر یا بیشتر برا مایکروسافت مهم نیست، مهم اینـه که جامعه کاربری ـش رو گسترش بده
همین خود شما که همه بازی ای به سلیقت نمیخوره و ایکس باکس وان رو برای دوتا بازی گرفتی، یعنی غیر از همون دو بازی انحصاری سود خاصی برا XBOX نداری دیگه. حالا چه فرقی میکنه که این سود رو از طریق XBOX به مایکروسافت برسونی یا WIN10؟ :-?

یک چند لحظه به پاسخ های خودتون فکر کنید
دقیقا همگی دارید جیب مایکروسافت رو می بینید و به فکر جیب مایکروسافت هستید
مساله اصلی اینجاست، یعنی هم مایکروسافت به فکر جیب خودشه (که اینو هر کمپانی ای به فکرش هست) هم شما به فکر جیب مایکروسافت هستید!!!!!

• Like
Reactions: B.A.B

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,862
نام
Sajjad
مساله اصلی اینجاست، یعنی هم مایکروسافت به فکر جیب خودشه (که اینو هر کمپانی ای به فکرش هست) هم شما به فکر جیب مایکروسافت هستید!!!!!
وقتی شما داری از فروش کنسول و سود صحبت میکنی من بیام نگران جیب خودم باشم؟
من یک کنسول گیمرم و این قضیه هیچ تاثیری تو کنسول گیمر بودنم نمیذاره

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
وقتی شما داری از فروش کنسول و سود صحبت میکنی من بیام نگران جیب خودم باشم؟

بنده به طور واضح دلیل مخالفت و ناراحتیم رو از اومدن تمامی عناوین X1 روی PC گفتم

حالا برداشت آزاده، می تونید به فروش بچسبونیدش می تونید به هیتری بچسبونیدش و ... ;)

• Like
Reactions: sajjad++

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732

خب عشق دو طرفه باید باشه دیگه:D
مایکروسافت سود نکنه که دیگه Gears , Halo , Forza , .... وجود ندارهx_x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر